Organizacja Łaziska 1 osiągnęła 618 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 618 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 19 579 zł.
Strata netto wyniosła 18 961 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 309 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 618 zł w 2025 roku. • 403 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9481 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -18 961 zł w 2025 roku. • -14 059 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Łaziska 1 wynosi 350 647 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 867 921 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 175 324 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 350 647 zł w 2025 roku. • 364 725 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Łaziska 1 wynosi -19 tys. zł.
EBITDA Łaziska 1 wynosi -19 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Łaziska 1.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Łaziska 1 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Łaziska 1 wynosi 1,39%. To oznacza, że firma ma szansę 1,39% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,665% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,39% w 2025 roku. • 1,35% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Łaziska 1 charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Łaziska 1 wynosi 42 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 163 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 163 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
21 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 42 tys. zł w 2025 roku. • 44 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 163 tys. zł w 2025 roku. • 170 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Łaziska 1 wyniosły
19 579
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Łaziska 1 wyniosła 5 622 178 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 622 178 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 622 178 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 155 198 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 466 980 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 811 089 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 622 178 zł w 2025 roku. • 5 463 814 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -4%.
Marża operacyjna wyniosła -3,069%.
Marża netto wyniosła -3,069%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1534.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1534.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Łaziska 1 wyniosły 5 155 198 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 622 178 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 577 599 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 155 198 zł w 2025 roku • 4 977 873 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 92% w 2025 roku • 91% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Łaziska 1 wykazała przychody na poziomie 618 zł.
Organizacja zarobiła -18 961 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -18 961 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Łaziska 1 wykazała zysk netto większy niż 23% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 23% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 26% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-62
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−29 dni16-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tutum Invest Fundacja Rodzinna posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.