Organizacja Kamienica Piłkarza 2 osiągnęła 5 226 048 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 073 335 zł. Pozostałe przychody to 152 713 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 011 823 zł.
Zysk netto wyniósł 2 214 224 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
1 519 433 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 226 048 zł w 2025 roku. • 8 737 754 zł w 2024 roku. • 8 264 913 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
887 552 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 214 224 zł w 2025 roku. • 392 388 zł w 2024 roku. • 439 121 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Kamienica Piłkarza 2 wynosi 12 520 510 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
955 621 zł a 29 049 807 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
2 059 559 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 520 510 zł w
2025 roku. • 8 376 431 zł w
2024 roku. • 8 401 393 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kamienica Piłkarza 2 wynosi 2,32 mln zł.
EBITDA Kamienica Piłkarza 2 wynosi 2,32 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
752 235 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 323 071 zł w
2025 roku. • 361 514 zł w
2024 roku. • 818 600 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
752 235 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 323 071 zł w
2025 roku. • 361 514 zł w
2024 roku. • 818 600 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Kamienica Piłkarza 2 wynosi 3 osoby.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 10 obwieszczeń
dotyczących organizacji Kamienica Piłkarza 2.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 30 września 2024 (MSiG nr 190/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
10
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
10 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1298899. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/679792/24/216]
MSiG 190/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1298898. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/679792/24/815]
MSiG 190/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.09.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1199537. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/561039/23/531]
MSiG 181/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1199536. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/561039/23/130]
MSiG 181/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
23 wpisać: 1 1. data złożenia 07.09.2023 okres OD
01.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1199535. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/561036/23/776]
MSiG 181/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 28.02.2022
Poz. 1199534. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/561036/23/375]
MSiG 181/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.09.2023 okres OD
01.01.2022 DO 28.02.2022
Poz. 481384. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/397175/22/977]
MSiG 132/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 24.05.2021 DO 31.12.2021
Poz. 481383. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.05.2021.
[RDF/397175/22/576]
MSiG 132/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2022 okres OD
24.05.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1093029. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 24.05.2021.
[LD.XX NS-REJ.KRS/25703/21/284]
Rzuć okiemMSiG 218/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość ŁÓDŹ ulica UL. 28 PUŁKU STRZELCÓW KANIOWSKICH nr domu 61/63 kod pocztowy
90-558 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość ŁÓDŹ ulica UL. LEGIONÓW nr domu 51
nr lokalu LU.3 kod pocztowy 91-069 poczta ŁÓDŹ
kraj POLSKA
Poz. 329314. KAMIENICA PIŁKARZA 2 SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000902331. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 24.05.2021.
[LD.XX NS-REJ.KRS/14763/21/132]
MSiG 105/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 24.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. KAMIENICA
PIŁKARZA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adr
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŁÓDZKIE
powiat ŁÓDŹ gmina ŁÓDŹ miejscowość ŁÓDŹ
2. miejscowość ŁÓDŹ ulica UL. 28 PUŁKU STRZELCÓW KANIOWSKICH nr domu 61/63 kod pocztowy
90-558 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 20.05.2021 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MATLIŃSKI 2. PIOTR
3. [ukryto] 5. 18 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.800 PLN 6. NIE 2 1. BUSSE 2. ARKADIUSZ
3. [ukryto] 5. 18 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.800 PLN 6. NIE 3 1. GRZYMSKI 2. ADAM
3. [ukryto] 5. 9 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 900 PLN 6. NIE 4 1. NIEMCZYK-GRZYMSKA
2. ANNA 3. [ukryto] 5. 9 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 900 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spół
1. 5400,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. MATLIŃSKI 2. PIOTR 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. BUSSE 2. ARKADIUSZ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
3 1. GRZYMSKI 2. ADAM 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 68 2 WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB
DZIERŻAWIONYMI 2 2. 68 1 KUPNO I SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
3 2. 68 3 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI WYKONYWANA NA
ZLECENIE 4 2. 43 1 ROZBIÓRKA I PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 5 2. 43 2 WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, WODNO-KANALIZACYJNYCH I POZOSTAŁYCH INSTALACJI
BUDOWLANYCH 6 2. 43 3 WYKONYWANIE ROBÓT
BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 7 2. 43
9 POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY
BUDOWLANE 8 2. 55 2 OBIEKTY NOCLEGOWE
TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO
ZAKWATEROWANIA 9 2. 81 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU
W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Kamienica Piłkarza 2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kamienica Piłkarza 2 wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,390% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2025 roku. • 0,90% w 2024 roku. • 0,75% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Kamienica Piłkarza 2 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kamienica Piłkarza 2 wynosi 247 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 56 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 443 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 56 tys. zł a 443 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
28 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 247 tys. zł w 2025 roku. • 283 tys. zł w 2024 roku. • 303 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 56 tys. zł w 2025 roku. • 54 tys. zł w 2024 roku. • 88 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 443 tys. zł w 2025 roku. • 610 tys. zł w 2024 roku. • 656 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
200 197
zł.
Koszty operacyjne Kamienica Piłkarza 2 wyniosły
2 750 264
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
1067 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 200 197 zł w 2025 roku • 225 371 zł w 2024 roku • 202 332 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7,3% w 2025 roku •
2,7% w 2024 roku •
2,7% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kamienica Piłkarza 2 wyniosła 3 618 979 zł.
a
ktywa trwałe to 1 199 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 419 979 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 618 979 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 359 662 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 259 317 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 1 205 773 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 257 518 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3 618 979 zł sumy bilansowej i 1 359 662 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 5 529 059 zł sumy bilansowej i 1 743 756 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 6 030 526 zł sumy bilansowej i 1 874 698 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 162,85%.
Marża operacyjna wyniosła 45,79%.
Marża netto wyniosła 42,37%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
27 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
70 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
18 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
18,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kamienica Piłkarza 2 wyniosły 2 259 317 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 618 979 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 62,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 948 256 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 259 317 zł w 2025 roku • 3 785 302 zł w 2024 roku • 4 155 828 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 62% w 2025 roku • 68% w 2024 roku • 69% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Kamienica Piłkarza 2 wynosi 14,1 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 5,83 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,92, czyli same środki pieniężne pokrywają 192% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 329 tys. zł należności i inne: 671 tys. zł zapasy do sprzedania: 1,4 mln zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 14,10 zł, z czego 1,92 zł w gotówce.
14,1
płynność bieżąca
5,83
płynność szybka
1,92
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 3,22 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 14,1 w 2025 roku • 105,39 w 2024 roku • 7,66 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Kamienica Piłkarza 2 wynosi 1 dzień - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1 dzień - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -0,1 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 103 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 14 781 zł, z czego 14 781 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-0,1 dnia
firma płaci dostawcom 0,1 dnia później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
1 dzień
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 1 dzień
1 dzień
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 1 dniu
Rotacja zapasów103 dni
towar leży w magazynie 103 dni, zanim firma go sprzeda
103 dni
Należności handlowe15 tys. zł
klienci są winni firmie 15 tys. zł
do 12 miesięcy15 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 1 dzień w 2025 roku • 0,9 dnia w 2024 roku • 2 dni w 2023 roku
Oś wykresu jest przycięta do 200 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zapasów: 1070 dni w 2021 roku Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Kamienica Piłkarza 2 wynoszą 2 749 933 zł.
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 166 280 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 83 172 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 59 589 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem2,8 mln zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)166 tys. zł · 6%
Zużycie materiałów i energii83 tys. zł · 3%
Usługi obce60 tys. zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia34 tys. zł · 1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 2,8 mln zł w 2025 roku • 8,1 mln zł w 2024 roku • 7,1 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Kamienica Piłkarza 2 wykazała przychody na poziomie 5 226 048 zł.
Organizacja zarobiła 2 474 486 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 260 262 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 214 224 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10,5% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
93 462 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 260 262 zł w 2025 roku • 53 366 zł w 2024 roku • 73 339 zł w 2023 roku
Organizacja Kamienica Piłkarza 2 wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 42% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,03%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi5 020 957,76
I. Przychody netto ze sprzedaży5 020 957,76
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej2 749 933,39
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii83 172,05
III. Usługi obce59 588,67
IV. Wynagrodzenia166 280,32
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)33 916,87
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)2 406 975,48
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)2 271 024,37
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:52 376,98
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:330,81
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:152 712,76
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)152 712,76
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:1 297,21
I. Odsetki, w tym: (+1)1 297,21
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)2 474 486,09
I. Podatek dochodowy260 262,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)2 214 224,09
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Kamienica Piłkarza 2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 50 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+77
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies. 20 dni26-05-2026
2024
+8 mies.12-03-2026
2023
+2 mies. 6 dni19-09-2024
2022
+1 mies. 24 dni07-09-2023
2022
+1 mies. 24 dni07-09-2023
2022
+8 mies. 28 dni07-09-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Matliński Piotr posiada 18 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Busse Arkadiusz posiada 18 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.