Dwudniowa konferencja biznesowa w Warszawie.|Prelekcje z zakresu marketingu, AI, kryptowalut i metaverse.|Gościem specjalnym Grant Cardone.|Opcje biletów VIP z dostępem do ekskluzywnych atrakcji.|Możliwość uczestnictwa w sesjach Q&A z ekspertami.
Show Me The Money to prestiżowa konferencja biznesowa, która odbędzie się w dniach 13-14 marca 2024 roku na słynnym stadionie PGE Narodowy w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga przedsiębiorców, inwestorów oraz pasjonatów innowacji, staje się ważnym punktem w kalendarzu branżowym. Uczestnicy mają szansę zgłębić wiedzę z kluczowych dziedzin, takich jak marketing, sprzedaż nieruchomości, sztuczna inteligencja, kryptowaluty i metaverse. W programie przewidziano prelekcje uznanych ekspertów, w tym światowej sławy mówcy, jak Grant Cardone, znany z unikalnych strategii sukcesu w biznesie. Konferencja oferuje wiele możliwości nawiązywania cennych kontaktów, a także uczestnictwa w sesjach Q&A z prelegentami, co sprzyja wymianie doświadczeń i pomysłów. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne kategorie biletów, w tym opcje VIP, które obejmują ekskluzywne spotkania z prelegentami oraz dostęp do zamkniętych wydarzeń networkingowych. Show Me The Money staje się nie tylko miejscem inspiracji, ale również platformą dla przedsiębiorców, którzy pragną wzbogacić swoją wiedzę i rozwijać się w dynamicznym świecie biznesowym.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Summit 111 osiągnęła 23 835 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 23 669 zł. Pozostałe przychody to 166 zł.
Całkowite koszty wyniosły 133 677 zł.
Strata netto wyniosła 109 842 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 23 835 zł w 2023 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -109 842 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Summit 111 wynosi 81 763 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 81 763 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Summit 111 wynosi -108 tys. zł.
EBITDA Summit 111 wynosi -108 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -107 783 zł w
2023 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -107 783 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Summit 111.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 września 2024 (MSiG nr 172/2024).
W dniu 15.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 26.06.2023 DO 31.12.2023
W dniu 15.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.08.2024 okres OD
26.06.2023 DO 31.12.2023
Poz. 346329. SUMMIT 111 PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA. KRS 0001044670. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.06.2023.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/19411/24/786]
Rzuć okiemMSiG 89/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. MICHALSKI 2. DAMIAN PAWEŁ 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
g) Spółki akcyjne
Poz. 199496. SUMMIT 111 PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA. KRS 0001044670. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.06.2023.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/7616/24/844]
Rzuć okiemMSiG 62/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
K Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. 1000 wp
sać: 2. 2000
Poz. 1403171. SUMMIT 111 PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA. KRS 0001044670. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.06.2023.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/52257/23/802]
Rzuć okiemMSiG 242/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
ć: W dniu 05.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. STRUMYKOWA nr domu 69 nr lokalu 66 kod pocztowy 03-145
poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ZBYTKI nr domu
4 kod pocztowy 03-145 poczta WARSZAWA kraj
POLSKA
Rub. 4. Informacje o statucie wpisać: 1 1. 18.07.20
R. REP. A. 3687/2023, NOTARIUSZ PRZEMYSŁAW
BIERNACKI, ZMIANA PAR 5 I PAR 14
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 1000,00 ZŁ wpi
sać: 1. 2000,00 ZŁ
Rub. 9. Emisje akcji wpisać: 1 1. B -AKCJE UPRZYWILEJOWANE 2. 1000 3. 1000, NA KAŻDĄ AKCJĘ
SERII B BĘDZIE PRZYPADAĆ 100 GŁOSÓW
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić: 2. JEŻELI ZARZĄD SKŁADA SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB, DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. KAŻDY
Z CZŁONKÓW ZARZĄDU MOŻE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ JEDNOOSOBOWO. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. BIAŁECKA RUTKOWSKA 2. AGNIESZKA DAGMARA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 675234. SUMMIT 111 PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA. KRS 0001044670. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
IE GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.06.2023.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/29901/23/974]
MSiG 141/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 30.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA 3. SUMMIT 111 PROSTA SPÓŁKA
AKCYJNA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA
X V. W P I S Y D O
miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. STRUMYKOWA nr domu 69
nr lokalu 66 kod pocztowy 03-145 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie
1 1. 26.06.2023R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
4. NIE 5. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 1000,00 ZŁ
2. 1000 3. NIE Rub. 9. Emisje akcji 1 1. A- AKCJE
ZWYKŁE 2. 1000 3. AKCJE NIE SĄ UPRZYWILEJOWANE Rub. 11. 1. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. JEŻELI ZARZĄD SKŁADA
SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB, DO
SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI
JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH
CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA
ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. MICHALSKI 2. DAMIAN PAWEŁ 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 82 30
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ
TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Summit 111 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Summit 111 wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,770% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,92% w 2023 roku. • 0,15% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Summit 111 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Summit 111 wynosi 2 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 32 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 32 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 32 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Summit 111 wyniosły
131 453
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Summit 111 wyniosła 452 383 zł.
a
ktywa obrotowe to 452 383 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 452 383 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 92 158 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 360 225 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 452 383 zł sumy bilansowej i 92 158 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -119,19%.
Marża operacyjna wyniosła -455,37%.
Marża netto wyniosła -460,83%.
Zadłużenie
Zobowiązania Summit 111 wyniosły 360 225 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 452 383 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 79,6%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 360 225 zł w 2023 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Summit 111 wynosi 2,1 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,1 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,03, czyli same środki pieniężne pokrywają 3% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 6 tys. zł należności i inne: 446 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,10 zł, z czego 0,03 zł w gotówce.
2,1
płynność bieżąca
2,1
płynność szybka
0,03
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,1 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Summit 111 wynosi 41 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 309 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -269 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 5122 zł, z czego 5122 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-269 dni
firma płaci dostawcom 269 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 41 dni
309 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 309 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe5 tys. zł
klienci są winni firmie 5 tys. zł
do 12 miesięcy5 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 41 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Summit 111 wynoszą 131 453 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 128 907 zł, czyli 98% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 1488 zł, czyli 1% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 1058 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem131 tys. zł
Usługi obce129 tys. zł · 98%
Podatki i opłaty1 tys. zł · 1%
Zużycie materiałów i energii1 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 131 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Summit 111 wykazała przychody na poziomie 23 835 zł.
Organizacja Summit 111 wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 68% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2023 był wyższy niż 76% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:23 669,39
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów23 669,39
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej131 452,71
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii1 057,79
III. Usługi obce128 906,92
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 488,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-107 783,32
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-107 783,32
G. Przychody finansowe166,05
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne166,05
H. Koszty finansowe2 224,52
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne2 224,52
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-109 841,79
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-109 841,79
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Summit 111 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 31 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 31 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+31
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+1 mies. 1 dzień15-08-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie