Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Antkar wynosi 770 707 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
128 966 zł a 1 826 806 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
141 111 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 770 707 zł w
2024 roku. • 629 596 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Antkar wynosi 149 tys. zł.
EBITDA Antkar wynosi 151 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
107 096 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 149 027 zł w
2024 roku. • 41 931 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
106 746 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 150 777 zł w
2024 roku. • 44 031 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Antkar.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Antkar. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 17 grudnia 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 sierpnia 2025 (MSiG nr 158/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1414689. ANTKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001004805. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
25.11.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/62353/24/309]
UWAGAMSiG 244/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2025 okres
01.01.2024 DO 31.12.2024
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 223144. ANTKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001004805. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
25.11.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/16676/25/709]
Rzuć okiemMSiG 68/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. GRZEGORZ 2. ZBIGNIEW JAN 3. [ukryto])
wykreślić: 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5 000,00 ZŁOTYCH wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK wykreślić: 2 1. GRZEGO
2. ANTONI JAN 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. GRZEGORZ
2. ANTONI JAN 3. [ukryto] 4. PROKURA
ODDZIELNA
Poz. 804875. ANTKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001004805. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.11.2022.
[RDF/638480/24/379]
MSiG 142/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.07.2024 okres OD
25.11.2022 DO 31.12.2023
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 140695. ANTKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001004805. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
25.11.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/63001/22/664]
Rzuć okiemMSiG 49/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. RAMANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. ANTKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
N- Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 31.12.2022
R. § 1, § 2, § 4, § 5, § 6, § 15.
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. SECUNDUS_PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 388580560 4. 0000891921 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000 ZŁOTYCH
6. TAK wpisać: 2 1. GRZEGORZ 2. ZBIGNIEW JAN
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 3 1. GRZEGORZ
2. ANTONI JAN 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. FIEDLER 2. DANIEL BOGUSŁAW 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. GRZEGORZ 2. ZBIGNIEW JAN 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. GRZEGORZ
2. ANTONI JAN 3. [ukryto] 4. PROKURA
ODDZIELNA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI wpisać: 2 1. 43
11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH wykreślić: 1 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE
SPECJALISTYCZNE 2 2. 46 HANDEL HURTOWY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 3 2. 47 HANDEL DETALICZNY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 96 POZOSTAŁA
INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA wpisać: 5 2. 33 NAPRAWA, KONSERWACJA I INSTALOWANIE MASZYN I URZĄDZEŃ 6 2. 42 ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII
LĄDOWEJ I WODNEJ 7 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE
TERENU POD BUDOWĘ 8 2. 43 13 Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH 9 2. 43 2 WYKONYWANIE INSTALACJI
ELEKTRYCZNYCH, WODNO-KANALIZACYJNYCH
I POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
Poz. 1225079. RAMANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001004805. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 25.11.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/56891/22/567]
MSiG 236/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 25.11.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RAMANUS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA
ulica UL. GRZYBOWSKA nr domu 80/82 nr lokalu
700 kod pocztowy 00-844 poczta WARSZAWA kraj
POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 25 LISTOPADA 2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. SECUNDUS_PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 388580560
4. 0000891921 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000 ZŁOTYCH 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. FIEDLER 2. DANIEL BOGUSŁAW 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 02 Z
ŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE
ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 43
ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 3 2. 46
HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU
POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 47 HANDEL
DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 5 2. 49
TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 6 2. 96 POZOSTAŁA INDYWIDUALNA
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Antkar nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Antkar wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,345% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,92% w 2024 roku. • 1,53% w 2023 roku. • 0,23% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Antkar charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Antkar wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 59 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 59 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 6 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 59 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
8788 zł.
Koszty operacyjne Antkar wyniosły
37 711 zł.
Wynagrodzenia stanowią
23,3%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 8788 zł w 2024 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
23,3% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Antkar wyniosła 377 267 zł.
Aktywa trwałe to 11 150 zł.
Aktywa obrotowe to 366 117 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 377 267 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 178 782 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 198 485 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 150 650 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 135 666 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 377 267 zł sumy bilansowej i 178 782 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 226 617 zł sumy bilansowej i 43 115 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 75,88%.
Marża operacyjna wyniosła 79,81%.
Marża netto wyniosła 72,62%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
19 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
74 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
68 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Antkar wyniosły 198 485 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 377 267 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 52,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 14 983 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 198 485 zł w 2024 roku • 183 502 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
28 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 53% w 2024 roku • 81% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Antkar ma 198 485 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 59 106 zł (30%).
Dalej: państwu 56 536 zł (28%), bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 50 020 zł (25%).
Pozostali, 32 822 zł (17%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
198 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
30%
28%
25%
17%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
59 tys. zł
30%
Państwo
podatki, cła i ZUS
57 tys. zł
28%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
50 tys. zł
25%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
33 tys. zł
17%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 30% (w 2023: 32%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 54% (2023) do 25% (2024).
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Antkar wynosi 1,84 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,84.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,72 miesiąca.
gotówka od ręki: 2 tys. zł należności i inne: 364 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,84 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
1,84
płynność bieżąca
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,84 w 2024 roku • 1,16 w 2023 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Antkar wobec banków i pożyczkodawców: 50 020 zł, gotówka: 2269 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 47 751 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 0,3 roku - krótko.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 198 485 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 48 tys. zł
0 zł50 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców50 tys. zł
gotówka2 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 0,3 roku - krótko.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: 48 tys. zł • 2023: 95 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Antkar wynosi 709 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 574 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 602 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 136 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 108 dni.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 361 905 zł, z czego 361 905 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza136 dni
firma płaci dostawcom 136 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
709 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 709 dni
574 dni
bez amortyzacji602 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 574 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 709 dni w 2024 roku • 113 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Antkar wynoszą 37 388 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 24 577 zł, czyli 66% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 7445 zł, czyli 20% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 2273 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej37 tys. zł
Usługi obce25 tys. zł · 66%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)7 tys. zł · 20%
Zużycie materiałów i energii2 tys. zł · 6%
Amortyzacja2 tys. zł · 5%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia1 tys. zł · 4%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 37 tys. zł w 2024 roku • 688 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Antkar wykazała przychody na poziomie 186 828 zł.
Organizacja zarobiła 149 116 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 13 450 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 135 666 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
9633 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 13 450 zł w 2024 roku • 3817 zł w 2023 roku
Organizacja Antkar wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 74% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
W roku 2022 (25-11-2021 do 31-12-2022) porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,02%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:186 738,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów186 738,00
B. Koszty działalności operacyjnej37 387,59
I. Amortyzacja1 750,00
II. Zużycie materiałów i energii2 272,82
III. Usługi obce24 577,05
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia7 445,25
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)1 342,47
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)149 350,41
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne323,58
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne323,58
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)149 026,83
G. Przychody finansowe90,43
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne90,43
H. Koszty finansowe0,90
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,90
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)149 116,36
J. Podatek dochodowy13 450,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)135 666,36
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Antkar składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 178 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 5 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+178
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−5 dni10-07-2025
2023
+12 mies.10-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie