Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji M&m Gastro wynosi 1 221 092 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
205 383 zł a 2 477 565 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 221 092 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT M&m Gastro wynosi 183 tys. zł.
EBITDA M&m Gastro wynosi 185 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 183 296 zł w
2023 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 184 630 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji M&m Gastro.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 października 2025 (MSiG nr 195/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1342411. M&M GASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000996171. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2022.
[KR.XII NS-REJ.KRS/16894/25/751]
Rzuć okiemMSiG 195/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość ANDRYCHÓW ulica UL. STAROWIEJSKA nr domu 22B nr lokalu 220 kod pocztowy
34-120 poczta ANDRYCHÓW kraj POLSKA wpisać:
2. miejscowość ANDRYCHÓW kraj POLSKA
Poz. 750013. M&M GASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000996171. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.10.2022.
[RDF/632229/24/874]
MSiG 138/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2024 okres OD
10.10.2022 DO 31.12.2023
Poz. 54094. M&M GASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000996171. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2022.
[KR.XII NS-REJ.KRS/1341/24/73]
Rzuć okiemMSiG 20/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość ANDRYCHÓW ulica ALEJA ADAMA
WIETRZNEGO nr domu 6 kod pocztowy 34-120
poczta ANDRYCHÓW kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość ANDRYCHÓW ulica UL. STAROWIEJSKA
nr domu 22B nr lokalu 220 kod pocztowy 34-120
poczta ANDRYCHÓW kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 15.01.2024
ZMIANA § 4 UMOWY
Poz. 435479. M&M GASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000996171. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2022.
[KR.XII NS-REJ.KRS/9175/23/3]
Rzuć okiemMSiG 112/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat WADOWICKI gmina ANDRYCHÓW miejscowość INWAŁD wpisać: 1. kraj POLSKA województwo
MAŁOPOLSKIE powiat WADOWICKI gmina ANDRYCHÓW miejscowość ANDRYCHÓW wykreślić:
2. miejscowość INWAŁD ulica UL. SIEWNA nr domu
12 kod pocztowy 34-120 poczta ANDRYCHÓW kraj
POLSKA wpisać: 2. miejscowość ANDRYCHÓW
ulica ALEJA ADAMA WIETRZNEGO nr domu 6 kod
pocztowy 34-120 poczta ANDRYCHÓW kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 15.05.202
R., ZMIANA §3
Poz. 70658. M&M GASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000996171. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2022.
[KR.XII NS-REJ.KRS/1343/23/872]
Rzuć okiemMSiG 26/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 19.01.2023 R. - ZMIANA § 4 UMOWY SPÓŁKI
Poz. 981019. M&M GASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000996171. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.10.2022.
[KR.XII NS-REJ.KRS/16538/22/117]
MSiG 206/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
a W dniu 10.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. M&M GASTRO
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat WADOWICKI gmina ANDRYCHÓW miejscowość INWAŁD 2. miejscowość INWAŁD ulica UL.
SIEWNA nr domu 12 kod pocztowy 34-120 poczta
ANDRYCHÓW kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej BIURO@M-M-FINANSE.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 06.10.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WALCZAK 2. MARIUSZ
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50 000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. MAŁECKI 2. MARCIN
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50 000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 100000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. MAŁECKI 2. MARCIN 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 10
B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
1 2. 10 52 Z PRODUKCJA LODÓW 2 2. 47 24 SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA, CIAST, WYROBÓW
CIASTKARSKICH I CUKIERNICZYCH PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47 25
SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 56
21 Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE
ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH
(KATERING) 5 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA
DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA
X V. W P I S Y D
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji M&m Gastro w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M&m Gastro wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,490% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2023 roku. • 0,26% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
M&m Gastro charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla M&m Gastro wynosi 39 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 14 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 78 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 14 tys. zł a 78 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 39 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 14 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 78 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
112 553 zł.
Koszty operacyjne M&m Gastro wyniosły
293 203 zł.
Wynagrodzenia stanowią
38,4%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 112 553 zł w 2023 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
38,4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów M&m Gastro wyniosła 551 749 zł.
Aktywa trwałe to 60 898 zł.
Aktywa obrotowe to 490 851 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 551 749 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 282 679 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 269 070 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 551 749 zł sumy bilansowej i 282 679 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 64,62%.
Marża operacyjna wyniosła 38,47%.
Marża netto wyniosła 38,33%.
Zadłużenie
Zobowiązania M&m Gastro wyniosły 269 070 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 551 749 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 48,8%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 269 070 zł w 2023 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 49% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja M&m Gastro ma 269 070 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 171 721 zł (64%).
Dalej: bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 74 009 zł (28%), państwu 10 467 zł (4%); pracownikom 3573 zł (1%).
Pozostali, 9300 zł (3%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
269 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
64%
28%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
172 tys. zł
64%
Państwo
podatki, cła i ZUS
10 tys. zł
4%
Pracownicy
wynagrodzenia
4 tys. zł
1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
74 tys. zł
28%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
9 tys. zł
3%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji M&m Gastro wynosi 1,82 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,82.
Płynność gotówkowa wynosi 1,79 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 24,23 miesiąca.
gotówka od ręki: 482 tys. zł należności i inne: 8 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,82 zł, z czego 1,79 zł w gotówce.
1,82
płynność bieżąca
1,79
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,82 w 2023 roku
Obsługa długu
Dług organizacji M&m Gastro wobec banków i pożyczkodawców: 74 009 zł, gotówka: 482 375 zł. Gotówka przewyższa dług o 408 367 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 766 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 239,3 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 269 070 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 408 tys. zł
0 zł482 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców74 tys. zł
gotówka482 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 766 zł. Zysk operacyjny pokrywa je 239,3 raza.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: nadwyżka gotówki 408 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: 239,3 raza • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji M&m Gastro wynosi -8 dni (wartość ujemna, nietypowa - wynika ze znaków pozycji w sprawozdaniu i nie poddaje się standardowej interpretacji).
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 262 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 264 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -271 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -272 dni.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe wynoszą -8621 zł (wartość ujemna, nietypowa - wynika ze znaków pozycji w sprawozdaniu i nie poddaje się standardowej interpretacji).
Luka płatnicza-271 dni
firma płaci dostawcom 271 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO)-8 dni
wartość ujemna, nietypowa - wymaga ostrożnej interpretacji
rotacja zobowiązań (DPO)262 dni
DPO bez amortyzacji w mianowniku: 264 dni
luka bez amortyzacji w mianowniku: -272 dni
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -271 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe-9 tys. zł
ile klienci są winni firmie i na jaki termin
do 12 miesięcy-9 tys. zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Część wartości jest ujemna (nietypowy zapis, wynikający ze znaków pozycji w sprawozdaniu) - wartości ujemne wymagają ostrożnej interpretacji.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • -8 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji M&m Gastro wynoszą 293 203 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 140 661 zł, czyli 48% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 110 164 zł, czyli 38% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 29 462 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej293 tys. zł
Usługi obce141 tys. zł · 48%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)110 tys. zł · 38%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów29 tys. zł · 10%
Pozostałe koszty rodzajowe4 tys. zł · 1%
Zużycie materiałów i energii4 tys. zł · 1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia2 tys. zł · <1%
Amortyzacja1 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty842 zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 293 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), wartość sprzedanych towarów i materiałów. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja M&m Gastro wykazała przychody na poziomie 476 647 zł.
Organizacja M&m Gastro wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Ruchome placówki gastronomiczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,11%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 76% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2023 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0,11%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:455 574,76
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów455 574,76
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej293 202,86
I. Amortyzacja1 333,33
II. Zużycie materiałów i energii4 078,21
III. Usługi obce140 661,08
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)842,00
V. Wynagrodzenia110 164,15
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)2 388,81
VII. Pozostałe koszty rodzajowe4 273,35
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów29 461,93
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)162 371,90
D. Pozostałe przychody operacyjne20 924,57
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne20 924,57
E. Pozostałe koszty operacyjne0,04
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,04
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)183 296,43
G. Przychody finansowe148,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)148,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe765,91
I. Odsetki, w tym: (+1)765,91
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)182 678,52
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)182 678,52
Pełne sprawozdania finansowe organizacji M&m Gastro składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 16 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-16
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−16 dni29-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Walczak Mariusz posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Małecki Marcin posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 10.10.2022) są: • Walczak Mariusz (50% udziałów) • Małecki Marcin (50% udziałów)