SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Krak-Kolor Składowa osiągnęła 41 327 311 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 41 310 512 zł. Pozostałe przychody to 16 799 zł.
Całkowite koszty wyniosły 28 633 814 zł.
Zysk netto wyniósł 12 676 698 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8 265 462 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 41 327 311 zł w 2025 roku. • 152 052 zł w 2024 roku. • 83 263 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 535 340 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 12 676 698 zł w 2025 roku. • -1 733 641 zł w 2024 roku. • -716 379 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Krak-Kolor Składowa wynosi 85 369 182 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
7 110 852 zł a 177 473 765 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 17 073 836 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 85 369 182 zł w 2025 roku. • 101 368 zł w 2024 roku. • 55 508 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Krak-Kolor Składowa wynosi 15,78 mln zł.
EBITDA Krak-Kolor Składowa wynosi 15,78 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Krak-Kolor Składowa mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Krak-Kolor Składowa wynosi 2,75%. To oznacza, że firma ma szansę 2,75% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,320% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,75% w 2025 roku. • 2,78% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Krak-Kolor Składowa wynosi 0,13%. To oznacza, że firma ma szansę 0,13% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2025 roku. • 2,73% w 2024 roku. • 1,19% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Krak-Kolor Składowa charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Krak-Kolor Składowa wynosi 2,17 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1,24 mln zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,32 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1,24 mln zł a 3,32 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
434 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,17 mln zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1,24 mln zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,32 mln zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
353 472
zł.
Koszty operacyjne Krak-Kolor Składowa wyniosły
25 535 215
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
70 694 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 353 472 zł w 2025 roku • 372 277 zł w 2024 roku • 23 975 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1% w 2025 roku •
31% w 2024 roku •
17% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Krak-Kolor Składowa wyniosła 30 777 016 zł.
a
ktywa obrotowe to 30 777 016 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 30 777 016 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 21 295 880 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 9 481 136 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 6 155 403 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 30 777 016 zł w 2025 roku. • 74 614 858 zł w 2024 roku. • 11 373 374 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 41%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 134%.
Marża operacyjna wyniosła 38%.
Marża netto wyniosła 31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 26.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Krak-Kolor Składowa wyniosły 21 295 880 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 30 777 016 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 69%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 259 176 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 21 295 880 zł w 2025 roku • 77 810 419 zł w 2024 roku • 12 807 434 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 69% w 2025 roku • 104% w 2024 roku • 113% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Krak-Kolor Składowa wykazała przychody na poziomie 41 327 311 zł.
Organizacja zarobiła 14 885 890 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2 209 192 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 676 698 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 441 838 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2 209 192 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 909 zł w 2023 roku
Organizacja Krak-Kolor Składowa wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 95% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 56% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+18
dni względem terminu
4
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−19 dni26-06-2025
2023
−26 dni19-06-2024
2022
−17 dni28-06-2023
2021
+8 mies. 16 dni28-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kruszak Jarosław posiada 360
udziałów,
które stanowią
36.0% firmy.
Leniart Andrzej posiada 324
udziałów,
które stanowią
32.4% firmy.