Organizacja Login IT osiągnęła 50 003 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 50 000 zł. Pozostałe przychody to 3 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6861 zł.
Zysk netto wyniósł 43 139 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 16 668 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 50 003 zł w 2024 roku. • 35 003 zł w 2023 roku. • 313 500 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 380 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 43 139 zł w 2024 roku. • 29 146 zł w 2023 roku. • 284 798 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Login IT wynosi 477 455 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
75 004 zł a 1 448 333 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 159 152 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 477 455 zł w 2024 roku. • 379 128 zł w 2023 roku. • 1 565 539 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Login IT mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Login IT wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Login IT wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Login IT charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Login IT wynosi 36 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 127 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 127 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 36 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku. • 48 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 127 tys. zł w 2024 roku. • 112 tys. zł w 2023 roku. • 101 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Login IT wyniosły
2423
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Login IT wyniosła 367 650 zł.
a
ktywa obrotowe to 367 650 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 367 650 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 362 083 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5567 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 122 550 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 367 650 zł w 2024 roku. • 329 518 zł w 2023 roku. • 390 070 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 12%.
Marża operacyjna wyniosła 95%.
Marża netto wyniosła 86%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 31.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 28.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Login IT wyniosły 5567 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 367 650 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1856 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5567 zł w 2024 roku • 10 574 zł w 2023 roku • 100 272 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2024 roku • 3% w 2023 roku • 26% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Login IT wykazała przychody na poziomie 50 003 zł.
Organizacja zarobiła 47 456 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4317 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 43 139 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1439 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4317 zł w 2024 roku • 2888 zł w 2023 roku • 28 167 zł w 2022 roku
Organizacja Login IT wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 30% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 14% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 317 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 273 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+317
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 3 dni14-04-2026
2023
+8 mies. 15 dni27-03-2025
2022
+14 mies. 4 dni11-09-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Zimny Jacek posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Zimny Aleksandra posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.