SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Unia Construction wynosi 293 971 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4319 zł a 1 071 632 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 293 971 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Unia Construction wynosi 1 tys. zł.
EBITDA Unia Construction wynosi 1 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1114 zł w
2021 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1114 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Unia Construction.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 marca 2023 (MSiG nr 53/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 155502. UNIA CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000884505. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 22.02.2021.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/2609/23/368]
Rzuć okiemMSiG 53/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić:
1 1. BOGIEL 2. PAWEŁ MICHAŁ 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00 ZŁ
6. NIE 2 1. METERA 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00 ZŁ
6. NIE wpisać: 3 1. HOSS 2. ADAM 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ
6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. BOGIEL 2. PAWEŁ MICHAŁ 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. SZEWCZAK 2. ROBERT ADAM 3. [ukryto]) 5. CZŁONEK ZARZĄDU wpisać: 5. PREZES ZARZĄDU
wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. NIE
Poz. 671562. UNIA CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000884505. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.02.2021.
[RDF/412334/22/296]
MSiG 163/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 22.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 671561. UNIA CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000884505. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.02.2021.
[RDF/412334/22/895]
MSiG 163/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 22.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 671560. UNIA CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000884505. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.02.2021.
[RDF/412334/22/494]
MSiG 163/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.08.2022 okres OD
22.02.2021 DO 31.12.2021
Poz. 95280. UNIA CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000884505. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 22.02.2021.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/8278/21/230]
MSiG 40/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 22.02.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. UNIA CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. BATALIONU AK „KARPATY”
nr domu 1A nr lokalu 60 kod pocztowy 00-712
poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 16.02.2021 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. BOGIEL 2. PAWEŁ
MICHAŁ 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00 ZŁ 6. NIE 2 1. SZEWCZAK
2. ROBERT ADAM 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00 ZŁ 6. NIE
3 1. METERA 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00 ZŁ
6. NIE 4 1. GRABALA 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00
ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. BOGIEL 2. PAWEŁ
MICHAŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
2 1. SZEWCZAK 2. ROBERT ADAM 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE
WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 42 13 ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ MOSTÓW I TUNELI 3 2. 43
1 ROZBIÓRKA I PRZYGOTOWANIE TERENU POD
BUDOWĘ 4 2. 43 2 WYKONYWANIE INSTALACJI
ELEKTRYCZNYCH, WODNO-KANALIZACYJNYCH
I POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
5 2. 43 3 WYKONYWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH
WYKOŃCZENIOWYCH 6 2. 43 9 POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE 7 2. 68
1 KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 8 2. 68 2 WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 9 2. 70 2 DORADZTWO ZWIĄZANE
Z ZARZĄDZANIEM
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Unia Construction nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Unia Construction wynosi 1,02%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,820% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,02% w 2021 roku. • 0,20% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Unia Construction charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Unia Construction wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 167 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 18 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 167 zł a 18 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 6 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 167 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 18 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Unia Construction wyniosły
446 485 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Unia Construction wyniosła 353 031 zł.
Aktywa obrotowe to 353 031 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 353 031 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 6014 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 347 017 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 353 031 zł sumy bilansowej i 6014 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 16,86%.
Marża operacyjna wyniosła 0,25%.
Marża netto wyniosła 0,23%.
Zadłużenie
Zobowiązania Unia Construction wyniosły 347 017 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 353 031 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 98,3%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 347 017 zł w 2021 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 98% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja Unia Construction ma 347 017 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część to rezerwy i rozliczenia: 130 000 zł (37%).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej.
Z całości 120 000 zł (35%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
347 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
27%
35%
37%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
95 tys. zł
27%
Państwo
podatki, cła i ZUS
2 tys. zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
120 tys. zł
35%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
130 tys. zł
37%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Unia Construction wynosi 3,64 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 3,64.
Płynność gotówkowa wynosi 0,09, czyli same środki pieniężne pokrywają 9% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,2 miesiąca.
gotówka od ręki: 9 tys. zł należności i inne: 345 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,64 zł, z czego 0,09 zł w gotówce.
3,64
płynność bieżąca
0,09
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,64 w 2021 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Unia Construction wobec banków i pożyczkodawców: 120 000 zł, gotówka: 8511 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 111 489 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług netto to ponad 100-krotność EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) z tego niepełnego okresu.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 347 017 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 111 tys. zł
0 zł120 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców120 tys. zł
gotówka9 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług netto to ponad 100-krotność EBITDA z tego niepełnego okresu.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: 111 tys. zł • 2020: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2021: bez kosztów odsetek • 2020: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Unia Construction wynosi 202 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 66 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 136 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 289 460 zł, z czego 289 460 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza136 dni
firma płaci dostawcom 136 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
202 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 202 dni
66 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 66 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 202 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Unia Construction wynoszą 446 485 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 273 869 zł, czyli 61% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 172 016 zł, czyli 39% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 600 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej446 tys. zł
Zużycie materiałów i energii274 tys. zł · 61%
Usługi obce172 tys. zł · 39%
Podatki i opłaty600 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 446 tys. zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Unia Construction wykazała przychody na poziomie 447 599 zł.
Organizacja zarobiła 1114 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 100 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1014 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 100 zł w 2021 roku
Organizacja Unia Construction wykazała zysk netto większy niż 55% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 59% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:447 598,63
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów447 598,63
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej446 484,95
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii273 869,22
III. Usługi obce172 015,54
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)600,19
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 113,68
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)1 113,68
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)1 113,68
J. Podatek dochodowy100,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)1 013,68
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Unia Construction składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-72
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−2 mies. 12 dni04-08-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Hoss Adam posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Szewczak Robert posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
Największym udziałowcem od 08.03.2023 jest Hoss Adam kontrolujący
50% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.02.2021 do 08.03.2023: • Metera Łukasz (25% udziałów) • Grabala Krzysztof (25% udziałów) • Bogiel Paweł (25% udziałów) • Szewczak Robert (25% udziałów)