Organizacja Contest Logistik osiągnęła 4 225 939 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 211 411 zł. Pozostałe przychody to 14 528 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 700 182 zł.
Zysk netto wyniósł 525 757 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 225 939 zł w 2025 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 525 757 zł w 2025 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Contest Logistik wynosi 5 177 592 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
411 056 zł a 10 234 645 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
5 147 786 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 177 592 zł w
2025 roku. • 29 806 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Contest Logistik wynosi 591 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 591 023 zł w
2025 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Contest Logistik wynosi 2 osoby.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Contest Logistik.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 lutego 2025 (MSiG nr 37/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 105200. CONTEST LOGISTIK SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001135259. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2024.
[RDF/696309/25/392]
MSiG 37/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 29.10.2024 DO 31.12.2024
Poz. 105199. CONTEST LOGISTIK SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001135259. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.10.2024.
[RDF/696309/25/991]
MSiG 37/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.02.2025 okres OD
29.10.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1382194. CONTEST LOGISTIK SPÓŁKA
9 Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001135259. SĄD REJONOWY W CZĘSTOCHOWIE,
XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.10.2024.
[CZ.XVII NS-REJ.KRS/6399/24/241]
MSiG 241/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 29.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CONTEST
LOGISTIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adre
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE
powiat MYSZKOWSKI gmina ŻARKI miejscowość
SULISZOWICE 2. miejscowość SULISZOWICE
ulica WIEJSKA nr domu 17 kod pocztowy 42-310
poczta SULISZOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 28.10.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. HABER 2. EWA
JOANNA 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 28.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. HABER
2. DAMIAN SEBASTIAN 3. [ukryto] 5. 30
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 12.000,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 40000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
S PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HABER 2. EWA JOANNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. HABER
2. DOMINIK MACIEJ 3. [ukryto] 4. PROKURA
ODDZIELNA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 52 29
C DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH AGENCJI TRANSPORTOWYCH 1 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY
TOWARÓW 2 2. 52 21 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY 3 2. 52
10 B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE
POZOSTAŁYCH TOWARÓW 4 2. 77 12 Z WYNAJEM
I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4 5 2. 50 20 Z TRANSPORT MORSKI I PRZYBRZEŻNY
TOWARÓW 6 2. 82 11 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ
BIURA 7 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE
NIERUCHOMOŚCIAMI 8 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Contest Logistik nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Contest Logistik wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,310% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Contest Logistik charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Contest Logistik wynosi 133 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 89 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 198 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 89 tys. zł a 198 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 132 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 133 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 89 tys. zł w 2025 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 198 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
34 770
zł.
Koszty operacyjne Contest Logistik wyniosły
3 620 388
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 34 770 zł w 2025 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1% w 2025 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Contest Logistik wyniosła 1 185 009 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 185 009 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 185 009 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 565 757 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 619 252 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 145 009 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 525 757 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 185 009 zł sumy bilansowej i 565 757 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 40 000 zł sumy bilansowej i 40 000 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 92,93%.
Marża operacyjna wyniosła 14,03%.
Marża netto wyniosła 12,44%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
44 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
93 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Contest Logistik wyniosły 619 252 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 185 009 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 52,3%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 619 252 zł w 2025 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
52 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 52% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Contest Logistik wynosi 1,93 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,77 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,89, czyli same środki pieniężne pokrywają 89% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 546 tys. zł należności i inne: 538 tys. zł zapasy do sprzedania: 101 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,93 zł, z czego 0,89 zł w gotówce.
1,93
płynność bieżąca
1,77
płynność szybka
0,89
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,93 w 2025 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Contest Logistik wynosi 29 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 62 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -33 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 9 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 335 385 zł, z czego 335 385 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-33 dni
firma płaci dostawcom 33 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
29 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 29 dni
62 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 62 dniach
Rotacja zapasów9 dni
towar leży w magazynie 9 dni, zanim firma go sprzeda
9 dni
Należności handlowe335 tys. zł
klienci są winni firmie 335 tys. zł
do 12 miesięcy335 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 29 dni w 2025 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Contest Logistik wynoszą 3 616 074 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 3 344 137 zł, czyli 92% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 214 495 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 34 770 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem3,6 mln zł
Usługi obce3,3 mln zł · 92%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów214 tys. zł · 6%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)35 tys. zł · <1%
Zużycie materiałów i energii22 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty185 zł · <1%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 3,6 mln zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2023, 2024 suma kosztów pochodzi z druku mikro (suma 4 pozycji), a w pozostałych latach z pozycji B układu porównawczego (8 pozycji). Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja Contest Logistik wykazała przychody na poziomie 4 225 939 zł.
Organizacja zarobiła 581 953 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 56 196 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 525 757 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,7% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 56 196 zł w 2025 roku
Organizacja Contest Logistik wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa wspomagająca transport".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 36% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,08%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy23 pozycjeSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:4 210 893,05
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów3 986 199,33
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)-3 941,78
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów228 635,50
B. Koszty działalności operacyjnej3 616 074,48
II. Zużycie materiałów i energii22 488,31
III. Usługi obce3 344 136,59
IV. Podatki i opłaty, w tym:184,71
V. Wynagrodzenia34 770,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów214 494,87
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)594 818,57
D. Pozostałe przychody operacyjne517,80
IV. Inne przychody operacyjne517,80
E. Pozostałe koszty operacyjne4 313,74
III. Inne koszty operacyjne4 313,74
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)591 022,63
G. Przychody finansowe14 527,84
V. inne14 527,84
H. Koszty finansowe23 597,55
IV. inne23 597,55
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)581 952,92
J. Podatek dochodowy56 196,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)525 756,92
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Contest Logistik składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 128 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-128
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−5 mies. 2 dni13-02-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Haber Ewa posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
Haber Damian posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Największym udziałowcem od 29.10.2024 jest Haber Ewa kontrolująca
70% udziałów.