Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Technolighting Poland wynosi 1489 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
14 313 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1489 zł w
2023 roku. • 2635 zł w
2022 roku. • 30 114 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Technolighting Poland wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Technolighting Poland wynosi -2 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
3223 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -1567 zł w
2023 roku. • -5841 zł w
2022 roku. • 4878 zł w
2021 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
3223 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -1567 zł w
2023 roku. • -5841 zł w
2022 roku. • 4878 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Technolighting Poland.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Technolighting Poland. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 30 października 2023.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 listopada 2023 (MSiG nr 227/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1303176. TECHNOLIGHTING POLAND SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000850159. SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 14.07.2020.
[GD.VII NS-REJ.KRS/11612/23/818]
UWAGAMSiG 210/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.11.2023 okres OD
14.07.2021 DO 31.12.2021
X V. W P I S Y D
Poz. 403876. TECHNOLIGHTING POLAND SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000850159. SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC
W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
14.07.2020.
[GD.VII NS-REJ.KRS/10712/21/842]
Rzuć okiemMSiG 120/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość GDAŃSK ulica UL. BOLESŁAWA
CHROBREGO nr domu 79C kod pocztowy 80-414
poczta GDAŃSK kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość GDAŃSK ulica UL. JAŚKOWA DOLINA
nr domu 9 nr lokalu 3 kod pocztowy 80-252 poczta
GDAŃSK kraj POLSKA
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. VORONOV
2. DMYTRO 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.750,00 ZŁOTYCH
wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
5 000,00 ZŁ. wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK
Poz. 39615. TECHNOLIGHTING POLAND SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000850159. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC
W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
14.07.2020.
[GD.VII NS-REJ.KRS/22151/20/265]
Rzuć okiemMSiG 17/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.01.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić:
1 1. DRYGA 2. VLADYSLAV 3. [ukryto] 5. 30
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1500,00 PLN
6. NIE 2 (dla pozycji: 1. VORONOV 2. DMYTRO
3. [ukryto]) 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 3500,00 PLN wpisać: 5. 95 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.750,00 ZŁOTYCH
Poz. 532888. TECHNOLIGHTING POLAND SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000850159. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC
W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
14.07.2020.
[GD.VII NS-REJ.KRS/11564/20/115]
MSiG 172/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 14.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TECHNOLIGHTING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo POMORSKIE powiat GDAŃSK gmina GDAŃSK
miejscowość GDAŃSK 2. miejscowość GDAŃSK
ulica UL. BOLESŁAWA CHROBREGO nr domu 79C
kod pocztowy 80-414 poczta GDAŃSK kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 09.07.2020
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. DRYGA 2. VLADYSLAV 3. [ukryto] 5. 30
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1500,00 PLN
6. NIE 2 1. VORONOV 2. DMYTRO 3. [ukryto]
5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500,00
PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. VORONOV 2. DMYTRO 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 43
X V. W P I S Y D
Z SPRZEDAŻ HURTOWA ELEKTRYCZNYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO 1 2. 23 PRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH MINERALNYCH
SUROWCÓW NIEMETALICZNYCH 2 2. 27 PRODUKCJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH 3 2. 28 PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 46 46 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH
I MEDYCZNYCH 5 2. 47 59 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH 6 2. 47 74 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 7 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY
WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Technolighting Poland w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Technolighting Poland wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,085% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2023 roku. • 0,41% w 2022 roku. • 0,09% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Technolighting Poland charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Technolighting Poland wynosi 93 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 703 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 703 zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
568 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 93 zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 244 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 703 zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku. • 3 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Technolighting Poland wyniosły
1567 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Technolighting Poland wyniosła 9126 zł.
Aktywa obrotowe to 9126 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9126 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 2007 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7118 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 585 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 3713 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 9126 zł sumy bilansowej i 2007 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 8823 zł sumy bilansowej i 3574 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 10 295 zł sumy bilansowej i 9434 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -78,07%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
30 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
62,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1 770 060 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1 775 619 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Technolighting Poland wyniosły 7118 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9126 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 78%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3129 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7118 zł w 2023 roku • 5248 zł w 2022 roku • 861 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 78% w 2023 roku • 59% w 2022 roku • 8% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja Technolighting Poland ma 7118 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 4118 zł (58%).
Pozostali, 3000 zł (42%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
7 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
58%
42%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
4 tys. zł
58%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
3 tys. zł
42%
W roku 2023 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 58% (w 2021 największa część przypadała dostawcom: 100%).
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Technolighting Poland wynosi 1,28 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,28.
Płynność gotówkowa wynosi 0,72, czyli same środki pieniężne pokrywają 72% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 39,48 miesiąca.
Aktywa obrotowe (9126 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (7118 zł) o 2007 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
9 tys. zł
7 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 5 tys. zł należności i inne: 4 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,28 zł, z czego 0,72 zł w gotówce.
1,28
płynność bieżąca
0,72
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,28 w 2023 roku • 1,68 w 2022 roku • 11,96 w 2021 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Technolighting Poland wobec banków i pożyczkodawców: 4118 zł, gotówka: 5155 zł. Gotówka przewyższa dług o 1037 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 7118 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 1 tys. zł
0 zł5 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców4 tys. zł
gotówka5 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: nadwyżka gotówki 1 tys. zł • 2022: nadwyżka gotówki 4 tys. zł • 2021: bez długu, gotówka 7 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: strata operacyjna • 2021: ponad 1000 razy
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Technolighting Poland wynoszą 1567 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1340 zł, czyli 86% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 227 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2 tys. zł
Usługi obce1 tys. zł · 86%
Podatki i opłaty227 zł · 14%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2 tys. zł w 2023 roku • 6 tys. zł w 2022 roku • 3 tys. zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 442 zł w 2021 roku
Organizacja Technolighting Poland wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 13% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 567,09
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce1 340,09
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)227,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-1 567,09
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-1 567,09
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-1 567,09
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-1 567,09
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Technolighting Poland składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 539 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 429 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+539
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+14 mies. 9 dni17-09-2025
2022
+26 mies. 15 dni17-09-2025
2021
+13 mies. 4 dni13-11-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Voronov Dmytro posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 15.06.2021 jest Voronov Dmytro kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 20.01.2021 do 15.06.2021 najwięcej udziałów posiadał
Voronov Dmytro (95%).
W okresie od 14.07.2020 do 20.01.2021 najwięcej udziałów posiadał
Voronov Dmytro (70%).