Organizacja Mb4invest osiągnęła 110 788 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 109 025 zł. Pozostałe przychody to 1763 zł.
Całkowite koszty wyniosły 115 195 zł.
Strata netto wyniosła 6170 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 18 465 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 110 788 zł w 2025 roku. • 113 101 zł w 2024 roku. • 90 486 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1028 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -6170 zł w 2025 roku. • 7160 zł w 2024 roku. • -25 335 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mb4invest wynosi 522 844 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 394 587 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 49 641 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 522 844 zł w 2025 roku. • 557 656 zł w 2024 roku. • 508 567 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Mb4invest.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mb4invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mb4invest wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Mb4invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mb4invest wynosi 19 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 120 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 120 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 19 tys. zł w 2025 roku. • 18 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 120 tys. zł w 2025 roku. • 121 tys. zł w 2024 roku. • 120 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Mb4invest wyniosły
79 880
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mb4invest wyniosła 692 396 zł.
a
ktywa obrotowe to 43 352 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 649 044 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 692 396 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 598 647 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 93 749 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 65 399 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 692 396 zł w 2025 roku. • 729 956 zł w 2024 roku. • 825 905 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła -6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mb4invest wyniosły 93 749 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 692 396 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 14%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 625 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 93 749 zł w 2025 roku • 125 139 zł w 2024 roku • 228 248 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 14% w 2025 roku • 17% w 2024 roku • 28% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mb4invest wykazała przychody na poziomie 110 788 zł.
Organizacja zarobiła -4376 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1794 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -6170 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -41% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 299 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1794 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 143 zł w 2023 roku