M-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001067267 NIP 8133906005 REGON 526842074

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
578 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3,5 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
262 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3,5 mln
zł
Info
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
RZESZÓW
Adres
UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO, 51C
Kod pocztowy
35-328
Rejestracja
2023-11-03
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja m-Invest osiągnęła 3 547 798 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3 547 353 zł. Pozostałe przychody to 445 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 3 285 584 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 262 214 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 521 192 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 547 798 zł w 2025 roku.
• 2 026 606 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 238 351 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 262 214 zł w 2025 roku.
• 23 862 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji m-Invest wynosi 3 496 246 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 210 126 zł a 8 537 132 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 078 004 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3 496 246 zł w 2025 roku.
• 1 418 242 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT m-Invest wynosi 310 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA m-Invest wynosi 313 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 276 162 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 309 948 zł w 2025 roku.
• 33 786 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 313 443 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie m-Invest wynosi 1 osobę.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji m-Invest.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 lipca 2025 (MSiG nr 133/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 686750. M-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001067267. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.11.2023. [RDF/744838/25/669]
    MSiG 133/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/744838/25/669 Nr ogłoszenia: 686750
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 23.10.2023 DO 31.12.2024
  2. Poz. 686749. M-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001067267. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.11.2023. [RDF/744838/25/268]
    MSiG 133/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/744838/25/268 Nr ogłoszenia: 686749
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 23.10.2023 DO 31.12.2024
  3. Poz. 686748. M-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001067267. SYSTEM, wpis do rejestru: 03.11.2023. [RDF/744838/25/867]
    MSiG 133/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/744838/25/867 Nr ogłoszenia: 686748
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 26.06.2025 okres OD 23.10.2023 DO 31.12.2024
  4. Poz. 1332127. M-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001067267. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.11.2023. [RZ.XII NS-REJ.KRS/19772/23/413]
    MSiG 221/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/19772/23/413 Nr ogłoszenia: 1332127
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 03.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. M-INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat RZESZÓW gmina RZESZÓW miejscowość RZESZÓW 2. miejscowość RZESZÓW ulica UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO nr domu 51C nr lokalu 84 kod pocztowy 35-328 poczta RZESZÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26.10.2023 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ONYSZCZUK 2. ARTUR 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE 2 1. KLĘSK 2. DOMINIK 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób otu wchodzących w skład organu 1 1. ONYSZCZUK 2. ARTUR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KLĘSK 2. DOMINIK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 1 2. 47 29 SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 70 2 DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM 3 2. 93 29 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA 4 2. 56 3 PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW 5 2. 56 2 PRZYGOTOWYWANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING) I POZOSTAŁA GASTRONOMICZNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA 6 2. 55 1 HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA 7 2. 82 99 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ i WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 8 2. 55 2 OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 9 2. 56 1 RESTAURACJE I POZOSTAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
m-Invest nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji m-Invest wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,335% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,90% w 2025 roku.
• 0,81% w 2024 roku.
• 0,23% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
m-Invest charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla m-Invest wynosi 80 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 46 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 142 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 46 tys. zł a 142 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 52 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 80 tys. zł w 2025 roku.
• 28 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 46 tys. zł w 2025 roku.
• 5 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 142 tys. zł w 2025 roku.
• 81 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 1 252 596 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne m-Invest wyniosły 3 237 404 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 38,7% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 501 938 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1 252 596 zł w 2025 roku
• 750 658 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 38,7% w 2025 roku
• 37,7% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów m-Invest wyniosła 577 713 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 77 737 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 499 976 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 577 713 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 291 076 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 286 637 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 208 283 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 262 214 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 577 713 zł sumy bilansowej i 291 076 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 369 429 zł sumy bilansowej i 28 862 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 45,39%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 90,08%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 8,74%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 7,39%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 39 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania m-Invest wyniosły 286 637 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 577 713 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 49,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 53 930 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 286 637 zł w 2025 roku
• 340 567 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 42 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 50% w 2025 roku
• 92% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja m-Invest ma 286 637 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 120 053 zł (42%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: pracownikom 109 720 zł (38%), państwu 53 864 zł (19%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 3000 zł (1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 42% (w 2024: 25%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 18% (2024) do 0% (2025).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2024 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji m-Invest wynosi 1,74 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,66 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 1,19 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,27 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (499 976 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (286 637 zł) o 213 339 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,74 w 2025 roku
• 1,08 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja m-Invest: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 341 982 zł. Do tego 6802 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 16 338 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 19 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 286 637 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 organizacja miała też 7 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2024 organizacja miała też 84 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), a sprawozdanie nie podaje pełnej kwoty długu, więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: 19 razy

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji m-Invest wynosi 0,7 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 14 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -13 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 3 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 6905 zł, z czego 6905 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 0,7 dnia w 2025 roku
• 0,5 dnia w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji m-Invest wynoszą 3 234 410 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 1 178 298 zł, czyli 36% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 732 160 zł, czyli 23% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 699 507 zł, czyli 22% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 3,2 mln zł w 2025 roku
• 2 mln zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja m-Invest wykazała przychody na poziomie 3 547 798 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 293 878 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 31 664 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 262 214 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 10,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 21 795 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 31 664 zł w 2025 roku
• 9869 zł w 2024 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja m-Invest wykazała zysk netto większy niż 82% organizacji z branży "Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 45% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 63% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 79% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 45% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 3 544 872,50
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 1 145,56
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 3 543 726,94
B. Koszty działalności operacyjnej 3 234 409,92
I. Amortyzacja 3 494,59
II. Zużycie materiałów i energii 530 446,57
III. Usługi obce 699 506,52
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 6 673,52
V. Wynagrodzenia 1 178 297,52
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 74 298,87
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 9 531,99
VIII. Wartość sprzedanych towarów 732 160,34
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 310 462,58
D. Pozostałe przychody operacyjne 2 480,12
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 2 480,12
E. Pozostałe koszty operacyjne 2 994,26
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 2 994,26
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 309 948,44
G. Przychody finansowe 445,19
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 445,19
H. Koszty finansowe 16 516,07
I. Odsetki, w tym: (+1) 16 338,07
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 178,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 293 877,56
J. Podatek dochodowy 31 664,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 262 213,56

Pełne sprawozdania finansowe organizacji m-Invest składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 6 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−6 dni
2024
−19 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Onyszczuk Artur posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Klęsk Dominik posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 03.11.2023) są:
• Klęsk Dominik (50% udziałów)
• Onyszczuk Artur (50% udziałów)

Reprezentacja