SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, SPOSÓB REPREZENTOWANIA OKREŚLA UMOWA SPÓŁKI. JEŻELI UMOWA SPÓŁKI NIE ZAWIERA ŻADNYCH POSTANOWIEŃ W TYM PRZEDMIOCIE, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Produkcyjno Usługowo Euromal osiągnęła 2 645 616 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 629 674 zł. Pozostałe przychody to 15 942 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 398 487 zł.
Zysk netto wyniósł 231 187 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -65 399 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 645 616 zł w 2025 roku. • 2 306 713 zł w 2024 roku. • 2 738 893 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -41 294 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 231 187 zł w 2025 roku. • 68 210 zł w 2024 roku. • 152 833 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno Usługowo Euromal wynosi 3 841 815 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 153 324 zł a 6 614 039 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 181 631 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 841 815 zł w 2025 roku. • 2 818 360 zł w 2024 roku. • 3 477 148 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Produkcyjno Usługowo Euromal wynosi 251 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
52 511 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 251 236 zł w
2025 roku. • 77 967 zł w
2024 roku. • 171 582 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Produkcyjno Usługowo Euromal wynosi 11 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcyjno Usługowo Euromal wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno Usługowo Euromal wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno Usługowo Euromal charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno Usługowo Euromal wynosi 186 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 38 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 538 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 38 tys. zł a 538 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 186 tys. zł w 2025 roku. • 154 tys. zł w 2024 roku. • 167 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 38 tys. zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 538 tys. zł w 2025 roku. • 470 tys. zł w 2024 roku. • 476 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Produkcyjno Usługowo Euromal wyniosły
2 378 438
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno Usługowo Euromal wyniosła 1 653 240 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 653 240 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 653 240 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 115 475 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 537 766 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 30 530 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 653 240 zł w 2025 roku. • 1 415 977 zł w 2024 roku. • 1 521 821 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 15%.
Marża operacyjna wyniosła 10%.
Marża netto wyniosła 9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Produkcyjno Usługowo Euromal wyniosły 115 475 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 653 240 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -5662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 115 475 zł w 2025 roku • 72 361 zł w 2024 roku • 135 303 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2025 roku • 5% w 2024 roku • 9% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Produkcyjno Usługowo Euromal wykazała przychody na poziomie 2 645 616 zł.
Organizacja zarobiła 254 127 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 22 940 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 231 187 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -9687 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 22 940 zł w 2025 roku • 6746 zł w 2024 roku • 15 115 zł w 2023 roku
Organizacja Produkcyjno Usługowo Euromal wykazała zysk netto większy niż 61% organizacji z branży "Obróbka metali i nakładanie powłok na metale".
Organizacja wykazała przychód większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 46% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 54% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 16% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 76 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-76
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−29 dni16-06-2025
2023
−2 mies. 8 dni08-05-2024
2022
−3 mies. 18 dni29-03-2023
2021
−3 mies. 18 dni29-06-2022
2020
−4 mies. 20 dni28-05-2021
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
2018
−2 mies. 23 dni23-04-2019
2017
+4 mies. 15 dni27-11-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Borycki Damian posiada 200
udziałów,
które stanowią
66.7% firmy.
Płonka Danuta posiada 100
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Największym udziałowcem od 25.03.2026 jest Borycki Damian kontrolujący 67% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 30.07.2025 do 25.03.2026
był Borycki Damian kontrolując 67% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 10.10.2003 do 30.07.2025: • Borycki Andrzej (33% udziałów) • Borycki Damian (33% udziałów) • Płonka Władysław (33% udziałów)