HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000839953 NIP 5213896307 REGON 386013644

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
27 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-17 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
17 tys.
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. PODSKARBIŃSKA, 10A
Kod pocztowy
03-833
Rejestracja
2020-05-06
Kapitał zakładowy
10000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI PRZY CZYNNOŚCIACH PRAWNYCH, KTÓRYCH WARTOŚĆ BRUTTO JEDNORAZOWO NIE PRZEKROCZY 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, ZAŚ PRZY CZYNNOŚCIACH PRAWNYCH, KTÓRYCH WARTOŚĆ BRUTTO JEDNORAZOWO PRZEKROCZY 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) SPÓŁKĘ REPREZENTUJE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Havre Cosmetics osiągnęła 27 450 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 27 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 44 483 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 17 033 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 12 745 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 27 450 zł w 2021 roku.
• 14 705 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 6432 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -17 033 zł w 2021 roku.
• -10 601 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Havre Cosmetics wynosi 17 149 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 7652 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 17 149 zł w 2021 roku.
• 9497 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Havre Cosmetics wynosi -17 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Havre Cosmetics wynosi -11 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 6301 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -16 902 zł w 2021 roku.
• -10 601 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 3301 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -10 902 zł w 2021 roku.
• -7601 zł w 2020 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Havre Cosmetics mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń dotyczących organizacji Havre Cosmetics. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 7 października 2025.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 października 2025 (MSiG nr 194/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 49937. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie. KRS 0000839953. - SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 6 maja 2020 r., sygn. akt Wa XIV Ns-Rej. KRS 47300/25/845. [BMSiG-49770/2025]
    UWAGA MSiG 194/2025 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-49770/2025 Nr ogłoszenia: 49937
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego wobec HAVRE COSMETICS SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KRS 0000839953, NIP 5213896307, REGON 386013644, ul. Podskarbińska 10A lok. 6, 03-833 Warszawa. 62 – Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.
  2. Poz. 1129622. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 06.05.2020. [WA.XIII NS-REJ.KRS/50168/21/275]
    UWAGA MSiG 226/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/50168/21/275 Nr ogłoszenia: 1129622
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. PUŁAWSKA nr domu 1A nr lokalu 20 kod pocztowy 02-515 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. PODSKARBIŃSKA nr domu 10A nr lokalu 6 kod pocztowy 03-833 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. FEDER 2. KAMILA 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. LEŚNIEWSKA DRAGOJ 2. KATARZYNA X V. W P I S Y D O 3. [ukryto]) 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ wpisać: 5. 190 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9.500 ZŁOTYCH Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. FEDER 2. KAMILA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2021-09-30
Pozostałe obwieszczenia (7) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 460131. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.05.2020. [RDF/395388/22/169]
    MSiG 130/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/395388/22/169 Nr ogłoszenia: 460131
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  2. Poz. 460130. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.05.2020. [RDF/395388/22/768]
    MSiG 130/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/395388/22/768 Nr ogłoszenia: 460130
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  3. Poz. 460129. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.05.2020. [RDF/395388/22/367]
    MSiG 130/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/395388/22/367 Nr ogłoszenia: 460129
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  4. Poz. 498922. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.05.2020. [RDF/308222/21/355]
    MSiG 132/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/308222/21/355 Nr ogłoszenia: 498922
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: i- Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  5. Poz. 498921. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.05.2020. [RDF/308222/21/954]
    MSiG 132/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/308222/21/954 Nr ogłoszenia: 498921
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020 1
  6. Poz. 498920. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.05.2020. [RDF/308222/21/553]
    MSiG 132/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/308222/21/553 Nr ogłoszenia: 498920
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2021 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  7. Poz. 233838. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839953. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 06.05.2020. [WA.XIII NS-REJ.KRS/15089/20/541]
    MSiG 94/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/15089/20/541 Nr ogłoszenia: 233838
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. HAVRE COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. PUŁAWSKA nr domu 1A nr lokalu 20 kod pocztowy 02-515 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 13.02.2020 R., NOTARIUSZ JACEK POLAŃSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, REP. A NR 697/2020 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. FEDER 2. KAMILA 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. NIE 2 1. LEŚNIEWSKA DRAGOJ 2. KATARZYNA 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI PRZY CZYNNOŚCIACH PRAWNYCH, KTÓRYCH WARTOŚĆ BRUTTO JEDNORAZOWO NIE PRZEKROCZY 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, ZAŚ PRZY CZYNNOŚCIACH PRAWNYCH, KTÓRYCH WARTOŚĆ BRUTTO JEDNORAZOWO PRZEKROCZY 5.000,00 ZŁ (PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) SPÓŁKĘ REPREZENTUJE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. FEDER 2. KAMILA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. LEŚNIEWSKA DRAGOJ 2. KATARZYNA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 20 4 Z PRODUKCJA WYROBÓW KOSMETYCZNYCH I TOALETOWYCH 1 2. 10 41 Z PRODUKCJA OLEJÓW I POZOSTAŁYCH TŁUSZCZÓW PŁYNNYCH 2 2. 20 41 Z PRODUKCJA MYDŁA I DETERGENTÓW, ŚRODKÓW MYJĄCYCH I CZYSZCZĄCYCH 3 2. 20 53 Z PRODUKCJA OLEJKÓW ETERYCZNYCH 4 2. 20 59 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW CHEMICZNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 5 2. 46 45 Z SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW 6 2. 46 75 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH 7 2. 47 75 i Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 8 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 9 2. 32 99 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW, 0 GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Havre Cosmetics nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Havre Cosmetics wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,780% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,53% w 2021 roku.
• 0,75% w 2020 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Havre Cosmetics charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Havre Cosmetics wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1 tys. zł w 2021 roku.
• 588 zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 1204 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Havre Cosmetics wyniosły 44 352 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 2,7% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 767 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1204 zł w 2021 roku
• 437 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 2,7% w 2021 roku
• 1,7% w 2020 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Havre Cosmetics wyniosła 2946 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 2946 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2946 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -17 634 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 20 580 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 16 337 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 17 033 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 2946 zł sumy bilansowej i -17 634 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 19 283 zł sumy bilansowej i -601 zł kapitału własnego w 2020 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -578,23%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -61,57%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -62,05%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 523 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1667 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Havre Cosmetics wyniosły 20 580 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2946 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 698,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 696 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 20 580 zł w 2021 roku
• 19 883 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 596 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 699% w 2021 roku
• 103% w 2020 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Havre Cosmetics ma 20 580 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 14 756 zł (72%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 5640 zł (27%), pracownikom 159 zł (poniżej 1%); państwu 25 zł (poniżej 1%).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2021 72% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2020: 90%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2020 i w 2021.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Havre Cosmetics wynosi 0,14 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,14 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (2946 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (20 580 zł) o 17 634 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,14 w 2021 roku
• 0,97 w 2020 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Havre Cosmetics: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 131 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 20 580 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2020 organizacja miała też 175 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2020, 2021 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2021: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2021: strata operacyjna
• 2020: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Havre Cosmetics wynosi 8 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 46 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 54 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -39 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -46 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji Havre Cosmetics jest bliska zeru - zapasy są znikome wobec przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 556 zł, z czego 556 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 8 dni w 2021 roku
• 236 dni w 2020 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Havre Cosmetics wynoszą 42 519 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 14 041 zł, czyli 33% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 10 229 zł, czyli 24% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 8685 zł, czyli 20% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 43 tys. zł w 2021 roku
• 25 tys. zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Havre Cosmetics wykazała przychody na poziomie 27 450 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Havre Cosmetics wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 8% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 97% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 8% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 97% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 26 009,98
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 25 876,66
B. Koszty działalności operacyjnej 42 519,45
I. Amortyzacja 6 000,00
II. Zużycie materiałów i energii 10 229,04
III. Usługi obce 8 685,07
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 1 772,50
V. Wynagrodzenia 1 108,63
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 95,49
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 588,04
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 14 040,68
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -16 509,47
D. Pozostałe przychody operacyjne 1 440,10
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 1 440,10
E. Pozostałe koszty operacyjne 1 832,20
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 1 832,20
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -16 901,57
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 131,36
I. Odsetki, w tym: (+1) 131,36
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -17 032,93
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -17 032,93

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Havre Cosmetics składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 108 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 109 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
−3 mies. 19 dni
2020
−3 mies. 17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Leśniewska Dragoj Katarzyna posiada 190 udziałów, które stanowią 95% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 10.11.2021 jest Leśniewska Dragoj Katarzyna kontrolująca 95% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 06.05.2020 do 10.11.2021:
• Feder Kamila (50% udziałów)
• Leśniewska Dragoj Katarzyna (50% udziałów)

Reprezentacja