Organizacja Company Creation osiągnęła 114 161 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 114 161 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 106 378 zł.
Zysk netto wyniósł 7783 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 28 540 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 114 161 zł w 2024 roku. • 68 758 zł w 2023 roku. • 43 515 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1946 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7783 zł w 2024 roku. • -8922 zł w 2023 roku. • 5596 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Company Creation wynosi 116 079 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
8838 zł a 285 403 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 29 020 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 116 079 zł w 2024 roku. • 48 839 zł w 2023 roku. • 61 086 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Company Creation wynosi 9 tys. zł.
EBITDA Company Creation wynosi 9 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Company Creation mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Company Creation wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Company Creation wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku. • 0,01% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Company Creation charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Company Creation wynosi 3 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 3 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku. • 5 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
45 294
zł.
Koszty operacyjne Company Creation wyniosły
105 608
zł.
Wynagrodzenia stanowią
43%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
11 324 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 45 294 zł w 2024 roku • 6803 zł w 2023 roku • 5255 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
43% w 2024 roku •
9% w 2023 roku •
14% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Company Creation wyniosła 38 484 zł.
a
ktywa obrotowe to 38 484 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 38 484 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 700 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 11 784 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9621 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 38 484 zł w 2024 roku. • 27 593 zł w 2023 roku. • 15 017 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 20%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 66%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Company Creation wyniosły 26 700 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 38 484 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 69%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6675 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 26 700 zł w 2024 roku • 23 593 zł w 2023 roku • 2094 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 69% w 2024 roku • 85% w 2023 roku • 14% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Company Creation wykazała przychody na poziomie 114 161 zł.
Organizacja zarobiła 8553 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 770 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7783 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 193 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 770 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 586 zł w 2022 roku
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Jędrasik Sebastian (50% udziałów) • Pazera Patryk (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 11.10.2021 do 10.01.2022: • Jędrasik Sebastian (33% udziałów) • Pazera Patryk (33% udziałów) • Kłos Paulina (33% udziałów)