Organizacja Perfekt Brzezicki M osiągnęła 68 650 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 68 650 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 47 013 zł.
Zysk netto wyniósł 21 637 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 68 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 68 650 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 637 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 21 637 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Perfekt Brzezicki M wynosi 152 292 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
19 978 zł a 302 916 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 152 292 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 152 292 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Perfekt Brzezicki M wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,600% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 4,37% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Perfekt Brzezicki M wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Perfekt Brzezicki M charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Perfekt Brzezicki M wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 8 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 4 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
44 658
zł.
Koszty operacyjne Perfekt Brzezicki M wyniosły
44 873
zł.
Wynagrodzenia stanowią
100%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
44 658 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 44 658 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
99.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
100% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Perfekt Brzezicki M wyniosła 28 734 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 734 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 28 734 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 26 637 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2097 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 28 734 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 28 734 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 75%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 81%.
Marża operacyjna wyniosła 35%.
Marża netto wyniosła 32%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 75 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 81 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 35 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 32 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Perfekt Brzezicki M wyniosły 2097 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 28 734 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2097 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2097 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Perfekt Brzezicki M wykazała przychody na poziomie 68 650 zł.
Organizacja zarobiła 23 777 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2140 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 21 637 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2140 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2140 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Organizacja Perfekt Brzezicki M wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 114 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 114 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-114
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 24 dni23-03-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie