Organizacja Neldom Group osiągnęła 85 800 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 85 800 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 98 841 zł.
Strata netto wyniosła 13 041 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 85 800 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 85 800 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -13 041 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -13 041 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Neldom Group wynosi 57 200 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 214 500 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 57 200 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 57 200 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Neldom Group mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Neldom Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 4,35% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Neldom Group wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2021 roku. • 0,06% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Neldom Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Neldom Group wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2020 a 2021 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
6870
zł.
Koszty operacyjne Neldom Group wyniosły
98 841
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6870 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 6870 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Neldom Group wyniosła 3079 zł.
a
ktywa obrotowe to 3079 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3079 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -8041 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 120 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3079 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3079 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -424%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 162%.
Marża operacyjna wyniosła -15%.
Marża netto wyniosła -15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -424 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 162 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -15 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -15 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Neldom Group wyniosły 11 120 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3079 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 361%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 11 120 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 11 120 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 361% w 2021 roku • 0% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Neldom Group wykazała przychody na poziomie 85 800 zł.
Organizacja Neldom Group wykazała zysk netto większy niż 17% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 17% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 16% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 3 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-3
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−3 dni12-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Cwalina Mariusz posiada 92
udziałów,
które stanowią
92.0% firmy.
Największym udziałowcem od 24.10.2022 jest Cwalina Mariusz kontrolujący 92% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 21.01.2021 do 24.10.2022: • Cwalina Mariusz (50% udziałów) • Bączek Cwalina Karolina (50% udziałów)