RAVUS SMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001126892 NIP 9522260880 REGON 529681275

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
691 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
2,6 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-443 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,6 mln
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
TRAKT LUBELSKI, 310A
Kod pocztowy
04-667
Rejestracja
2024-09-18
Kapitał zakładowy
10000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
ravus@ravus.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe|Specjalizacja w instalacjach wentylacyjnych i sanitarnych|Realizacja termomodernizacji i elewacji budynków|Projektowanie i wykonanie wnętrz pod klucz|Zespół ponad 40 wykwalifikowanych specjalistów

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravus SMC osiągnęła 2 592 569 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 2 592 521 zł. Pozostałe przychody to 48 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 3 036 063 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 443 494 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 2 592 569 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -443 494 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Ravus SMC wynosi 1 571 622 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 571 622 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Ravus SMC wynosi -443 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Ravus SMC wynosi -443 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -443 335 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -443 335 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji Ravus SMC.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 listopada 2025 (MSiG nr 219/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1404143. RAVUS SMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001126892. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.09.2024. [WA.XIV NS-REJ.KRS/44973/25/688]
    Rzuć okiem MSiG 219/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/44973/25/688 Nr ogłoszenia: 1404143
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapitał nie został pokryty
  2. Poz. 1293012. RAVUS SMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001126892. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.09.2024. [WA.XIV NS-REJ.KRS/48875/24/670]
    MSiG 189/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/48875/24/670 Nr ogłoszenia: 1293012
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    0 W dniu 18.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RAVUS SMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica TRAKT LUBELSKI nr domu 310A nr lokalu 2 kod pocztowy 04-667 poczta WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej RAVUS@RAVUS. PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 11.09.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. STYŚ 2. ADAM PAWEŁ 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10.000,00 PLN 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ 2. Kapi nie został pokryty Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. STYŚ 2. ADAM PAWEŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 42 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 3 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 4 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHO- - DOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 5 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 6 2. 49 TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 7 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 8 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Ravus SMC nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ravus SMC wynosi 2,23%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,970% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 2,23% w 2025 roku.
• 0,26% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Ravus SMC charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Ravus SMC wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 104 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 104 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 104 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 94 889 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Ravus SMC wyniosły 3 035 856 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 3,1% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 94 889 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 3,1% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Ravus SMC wyniosła 691 260 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 691 260 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 691 260 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -433 494 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 124 754 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 691 260 zł sumy bilansowej i -433 494 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -64,16%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -17,1%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -17,11%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Ravus SMC wyniosły 1 124 754 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 691 260 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 162,7%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 124 754 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 163% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravus SMC ma 1 124 754 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 600 353 zł (53%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: państwu 17 293 zł (2%), pracownikom 6000 zł (poniżej 1%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 501 108 zł (45%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Ravus SMC wynosi 0,61 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,23 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,04, czyli same środki pieniężne pokrywają 4% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,21 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (691 260 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (1 124 754 zł) o 433 494 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,61 w 2025 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravus SMC: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 41 443 zł. Do tego 711 383 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 3 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 124 754 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 organizacja miała też 711 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2024, 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2024: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: strata operacyjna
• 2024: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Ravus SMC wynosi 9 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 93 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -84 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 79 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 47 022 zł, z czego 47 022 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 9 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Ravus SMC wynoszą 3 035 855 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 2 338 349 zł, czyli 77% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 500 800 zł, czyli 16% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 84 801 zł, czyli 3% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 3 mln zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wartość sprzedanych towarów i materiałów. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravus SMC wykazała przychody na poziomie 2 592 569 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravus SMC wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 25% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 6% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2025 był wyższy niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 2 592 519,10
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 2 500 807,72
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 91 711,38
B. Koszty działalności operacyjnej 3 035 855,23
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 500 800,29
III. Usługi obce 2 338 349,20
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 1 746,03
V. Wynagrodzenia 78 759,45
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 16 129,96
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 15 269,49
VIII. Wartość sprzedanych towarów 84 800,81
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -443 336,13
D. Pozostałe przychody operacyjne 1,64
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 1,64
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,65
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,65
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -443 335,14
G. Przychody finansowe 48,04
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 48,04
H. Koszty finansowe 207,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 2,86
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 204,14
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -443 494,10
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -443 494,10

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Ravus SMC składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 110 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 110 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+3 mies. 20 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Styś Adam posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 18.09.2024 jest Styś Adam kontrolujący 100% udziałów.

Reprezentacja

  • wspólnikzarząd
    Funkcja: prezes zarządu