Organizacja iv-Avto 1 osiągnęła 212 716 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 182 572 zł. Pozostałe przychody to 30 144 zł.
Całkowite koszty wyniosły 118 030 zł.
Zysk netto wyniósł 64 541 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 70 905 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 212 716 zł w 2025 roku. • 473 984 zł w 2024 roku. • 890 469 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 514 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 64 541 zł w 2025 roku. • -149 902 zł w 2024 roku. • 192 640 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji iv-Avto 1 wynosi 399 976 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 903 578 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 133 325 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 399 976 zł w 2025 roku. • 353 293 zł w 2024 roku. • 1 513 937 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie iv-Avto 1 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji iv-Avto 1 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji iv-Avto 1 wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,31% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
iv-Avto 1 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla iv-Avto 1 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 13 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 13 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 19 tys. zł w 2024 roku. • 40 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
91 009
zł.
Koszty operacyjne iv-Avto 1 wyniosły
277 257
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
30 336 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 91 009 zł w 2025 roku • 147 991 zł w 2024 roku • 99 354 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33% w 2025 roku •
25% w 2024 roku •
18% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów iv-Avto 1 wyniosła 231 473 zł.
a
ktywa obrotowe to 210 321 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 21 152 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 231 473 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -9376 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 240 849 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 77 158 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 231 473 zł w 2025 roku. • 601 661 zł w 2024 roku. • 621 100 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 28%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -688%.
Marża operacyjna wyniosła -52%.
Marża netto wyniosła 30%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -229.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -17.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania iv-Avto 1 wyniosły 240 849 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 231 473 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 104%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 80 283 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 240 849 zł w 2025 roku • 551 922 zł w 2024 roku • 421 460 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 104% w 2025 roku • 92% w 2024 roku • 68% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja iv-Avto 1 wykazała przychody na poziomie 212 716 zł.
Organizacja zarobiła 64 541 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 64 541 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 21 650 zł w 2023 roku
Organizacja iv-Avto 1 wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany".
Organizacja wykazała przychód większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 44% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 50% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-48
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−13 dni02-07-2025
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Andreiko Ivanna posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.