SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ DO PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Informacje o remontach mieszkań|Usługi budowlane, w tym fundamenty pod hale stalowe|Systemy fotowoltaiczne i ich zastosowania|Porady dotyczące implantów zębowych|Wypożyczalnia samochodów i pozycjonowanie stron internetowych
Mabo zajmuje się różnorodnymi usługami w obszarze budownictwa, zdrowia, technologii oraz marketingu. Organizacja dostarcza informacje na temat remontów mieszkań, konstruowania fundamentów pod hale stalowe oraz nowoczesnych systemów fotowoltaicznych potrzebnych do efektywnego zarządzania energią. Oferuje także wiedzę na temat implantów zębowych, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych protez, i przyczyniają się do poprawy jakości życia osób z problemami stomatologicznymi. Dodatkowo, porusza tematy związane z wypożyczalniami samochodów, które stają się niezbędne w kontekście mobilności w dzisiejszym społeczeństwie. Poprzez artykuły dotyczące pozycjonowania stron, Mabo angażuje się w aspekty marketingowe, które są kluczowe dla wzmocnienia pozycji firm w internecie. Historia organizacji nie jest jasna, ale jej działalność zróżnicowana, co czyni ją dostawcą wartościowych informacji dla różnych branż.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Mabo osiągnęła 35 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 35 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 60 521 zł.
Strata netto wyniosła 25 520 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
142 186 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 35 000 zł w 2019 roku. • 206 375 zł w 2018 roku. • 319 373 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
9633 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -25 520 zł w 2019 roku. • 1510 zł w 2018 roku. • -6255 zł w 2017 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Mabo wynosi 59 632 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
104 327 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 59 632 zł w
2019 roku. • 198 448 zł w
2018 roku. • 268 287 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mabo wynosi -26 tys. zł.
EBITDA Mabo wynosi -26 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
9633 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -25 520 zł w
2019 roku. • 1777 zł w
2018 roku. • -6255 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
9633 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -25 520 zł w
2019 roku. • 1777 zł w
2018 roku. • -6255 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mabo mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 2 os. w 2018 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Mabo.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 6 października 2020 (MSiG nr 195/2020).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 815405. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000191005. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.01.2004.
[RDF/245892/20/841]
MSiG 195/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 815404. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000191005. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.01.2004.
[RDF/245892/20/440]
MSiG 195/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 815403. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000191005. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.01.2004.
[RDF/245892/20/39]
MSiG 195/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 582683. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000191005. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.01.2004.
[RDF/136933/19/489]
MSiG 130/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 582682. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000191005. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.01.2004.
[RDF/136933/19/88]
MSiG 130/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 582681. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000191005. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.01.2004.
[RDF/136933/19/687]
MSiG 130/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 337448. „MABO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 01910 05.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
29.01.2004.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/57610/17/481]
MSiG 189/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Mabo nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mabo wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,81% w 2019 roku. • 0,32% w 2018 roku. • 0,09% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Mabo charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mabo wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 18 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 18 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2019 roku. • 10 tys. zł w 2018 roku. • 10 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 267 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 18 tys. zł w 2019 roku. • 27 tys. zł w 2018 roku. • 26 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
48 137 zł.
Koszty operacyjne Mabo wyniosły
60 521 zł.
Wynagrodzenia stanowią
79,5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
66 722 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 48 137 zł w 2019 roku • 120 438 zł w 2018 roku • 181 581 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
79,5% w 2019 roku •
58,9% w 2018 roku •
55,8% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mabo wyniosła 80 763 zł.
Aktywa obrotowe to 80 763 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 80 763 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 51 198 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 29 565 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 1148 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 12 008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 80 763 zł sumy bilansowej i 51 198 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 92 806 zł sumy bilansowej i 76 723 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 83 058 zł sumy bilansowej i 75 213 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -49,85%.
Marża operacyjna wyniosła -72,92%.
Marża netto wyniosła -72,92%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
21 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mabo wyniosły 29 565 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 80 763 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 36,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 860 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 29 565 zł w 2019 roku • 16 084 zł w 2018 roku • 7845 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
14 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 37% w 2019 roku • 17% w 2018 roku • 9% w 2017 roku
Wierzyciele
Organizacja Mabo ma 29 565 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 15 197 zł (51%).
Poza tym: państwu 14 368 zł (49%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
30 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
51%
49%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
15 tys. zł
51%
Państwo
podatki, cła i ZUS
14 tys. zł
49%
W roku 2019 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 51% (w 2017: 100%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2017 i w 2019.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Mabo wynosi 2,73 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 2,73.
Płynność gotówkowa wynosi 0,18, czyli same środki pieniężne pokrywają 18% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,07 miesiąca.
gotówka od ręki: 5 tys. zł należności i inne: 75 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,73 zł, z czego 0,18 zł w gotówce.
2,73
płynność bieżąca
0,18
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,73 w 2019 roku • 5,77 w 2018 roku • 10,59 w 2017 roku
Obsługa długu
Organizacja Mabo nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 5411 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 29 565 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł5 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka5 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2017-2019 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2019: bez długu, gotówka 5 tys. zł • 2018: bez długu, gotówka 49 tys. zł • 2017: bez długu, gotówka 116 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2019: bez kosztów odsetek • 2018: bez kosztów odsetek • 2017: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Mabo wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 92 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -92 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-92 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
92 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 92 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -92 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2019 roku • 0 dni w 2018 roku • 58 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Mabo wynoszą 60 519 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 48 137 zł, czyli 80% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 8286 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 2105 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej61 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)48 tys. zł · 80%
Usługi obce8 tys. zł · 14%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów2 tys. zł · 3%
Zużycie materiałów i energii1 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe645 zł · 1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 61 tys. zł w 2019 roku • 204 tys. zł w 2018 roku • 325 tys. zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, wartość sprzedanych towarów i materiałów. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Mabo wykazała przychody na poziomie 35 000 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 267 zł w 2018 roku
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:10 000,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów5 500,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów4 500,00
B. Koszty działalności operacyjnej60 518,82
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii1 345,91
III. Usługi obce8 286,01
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia48 137,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe644,90
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów2 105,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-50 518,82
D. Pozostałe przychody operacyjne25 000,20
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne25 000,20
E. Pozostałe koszty operacyjne1,83
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1,83
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-25 520,45
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-25 520,45
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-25 520,45
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Mabo składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 16 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 16 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-16
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−16 dni29-09-2020
2018
−17 dni28-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Trębicki Błażej posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.