SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Core Technic osiągnęła 2 012 365 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 012 365 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 850 607 zł.
Zysk netto wyniósł 161 758 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 335 394 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 012 365 zł w 2025 roku. • 16 602 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 26 960 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 161 758 zł w 2025 roku. • -8490 zł w 2024 roku. • -34 872 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Core Technic wynosi 2 135 105 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
146 497 zł a 5 030 912 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 355 851 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 135 105 zł w 2025 roku. • 82 542 zł w 2024 roku. • 77 842 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Core Technic wynosi 175 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Core Technic wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Core Technic wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,242% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Core Technic wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Core Technic charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Core Technic wynosi 51 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 26 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 80 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 26 tys. zł a 80 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 80 tys. zł w 2025 roku. • 33 tys. zł w 2024 roku. • 36 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
102 720
zł.
Koszty operacyjne Core Technic wyniosły
1 837 119
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
17 120 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 102 720 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Core Technic wyniosła 295 525 zł.
a
ktywa obrotowe to 295 525 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 295 525 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 100 196 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 195 329 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 49 254 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 295 525 zł w 2025 roku. • 112 717 zł w 2024 roku. • 103 790 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 55%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 83%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Core Technic wyniosły 100 196 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 295 525 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 34%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 699 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 100 196 zł w 2025 roku • 17 418 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 34% w 2025 roku • 15% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Core Technic wykazała przychody na poziomie 2 012 365 zł.
Organizacja zarobiła 175 246 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 13 488 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 161 758 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2248 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 13 488 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Core Technic wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 78% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 76% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 39% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-29
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−18 dni27-06-2025
2023
−4 dni11-07-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
−2 mies. 12 dni04-08-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Maćkowiak Łukasz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 07.05.2025 jest Maćkowiak Łukasz kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 30.12.2024 do 07.05.2025: • Dudkiewicz Łukasz (50% udziałów) • Maćkowiak Łukasz (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 25.06.2020 do 30.12.2024: • Klawiter Mariusz (50% udziałów) • Maćkowiak Łukasz (50% udziałów)