SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja TS Operations osiągnęła 3 541 907 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 541 351 zł. Pozostałe przychody to 556 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 104 057 zł.
Zysk netto wyniósł 437 294 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 885 477 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 541 907 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 109 324 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 437 294 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji TS Operations wynosi 4 442 170 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
331 721 zł a 8 854 769 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 110 542 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 442 170 zł w 2025 roku. • 3750 zł w 2024 roku. • 3750 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w TS Operations.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TS Operations wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TS Operations wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
TS Operations charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TS Operations wynosi 108 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 72 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 155 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 72 tys. zł a 155 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
27 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 108 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 72 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 155 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne TS Operations wyniosły
3 060 038
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów TS Operations wyniosła 446 094 zł.
a
ktywa obrotowe to 446 094 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 446 094 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 442 294 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3800 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 111 524 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 446 094 zł w 2025 roku. • 5000 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 98%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 99%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TS Operations wyniosły 3800 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 446 094 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 950 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3800 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja TS Operations wykazała przychody na poziomie 3 541 907 zł.
Organizacja zarobiła 481 332 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 44 038 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 437 294 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 11 010 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 44 038 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja TS Operations wykazała zysk netto większy niż 84% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.7%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 78% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 13% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.7%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-77
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 22 dni25-03-2025
2023
−3 mies. 5 dni11-04-2024
2022
+3 dni18-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tsmg Holding posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.