Producent torebek i akcesoriów od 2012 roku|Ponad 1000 modeli torebek, plecaków, portfeli|Wysokiej jakości materiały, w tym ekoskóra i skóra naturalna|Innowacyjne produkty z materiałów pochodzących z recyklingu|Elastyczne opcje współpracy, w tym hurt i dropshipping
BAGS ELIT to dynamicznie rozwijający się producent torebek i akcesoriów, który od 2012 roku dba o potrzeby swoich klientów na rynku polskim i międzynarodowym. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, gdzie funkcjonuje dział handlowy, wzorcownia oraz magazyn. W trakcie swojej działalności firma stworzyła imponującą kolekcję, obejmującą ponad 1000 różnych modeli torebek, plecaków, nerek, portfeli i pasków. BAGS ELIT wyróżnia się na rynku dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, takich jak ekologiczna skóra PU i PVC z Turcji oraz naturalna skóra bydlęca. Innowacyjna kolekcja UNIQUE BAGS opiera się na materiałach pochodzących z recyklingu. Produkty BAGS ELIT posiadają certyfikaty jakości i przechodzą skrupulatne kontrole, co zapewnia ich trwałość i estetykę. Dodatkowo, firma oferuje elastyczne opcje współpracy, w tym możliwość zamówień hurtowych, dropshippingu oraz indywidualnego szycia modeli według specyfikacji klientów. Doskonałe podejście do każdego klienta, zrozumienie ich indywidualnych potrzeb oraz szybka i profesjonalna obsługa stanowią fundamenty działalności BAGS ELIT.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Bags Elit osiągnęła 8204 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7973 zł. Pozostałe przychody to 231 zł.
Całkowite koszty wyniosły 91 530 zł.
Strata netto wyniosła 83 557 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2735 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8204 zł w 2025 roku. • 42 291 zł w 2024 roku. • 45 886 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -27 852 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -83 557 zł w 2025 roku. • -58 119 zł w 2024 roku. • -86 359 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Bags Elit wynosi 5469 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 20 510 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1823 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5469 zł w 2025 roku. • 28 194 zł w 2024 roku. • 40 822 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Bags Elit wynosi -84 tys. zł.
EBITDA Bags Elit wynosi -84 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Bags Elit mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bags Elit wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bags Elit wynosi 0,23%. To oznacza, że firma ma szansę 0,23% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,057% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,18% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Bags Elit charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bags Elit wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Bags Elit wyniosły
91 760
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 33 840 zł w 2024 roku • 57 236 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
34% w 2024 roku •
43% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bags Elit wyniosła 23 726 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 726 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 726 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 151 761 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -128 035 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7909 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 23 726 zł w 2025 roku. • 77 055 zł w 2024 roku. • 82 908 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -352%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 65%.
Marża operacyjna wyniosła -1,051%.
Marża netto wyniosła -1,018%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -117.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -350.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -339.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Bags Elit wyniosły 151 761 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 23 726 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 640%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 50 587 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 151 761 zł w 2025 roku • 121 533 zł w 2024 roku • 69 267 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 640% w 2025 roku • 158% w 2024 roku • 84% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Bags Elit wykazała przychody na poziomie 8204 zł.
Organizacja zarobiła -83 557 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -83 557 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Bags Elit wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 35 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+35
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−2 mies. 2 dni14-05-2025
2023
+8 mies. 14 dni26-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kost Hryhorii posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Nebesniuk Mykola posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.