SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD SKŁADA SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja C66 Labs osiągnęła 469 254 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 469 250 zł. Pozostałe przychody to 4 zł.
Całkowite koszty wyniosły 175 195 zł.
Zysk netto wyniósł 294 055 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 156 418 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 469 254 zł w 2025 roku. • 306 226 zł w 2024 roku. • 96 568 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 98 018 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 294 055 zł w 2025 roku. • 176 234 zł w 2024 roku. • 20 219 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji C66 Labs wynosi 1 978 169 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
489 112 zł a 4 116 773 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 659 390 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 978 169 zł w 2025 roku. • 1 272 269 zł w 2024 roku. • 428 917 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w C66 Labs.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji C66 Labs wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji C66 Labs wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
C66 Labs charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla C66 Labs wynosi 83 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 14 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 228 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 14 tys. zł a 228 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
28 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 83 tys. zł w 2025 roku. • 57 tys. zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 228 tys. zł w 2025 roku. • 163 tys. zł w 2024 roku. • 118 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
50 250
zł.
Koszty operacyjne C66 Labs wyniosły
145 964
zł.
Wynagrodzenia stanowią
34%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 750 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 50 250 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
34% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów C66 Labs wyniosła 675 236 zł.
a
ktywa obrotowe to 675 236 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 675 236 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 652 150 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 086 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 225 079 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 675 236 zł w 2025 roku. • 497 954 zł w 2024 roku. • 392 312 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 44%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 45%.
Marża operacyjna wyniosła 69%.
Marża netto wyniosła 63%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania C66 Labs wyniosły 23 086 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 675 236 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7695 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 23 086 zł w 2025 roku • 13 711 zł w 2024 roku • 14 094 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 3% w 2024 roku • 4% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja C66 Labs wykazała przychody na poziomie 469 254 zł.
Organizacja zarobiła 323 249 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 29 194 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 294 055 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 9731 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 29 194 zł w 2025 roku • 17 529 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku