FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000853058 NIP 6852340882 REGON 386701982

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
b.d.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
57 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-9 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
34 tys.
Info
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
PRZYSIEKI
Adres
185B
Kod pocztowy
38-207
Rejestracja
2020-08-05
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
wice.uts@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS osiągnęła 57 361 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 57 361 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 66 128 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 8767 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 65 507 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 57 361 zł w 2024 roku.
• 77 900 zł w 2023 roku.
• 188 376 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 11 545 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -8767 zł w 2024 roku.
• 28 655 zł w 2023 roku.
• 14 323 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynosi 33 856 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 71 653 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 33 856 zł w 2024 roku.
• 156 080 zł w 2023 roku.
• 177 162 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynosi -9 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 11 677 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -8767 zł w 2024 roku.
• 28 655 zł w 2023 roku.
• 14 587 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń dotyczących organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 15 grudnia 2023 (MSiG nr 243/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1404811. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RDF/573207/23/614]
    MSiG 243/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/573207/23/614 Nr ogłoszenia: 1404811
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  2. Poz. 1404810. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RDF/573207/23/213]
    MSiG 243/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/573207/23/213 Nr ogłoszenia: 1404810
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 06.12.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  3. Poz. 1404809. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RDF/573193/23/970]
    MSiG 243/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/573193/23/970 Nr ogłoszenia: 1404809
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.03.2021 DO 31.12.2021
  4. Poz. 1401467. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RDF/573193/23/569]
    MSiG 242/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/573193/23/569 Nr ogłoszenia: 1401467
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 06.12.2023 okres OD 01.03.2021 DO 31.12.2021
  5. Poz. 1341482. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RZ.XII NS-REJ.KRS/19635/23/231]
    Rzuć okiem MSiG 223/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/19635/23/231 Nr ogłoszenia: 1341482
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. ZAWIŁA 2. PIOTR 3. [ukryto]) wykreślić: 2. PIOTR wpisać: 2. PIOTR PAWEŁ wykreślić: 5. 65 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.250,00 ZŁ wpisać: 5. 85 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.250,00 ZŁ wykreślić: 2 1. FABER 2. TOMASZ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 ZŁ 6. NIE
  6. Poz. 107335. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RZ.XII NS-REJ.KRS/3145/21/608]
    Rzuć okiem MSiG 45/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/3145/21/608 Nr ogłoszenia: 107335
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: A Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. ZAWIŁA 2. PIOTR 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 ZŁ wpisać: 5. 65 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.250,00 ZŁ
  7. Poz. 616752. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000853058. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.08.2020. [RZ.XII NS-REJ.KRS/11745/20/76]
    MSiG 179/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/11745/20/76 Nr ogłoszenia: 616752
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.08.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FABRYKA FORM SZKLARSKICH MALINOWY NOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat JASIELSKI gmina SKOŁYSZYN miejscowość PRZYSIEKI 2. miejscowość PRZYSIEKI nr domu 185B kod pocztowy 38-207 poczta SKOŁYSZYN kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej WICE. UTS@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 24.07.2020 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ZAWIŁA 2. PIOTR 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. FABER 2. TOMASZ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. ZAWIŁA 2. PIOTR 3. [ukryto] 5. PREZES O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 44 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW PORCELANOWYCH, CERAMICZNYCH I SZKLANYCH ORAZ ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH 1 2. 23 13 Z PRODUKCJA SZKŁA GOSPODARCZEGO 2 2. 46 44 SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW PORCELANOWYCH, CERAMICZNYCH I SZKLANYCH ORAZ ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH 3 2. 23 19 PRODUKCJA I OBRÓBKA POZOSTAŁEGO SZKŁA, WŁĄCZAJĄC SZKŁO TECHNICZNE 4 2. 47 19 POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 91 SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynosi 2,86%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,055% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 2,86% w 2024 roku.
• 1,53% w 2023 roku.
• 0,75% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2 tys. zł w 2024 roku.
• 6 tys. zł w 2023 roku.
• 8 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wyniosły 66 128 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 8515 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 17,3% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o aktywach dla organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -211 762 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 211 762 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 195 422 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 9944 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 9654 zł sumy bilansowej i -202 995 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 457 987 zł sumy bilansowej i -231 650 zł kapitału własnego w 2022 roku.
• 400 499 zł w 2021 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -15,28%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 179 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 223 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 11,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wyniosły 211 762 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 238 938 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 211 762 zł w 2024 roku
• 212 649 zł w 2023 roku
• 689 638 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 1021 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 2203% w 2023 roku
• 151% w 2022 roku
• 161% w 2021 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynosi 0 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (0 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (37 zł) o 37 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,45 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0 w 2024 roku
• 0,31 w 2023 roku
• 0,9 w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
W latach 2023, 2024 organizacja wykazała w sprawozdaniu węższy zakres gotówki - same środki w kasie i na rachunkach, bez innych aktywów pieniężnych. Płynność gotówkowa za te lata liczy się więc z innej pozycji niż za pozostałe i skok na wykresie może wynikać z samej zmiany sposobu wykazania.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0,2 dnia - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -0,2 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 0 dni w 2024 roku
• 22 dni w 2023 roku
• 132 dni w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 400 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja zobowiązań (DPO): 1038 dni w 2022 roku
Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wynoszą 66 128 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 43 050 zł, czyli 65% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 18 530 zł, czyli 28% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 66 tys. zł w 2024 roku
• 49 tys. zł w 2023 roku
• 174 tys. zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wykazała przychody na poziomie 57 361 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 14% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 12 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 57 361,10
I. Przychody netto ze sprzedaży 57 361,10
B. Koszty działalności operacyjnej 66 128,49
II. Zużycie materiałów i energii 18 529,51
III. Usługi obce 43 049,98
IV. Wynagrodzenia 0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: 4 549,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -8 767,39
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -8 767,39
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) -8 767,39

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fabryka Form Szklarskich Malinowy NOS składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 303 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 349 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+11 mies. 19 dni
2022
+4 mies. 24 dni
2021
+13 mies. 27 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Zawiła Piotr posiada 85 udziałów, które stanowią 85% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 15% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 08.11.2023 jest Zawiła Piotr kontrolujący 85% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 02.03.2021 do 08.11.2023 najwięcej udziałów posiadał Zawiła Piotr (65%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 05.08.2020 do 02.03.2021 najwięcej udziałów posiadał Zawiła Piotr (80%).

Reprezentacja