PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000868648 NIP 9512510200 REGON 387524430

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
10,5 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
10 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
1,8 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
19,7 mln
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. ADAMA BRANICKIEGO, 15
Kod pocztowy
02-972
Rejestracja
2020-11-09
Kapitał zakładowy
100000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Specjalizacja w budowie obiektów przemysłowych i infrastrukturalnych.|Dostawca systemów szalunkowych i rusztowań w prestiżowych projektach.|Oferuje nowoczesne rusztowania mobilne ATK Foldaway.|Członek ISOA i Polsko-Niemieckiej Izby Handlowej.|Posiada certyfikat rzetelności płatniczej oraz kod NCAGE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Peak Construction & Industry osiągnęła 9 994 235 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 9 994 235 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 8 220 342 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 1 773 893 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 121 561 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 9 994 235 zł w 2025 roku.
• 17 900 810 zł w 2024 roku.
• 10 237 357 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 1 401 842 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 1 773 893 zł w 2025 roku.
• 4 846 055 zł w 2024 roku.
• 4 577 577 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Peak Construction & Industry wynosi 19 737 178 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 6 216 748 zł a 33 155 990 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 5 045 753 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 19 737 178 zł w 2025 roku.
• 36 011 167 zł w 2024 roku.
• 29 828 684 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Peak Construction & Industry wynosi 1,83 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Peak Construction & Industry wynosi 1,96 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 4 381 865 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 1 825 153 zł w 2025 roku.
• 6 207 018 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 4 344 545 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 1 959 420 zł w 2025 roku.
• 6 303 964 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Peak Construction & Industry mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 10 - 50 os. (szac.) w 2025 roku.
• 18 os. w 2024 roku.
• 62 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 15 obwieszczeń dotyczących organizacji Peak Construction & Industry.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 października 2025 (MSiG nr 201/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
15 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
15 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1362977. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.11.2020. [WA.XIII NS-REJ.KRS/55229/25/860]
    Rzuć okiem MSiG 201/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/55229/25/860 Nr ogłoszenia: 1362977
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. SARMACKA nr domu 4 nr lokalu 147 kod pocztowy 02-972 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ADAMA BRANICKIEGO nr domu 15 kod pocztowy 02-972 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
  2. Poz. 640950. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/738118/25/126]
    MSiG 129/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/738118/25/126 Nr ogłoszenia: 640950
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 640949. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/738118/25/725]
    MSiG 129/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/738118/25/725 Nr ogłoszenia: 640949
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 937366. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/650894/24/528]
    MSiG 151/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/650894/24/528 Nr ogłoszenia: 937366
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  5. Poz. 937365. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/650894/24/127]
    MSiG 151/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/650894/24/127 Nr ogłoszenia: 937365
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  6. Poz. 854003. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/532155/23/916]
    MSiG 156/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/532155/23/916 Nr ogłoszenia: 854003
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  7. Poz. 854002. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/532154/23/204]
    MSiG 156/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/532154/23/204 Nr ogłoszenia: 854002
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2023 okres O 01.01.2022 DO 31.12.2022
  8. Poz. 1125825. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/451933/22/75]
    MSiG 215/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/451933/22/75 Nr ogłoszenia: 1125825
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 -
  9. Poz. 1111128. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/451933/22/674]
    MSiG 214/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/451933/22/674 Nr ogłoszenia: 1111128
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  10. Poz. 1111127. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/451933/22/273]
    MSiG 214/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/451933/22/273 Nr ogłoszenia: 1111127
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.10.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  11. Poz. 10040. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.11.2020. [WA.XIII NS-REJ.KRS/59913/21/112]
    Rzuć okiem MSiG 4/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/59913/21/112 Nr ogłoszenia: 10040
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 01.12.2021 R. ZMIANA: § 5, § 6 Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. ÖNALAN 2. DEVRAN 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10 000,00 ZŁ wpisać: 5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 100 000,00 ZŁ Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 10000,00 ZŁ wpi sać: 1. 100000,00 ZŁ
  12. Poz. 222602. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/279491/21/81]
    MSiG 76/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/279491/21/81 Nr ogłoszenia: 222602
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 09.11.2020 DO 31.12.2020
  13. Poz. 222601. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/279491/21/680]
    MSiG 76/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/279491/21/680 Nr ogłoszenia: 222601
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 09.11.2020 DO 31.12.2020
  14. Poz. 222600. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.11.2020. [RDF/279491/21/279]
    MSiG 76/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/279491/21/279 Nr ogłoszenia: 222600
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    0 W dniu 09.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 09.03.2021 okres OD 09.11.2020 DO 31.12.2020
  15. Poz. 218413. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868648. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.11.2020. [WA.XIII NS-REJ.KRS/55085/20/965]
    MSiG 76/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/55085/20/965 Nr ogłoszenia: 218413
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSK województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. SARMACKA nr domu 4 nr lokalu 147 kod pocztowy 02-972 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 30.10.2020 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ÖNALAN 2. DEVRAN 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10 000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółk 1. 10000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. ÖNALAN 2. DEVRAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 1 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 42 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 3 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 4 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 5 2. 49 TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 6 2. 71 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 7 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Peak Construction & Industry nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Peak Construction & Industry wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2025 roku.
• 0,20% w 2024 roku.
• 0,41% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Peak Construction & Industry charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Peak Construction & Industry wynosi 976 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 274 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,84 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 274 tys. zł a 2,84 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 25 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 976 tys. zł w 2025 roku.
• 1,11 mln zł w 2024 roku.
• 1,03 mln zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 274 tys. zł w 2025 roku.
• 537 tys. zł w 2024 roku.
• 307 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2,84 mln zł w 2025 roku.
• 2,17 mln zł w 2024 roku.
• 2,43 mln zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 4 118 174 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Peak Construction & Industry wyniosły 8 169 082 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 50,4% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 1 268 962 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 4 118 174 zł w 2025 roku
• 5 699 748 zł w 2024 roku
• 1 580 251 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 11 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 50,4% w 2025 roku
• 48,7% w 2024 roku
• 28,3% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Peak Construction & Industry wyniosła 10 521 181 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 317 275 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 10 203 906 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 521 181 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 8 434 887 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 086 294 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 692 499 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 738 466 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 10 521 181 zł sumy bilansowej i 8 434 887 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 8 425 480 zł sumy bilansowej i 6 660 994 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 9 136 182 zł sumy bilansowej i 6 957 955 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16,86%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 21,03%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 18,26%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 17,75%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 16,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 22,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 13,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 13,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Peak Construction & Industry wyniosły 2 086 294 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 521 181 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 19,8%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 45 967 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 2 086 294 zł w 2025 roku
• 1 764 486 zł w 2024 roku
• 2 178 227 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 20% w 2025 roku
• 21% w 2024 roku
• 24% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Peak Construction & Industry ma 2 086 294 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 1 283 578 zł (62%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 464 187 zł (22%), rezerwy i rozliczenia 170 000 zł (8%); bankom i pożyczkodawcom 168 529 zł (8%).
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 62% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2021: 100%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców wzrósł z 0% (2021) do 8% (2025).
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019, 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Peak Construction & Industry wynosi 5,32 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 5,32.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi <0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają poniżej 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez mniej niż 0,01 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (10 203 906 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1 916 294 zł) o 8 287 612 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 5,32 w 2025 roku
• 5 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Peak Construction & Industry od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 168 529 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 428 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 18 652 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 97,9 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Peak Construction & Industry wynosi 190 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 21 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 169 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 5 185 446 zł, z czego 5 185 446 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 190 dni w 2025 roku
• 46 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Peak Construction & Industry wynoszą 7 806 083 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 3 144 752 zł, czyli 40% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 1 992 796 zł, czyli 26% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 1 337 188 zł, czyli 17% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 7,8 mln zł w 2025 roku
• 11,4 mln zł w 2024 roku
• 5,6 mln zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Peak Construction & Industry wykazała przychody na poziomie 9 994 235 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 1 803 529 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 29 636 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 773 893 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 1,6% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 3451 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 29 636 zł w 2025 roku
• 1 337 046 zł w 2024 roku
• 36 537 zł w 2023 roku

W tym okresie organizacja miała w KRS inne PKD główne niż dziś (dziś: 42.99.Z Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane). Porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Peak Construction & Industry wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 75% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,07%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,07%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 9 949 873,53
I. Przychody netto ze sprzedaży 9 949 873,53
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 7 806 082,99
I. Amortyzacja 134 266,71
II. Zużycie materiałów i energii 1 337 187,55
III. Usługi obce 1 992 795,68
IV. Wynagrodzenia 3 144 751,99
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 973 422,03
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 223 659,03
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 2 143 790,54
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 44 361,20
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 362 998,94
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 362 998,94
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 21 624,09
I. Odsetki, w tym: (+1) 18 652,43
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 1 803 528,71
I. Podatek dochodowy 29 636,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 1 773 892,71

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Peak Construction & Industry składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 45 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 22 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−22 dni
2024
−22 dni
2023
−5 dni
2022
−4 dni
2021
+3 dni
2020
−7 mies. 10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Önalan Devran posiada 200 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 27.12.2021 jest Önalan Devran kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 09.11.2020 do 27.12.2021 najwięcej udziałów posiadał Önalan Devran (100%).

Reprezentacja


Podobne organizacje do PEAK CONSTRUCTION & INDUSTRY