Organizacja Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach osiągnęła 1 695 729 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 695 729 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 503 494 zł.
Zysk netto wyniósł 192 235 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -270 554 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 695 729 zł w 2025 roku. • 4 373 377 zł w 2024 roku. • 4 573 481 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 20 950 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 192 235 zł w 2025 roku. • -226 476 zł w 2024 roku. • -343 202 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wynosi 2 107 586 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
208 159 zł a 4 239 324 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 102 749 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 107 586 zł w 2025 roku. • 2 979 568 zł w 2024 roku. • 3 282 827 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wynosi 226 tys. zł.
EBITDA Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wynosi 233 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
23 693 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 226 181 zł w
2025 roku. • -181 077 zł w
2024 roku. • -299 202 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
21 230 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 233 127 zł w
2025 roku. • -165 088 zł w
2024 roku. • -275 897 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 7 os. w 2024 roku. • 7 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,70% w 2024 roku. • 0,71% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wynosi 57 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 34 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 97 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 34 tys. zł a 97 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 57 tys. zł w 2025 roku. • 42 tys. zł w 2024 roku. • 58 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 34 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 97 tys. zł w 2025 roku. • 175 tys. zł w 2024 roku. • 183 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
295 258
zł.
Koszty operacyjne Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wyniosły
1 469 548
zł.
Wynagrodzenia stanowią
20%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1993 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 295 258 zł w 2025 roku • 408 211 zł w 2024 roku • 370 863 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
20% w 2025 roku •
9% w 2024 roku •
8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wyniosła 296 509 zł.
a
ktywa obrotowe to 296 509 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 296 509 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 18 964 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 277 546 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -81 763 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 296 509 zł w 2025 roku. • 836 051 zł w 2024 roku. • 1 090 597 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 65%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 69%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wyniosły 18 964 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 296 509 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -73 526 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 18 964 zł w 2025 roku • 750 741 zł w 2024 roku • 778 811 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 90% w 2024 roku • 71% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wykazała przychody na poziomie 1 695 729 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Spółdzielnia Usług Rolniczych W Fajsławicach wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.7%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 37% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 12% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.7%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-62
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−29 dni16-06-2025
2023
−1 mies. 4 dni11-06-2024
2022
−1 mies. 16 dni30-05-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
−3 mies. 10 dni07-07-2020
2018
−18 dni27-06-2019
2017
−1 mies. 7 dni08-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki