Organizacja BUD Verus osiągnęła 543 402 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 543 399 zł. Pozostałe przychody to 3 zł.
Całkowite koszty wyniosły 493 526 zł.
Zysk netto wyniósł 49 873 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 135 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 543 402 zł w 2024 roku. • 417 069 zł w 2023 roku. • 367 998 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 12 468 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 49 873 zł w 2024 roku. • 15 526 zł w 2023 roku. • 53 019 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BUD Verus wynosi 645 610 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
83 848 zł a 1 358 506 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 161 403 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 645 610 zł w 2024 roku. • 402 383 zł w 2023 roku. • 507 994 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie BUD Verus mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BUD Verus wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BUD Verus wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku. • 0,01% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
BUD Verus charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BUD Verus wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 39 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 39 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2024 roku. • 13 tys. zł w 2023 roku. • 14 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 39 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku. • 24 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
217 379
zł.
Koszty operacyjne BUD Verus wyniosły
487 527
zł.
Wynagrodzenia stanowią
45%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
54 345 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 217 379 zł w 2024 roku • 147 200 zł w 2023 roku • 119 721 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
45% w 2024 roku •
37% w 2023 roku •
39% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BUD Verus wyniosła 131 081 zł.
a
ktywa obrotowe to 131 081 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 131 081 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 111 798 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 19 284 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 32 770 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 131 081 zł w 2024 roku. • 99 107 zł w 2023 roku. • 74 170 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 38%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 45%.
Marża operacyjna wyniosła 10%.
Marża netto wyniosła 9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BUD Verus wyniosły 19 284 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 131 081 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4821 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 19 284 zł w 2024 roku • 16 131 zł w 2023 roku • 6719 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 15% w 2024 roku • 16% w 2023 roku • 9% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BUD Verus wykazała przychody na poziomie 543 402 zł.
Organizacja zarobiła 55 065 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5192 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 49 873 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1298 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5192 zł w 2024 roku • 1443 zł w 2023 roku • 5694 zł w 2022 roku