Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Group S Class wynosi 785 668 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
330 302 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 785 668 zł w
2025 roku. • 1 115 970 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Group S Class wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Group S Class wynosi -2 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
3594 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -2432 zł w
2025 roku. • 109 853 zł w
2024 roku. • -9621 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
3594 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -2432 zł w
2025 roku. • 109 853 zł w
2024 roku. • -9621 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Group S Class wynosi 1 osobę.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia
dotyczące organizacji Group S Class.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 czerwca 2024 (MSiG nr 107/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 435728. GROUP S CLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001097213. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.03.2024.
[WR.VI NS-REJ.KRS/14987/24/589]
Rzuć okiemMSiG 107/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. ZWYCIĘSKA
nr domu 45 kod pocztowy 53-033 poczta WROCŁAW
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WROCŁAW
ulica UL. LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO nr domu 28
nr lokalu 1 kod pocztowy 54-129 poczta WROCŁAW
kraj POLSKA
Poz. 232851. GROUP S CLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001097213. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.03.2024.
[WR.VI NS-REJ.KRS/10138/24/293]
MSiG 70/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 28.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. GROUP
S CLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adr
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica
UL. ZWYCIĘSKA nr domu 45 kod pocztowy 53-033
poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
o umowie 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA 13 MARCA
2024 R., NOTARIUSZ BARTOSZ RAJEWICZ Z KANCELARII NOTARIALNEJ WE WROCŁAWIU PRZY UL.
RUSKIEJ 3/4, REPERTORIUM A NUMER 8553/2024
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. BIAŁY 2. WALDEMAR 3. [ukryto] 5. 55 (PIĘĆDZIESIĄT PIĘĆ) UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
NOMINALNEJ 2.750,00 (DWA TYSIĄCE SIDEMSET
PIĘĆDZIESIĄT) ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. BIAŁY 2. BOGUSŁAWA 3. [ukryto] 5. 45 (CZTERDZIEŚCI PIĘĆ)
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ
2.250,00 (DWA TYSIĄCE DWIEŚCIE PIEĆDZIESIĄT)
ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU MOŻE SAMODZIELNIE
REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. BIAŁY 2. WALDEMAR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. BIAŁY 2. BOGUSŁAWA 3. [ukryto]
5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci
1 1. BIAŁY 2. EWA 3. [ukryto] 4. SAMOISTNA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 32
Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH 1 2. 42
22 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
2 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 3 2. 46 69 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ 4 2. 46 19
Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ
SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
5 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ
LUB INTERNET 6 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 7 2. 49
31 Z TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, MIEJSKI
I PODMIEJSKI 8 2. 49 39 Z POZOSTAŁY TRANSPORT
LĄDOWY PASAŻERSKI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY 9 2. 52 21 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Group S Class w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Group S Class wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2025 roku. • 0,52% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Group S Class charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Group S Class wynosi 22 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 43 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 43 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 22 tys. zł w 2025 roku. • 27 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 16 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 43 tys. zł w 2025 roku. • 37 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
162 943 zł.
Koszty operacyjne Group S Class wyniosły
1 078 719 zł.
Wynagrodzenia stanowią
15,1%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 162 943 zł w 2025 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
15,1% w 2025 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Group S Class wyniosła 137 849 zł.
Aktywa trwałe to 2964 zł.
Aktywa obrotowe to 134 885 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 137 849 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 102 101 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 35 748 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 65 415 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 53 361 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 137 849 zł sumy bilansowej i 102 101 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 193 321 zł sumy bilansowej i 105 112 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 7019 zł sumy bilansowej i -4621 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Pozostali, 492 zł (1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
36 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
44%
19%
36%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
16 tys. zł
44%
Państwo
podatki, cła i ZUS
7 tys. zł
19%
Pracownicy
wynagrodzenia
13 tys. zł
36%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
492 zł
1%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 44% (w 2023: 100%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2023 i w 2025.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Group S Class wynosi 3,77 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 3,77.
Płynność gotówkowa wynosi 1,05 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,42 miesiąca.
gotówka od ręki: 38 tys. zł należności i inne: 97 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,77 zł, z czego 1,05 zł w gotówce.
3,77
płynność bieżąca
1,05
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,77 w 2025 roku • 2,19 w 2024 roku • 0,6 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Group S Class nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 37 538 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 471 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 35 748 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł38 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka38 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 471 zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
W latach 2023-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 38 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 92 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 5 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: strata operacyjna • 2024: 915,4 raza • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Group S Class wynosi 22 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 5 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 16 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 63 552 zł, z czego 63 552 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza16 dni
firma płaci dostawcom 16 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
22 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 22 dni
5 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 5 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 22 dni w 2025 roku • 15 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Group S Class wynoszą 1 075 508 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 874 235 zł, czyli 81% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 142 645 zł, czyli 13% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 24 596 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej1,1 mln zł
Usługi obce874 tys. zł · 81%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)143 tys. zł · 13%
Zużycie materiałów i energii25 tys. zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia20 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe14 tys. zł · 1%
Podatki i opłaty100 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 1,1 mln zł w 2025 roku • 825 tys. zł w 2024 roku • 10 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Group S Class wykazała przychody na poziomie 1 076 514 zł.
Organizacja poniosła stratę 2676 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 335 zł.
W rezultacie strata netto wyniosła 3011 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 335 zł w 2025 roku
Organizacja Group S Class wykazała zysk netto większy niż 37% organizacji z branży "Działalność taksówek osobowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 54% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 37% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 71% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,03%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:1 076 283,55
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów1 076 283,55
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 075 507,58
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii24 596,44
III. Usługi obce874 234,87
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)100,00
V. Wynagrodzenia142 645,02
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)20 298,19
VII. Pozostałe koszty rodzajowe13 633,06
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)775,97
D. Pozostałe przychody operacyjne3,64
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne3,64
E. Pozostałe koszty operacyjne3 211,45
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3 211,45
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-2 431,84
G. Przychody finansowe226,94
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne226,94
H. Koszty finansowe471,00
I. Odsetki, w tym: (+1)471,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-2 675,90
J. Podatek dochodowy335,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-3 010,90
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Group S Class składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 176 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 7 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+176
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−7 dni08-07-2026
2024
+11 mies. 28 dni08-07-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Biały Waldemar posiada 55 udziałów, które stanowią 55% firmy.
Biały Bogusława posiada 45 udziałów, które stanowią 45% firmy.
Największym udziałowcem od 28.03.2024 jest Biały Waldemar kontrolujący
55% udziałów.