Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Swarog Invest wynosi 3 250 079 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
292 322 zł a 7 060 048 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1 612 350 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 250 079 zł w
2024 roku. • 2 218 795 zł w
2023 roku. • 25 378 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Swarog Invest wynosi 305 tys. zł.
EBITDA Swarog Invest wynosi 305 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
154 384 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 305 224 zł w
2024 roku. • 135 527 zł w
2023 roku. • -3543 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
154 384 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 305 224 zł w
2024 roku. • 135 527 zł w
2023 roku. • -3543 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Swarog Invest mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia
dotyczące organizacji Swarog Invest.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 maja 2023 (MSiG nr 93/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 346660. SWAROG INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000958831. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 08.03.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/22241/23/54]
MSiG 93/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.04.2023 okres OD
11.03.2022 DO 31.12.2022 1 3. OD 11.03.2022 DO
31.12.2022 1 4. OD 11.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 126160. SWAROG INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000958831. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 08.03.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/11666/22/24]
MSiG 54/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 08.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SWAROG
INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adre
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA
miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJA JANA PAWŁA II nr domu 43A
nr lokalu 37B kod pocztowy 01-001 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 02.03.2022 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SEWERYN 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 90
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4500 PLN 6. NIE
2 1. SEWERYN 2. DOROTA 3. [ukryto] 5. 10
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. SEWERYN 2. DOROTA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 55 20
Z OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA
1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE
WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 43 ROBOTY
BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 3 2. 45 HANDEL
s HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 4 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
5 2. 42 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW
INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 6 2. 55 ZAKWATEROWANIE 7 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 8 2. 77
WYNAJEM I DZIERŻAWA 9 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Swarog Invest nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Swarog Invest wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,115% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2024 roku. • 1,12% w 2023 roku. • 0,52% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Swarog Invest charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Swarog Invest wynosi 88 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 46 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 141 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 46 tys. zł a 141 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
44 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 88 tys. zł w 2024 roku. • 49 tys. zł w 2023 roku. • 362 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 46 tys. zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 141 tys. zł w 2024 roku. • 104 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Swarog Invest wyniosły
2 609 906 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Swarog Invest wyniosła 693 431 zł.
Aktywa obrotowe to 693 431 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 693 431 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 402 338 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 291 093 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 159 037 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 200 440 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 693 431 zł sumy bilansowej i 402 338 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 570 996 zł sumy bilansowej i 124 897 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 375 356 zł sumy bilansowej i 1457 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 68,96%.
Marża operacyjna wyniosła 10,47%.
Marża netto wyniosła 9,52%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
156 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
10 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
10 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Swarog Invest wyniosły 291 093 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 693 431 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 42%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 41 403 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 291 093 zł w 2024 roku • 446 099 zł w 2023 roku • 373 899 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
29 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 42% w 2024 roku • 78% w 2023 roku • 100% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Swarog Invest ma 291 093 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 222 891 zł (77%).
Poza tym: rezerwy i rozliczenia 195 zł (poniżej 1%).
Pozostali, 68 006 zł (23%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
291 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
77%
23%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
223 tys. zł
77%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
195 zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
68 tys. zł
23%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 77% (w 2022: 10%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2024.
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Swarog Invest wynosi 2,38 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,89 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,21 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,62 miesiąca.
gotówka od ręki: 351 tys. zł należności i inne: 200 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 142 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,38 zł, z czego 1,21 zł w gotówce.
2,38
płynność bieżąca
1,89
płynność szybka
1,21
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,38 w 2024 roku • 1,28 w 2023 roku • 1 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Swarog Invest nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 350 604 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 51 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 291 093 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł351 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka351 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 51 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2021-2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 351 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 358 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 20 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: ponad 1000 razy • 2023: ponad 1000 razy • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Swarog Invest wynosi 24 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 31 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -7 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 18 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 189 574 zł, z czego 189 574 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-7 dni
firma płaci dostawcom 7 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
24 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 24 dni
31 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 31 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 24 dni w 2024 roku • 13 dni w 2023 roku • 71 dni w 2022 roku
Oś wykresu jest przycięta do 300 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zapasów: 2667 dni w 2022 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Swarog Invest wynoszą 2 609 902 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 2 451 363 zł, czyli 94% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 92 122 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 49 608 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2,6 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów2,5 mln zł · 94%
Usługi obce92 tys. zł · 4%
Zużycie materiałów i energii50 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe11 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty5 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2,6 mln zł w 2024 roku • 2,5 mln zł w 2023 roku • 41 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Swarog Invest wykazała przychody na poziomie 2 915 131 zł.
Organizacja zarobiła 305 174 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 27 733 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 277 441 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
15 688 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 27 733 zł w 2024 roku • 12 045 zł w 2023 roku
Organizacja Swarog Invest wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 90% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,09%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,09%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 915 127,94
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów2 871,11
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów2 912 256,83
B. Koszty działalności operacyjnej2 609 902,46
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii49 607,83
III. Usługi obce92 121,85
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)5 360,80
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe11 449,28
VIII. Wartość sprzedanych towarów2 451 362,70
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)305 225,48
D. Pozostałe przychody operacyjne2,83
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,83
E. Pozostałe koszty operacyjne3,87
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3,87
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)305 224,44
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe50,83
I. Odsetki, w tym: (+1)50,83
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)305 173,61
J. Podatek dochodowy27 733,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)277 440,61
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Swarog Invest składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 232 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 195 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+232
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+6 mies. 15 dni26-01-2026
2023
+18 mies. 20 dni26-01-2026
2022
−1 mies. 29 dni17-05-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Seweryn Rafał posiada 90 udziałów, które stanowią 90% firmy.
Seweryn Dorota posiada 10 udziałów, które stanowią 10% firmy.
Największym udziałowcem od 08.03.2022 jest Seweryn Rafał kontrolujący
90% udziałów.