Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Menada Group wynosi 665 741 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
21 758 zł a 2 032 161 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
203 936 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 665 741 zł w
2024 roku. • 461 805 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Menada Group wynosi 35 tys. zł.
EBITDA Menada Group wynosi 35 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
36 336 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 35 063 zł w
2024 roku. • -1273 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
36 336 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 35 063 zł w
2024 roku. • -1273 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Menada Group.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Menada Group.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 3 czerwca 2025 (MSiG nr 106/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 452539. MENADA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022.
[RDF/722426/25/92]
MSiG 106/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 452538. MENADA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022.
[RDF/722426/25/691]
MSiG 106/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 452537. MENADA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022.
[RDF/722426/25/290]
MSiG 106/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.05.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1242100. MENADA GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022.
[RDF/676653/24/843]
MSiG 177/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 09.09.2022 DO 31.12.2023
Poz. 1242099. MENADA GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022.
[RDF/676653/24/442]
MSiG 177/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 09.09.2022 DO 31.12.2023
Poz. 1242098. MENADA GROUP SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.09.2022.
[RDF/676653/24/41]
MSiG 177/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.08.2024 okres OD
09.09.2022 DO 31.12.2023
Poz. 761028. MENADA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000990478. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 09.09.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/41433/22/677]
MSiG 181/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 09.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MENADA
GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. MŁYNARSKA nr domu 42
nr lokalu 115 kod pocztowy 01-171 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 01.09.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MOLCHAN 2. OLGA 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁ
6. NIE 2 1. MOLCHAN 2. DZIANIS 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00
ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. MOLCHAN 2. OLGA 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 85 59
B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 1 2. 85 52
Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ 2 2. 85 60 Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA
EDUKACJĘ 3 2. 90 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH 4 2. 93 29 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Menada Group nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Menada Group wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,635% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2024 roku. • 1,95% w 2023 roku. • 0,26% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Menada Group charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Menada Group wynosi 15 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 35 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 35 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 6 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 15 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 35 tys. zł w 2024 roku. • 30 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
543 316 zł.
Koszty operacyjne Menada Group wyniosły
832 347 zł.
Wynagrodzenia stanowią
65,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
122 446 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 543 316 zł w 2024 roku • 420 869 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9,1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
65,3% w 2024 roku •
56,1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Menada Group wyniosła 109 429 zł.
Aktywa trwałe to 900 zł.
Aktywa obrotowe to 107 369 zł.
Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 1160 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 109 429 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 30 958 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 78 471 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 79 382 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 27 231 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 109 429 zł sumy bilansowej i 30 958 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 30 047 zł sumy bilansowej i 3727 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
78 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
38%
58%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
3 tys. zł
3%
Państwo
podatki, cła i ZUS
30 tys. zł
38%
Pracownicy
wynagrodzenia
46 tys. zł
58%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada pracownikom: 58% (w 2023: 51%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2023 i w 2024.
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Menada Group wynosi 1,37 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,37.
Płynność gotówkowa wynosi 0,35, czyli same środki pieniężne pokrywają 35% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,4 miesiąca.
gotówka od ręki: 28 tys. zł należności i inne: 80 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,37 zł, z czego 0,35 zł w gotówce.
1,37
płynność bieżąca
0,35
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,37 w 2024 roku • 1,11 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Menada Group nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 27 767 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 435 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 80,5 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 78 471 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł28 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka28 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 435 zł. Zysk operacyjny pokrywa je 80,5 raza.
W latach 2022-2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 28 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 16 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: 80,5 raza • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Menada Group wynosi 32 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1 dzień - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 31 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 76 112 zł, z czego 76 112 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza31 dni
firma płaci dostawcom 31 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
32 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 32 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 1 dniu
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 32 dni w 2024 roku • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Menada Group wynoszą 832 343 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 508 840 zł, czyli 61% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 264 198 zł, czyli 32% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 34 475 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej832 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)509 tys. zł · 61%
Usługi obce264 tys. zł · 32%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia34 tys. zł · 4%
Zużycie materiałów i energii23 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty888 zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe473 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 832 tys. zł w 2024 roku • 750 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Menada Group wykazała przychody na poziomie 867 410 zł.
Organizacja zarobiła 34 628 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7397 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 27 231 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21,4% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7397 zł w 2024 roku
Organizacja Menada Group wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 88% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 81% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 88% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:867 406,78
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów867 406,78
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej832 343,30
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii23 468,37
III. Usługi obce264 198,44
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)888,20
V. Wynagrodzenia508 840,17
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)34 475,41
VII. Pozostałe koszty rodzajowe472,71
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)35 063,48
D. Pozostałe przychody operacyjne3,19
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne3,19
E. Pozostałe koszty operacyjne3,59
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3,59
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)35 063,08
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe435,45
I. Odsetki, w tym: (+1)435,45
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)34 627,63
J. Podatek dochodowy7 397,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)27 230,63
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Menada Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 23 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 58 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-23
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies. 28 dni18-05-2026
2024
−1 mies. 23 dni23-05-2025
2023
+1 mies. 13 dni27-08-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Molchan Olga posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Molchan Dzianis posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 09.09.2022) są: • Molchan Olga (50% udziałów) • Molchan Dzianis (50% udziałów)