STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS 0000839884 NIP 7891790911 REGON 386002304

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
4,6 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
172 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
16 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,1 mln
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
WRZEŚNIA
Adres
UL. STASZICA, 14
Kod pocztowy
62-300
Rejestracja
2020-05-05
Organ reprezentujący
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Strona www
Email
biuro@stammar.pl
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY WSPÓLNIK UPRAWNIONY DO REPREZENTACJI SPÓŁKI MA PRAWO REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE.
Realizacja inwestycji budowlanych małych i dużych|Sprzedaż mieszkań i apartamentów w różnych lokalizacjach|Usługi w zakresie BHP|Działalność na rynku budowlanym od 2007 roku|Budowanie relacji partnerskich z dostawcami i podwykonawcami

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stammar Development osiągnęła 172 281 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 172 281 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 156 461 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 15 819 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 563 549 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 172 281 zł w 2025 roku.
• -262 201 zł w 2024 roku.
• -954 818 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 996 407 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 15 819 zł w 2025 roku.
• -572 524 zł w 2024 roku.
• -1 976 994 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stammar Development wynosi 1 055 969 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 151 497 zł a 4 722 017 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 117 890 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 055 969 zł w 2025 roku.
• 855 256 zł w 2024 roku.
• 1 291 750 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Stammar Development wynosi 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Stammar Development wynosi 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 992 532 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 15 819 zł w 2025 roku.
• -566 105 zł w 2024 roku.
• -1 969 245 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 992 532 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 15 819 zł w 2025 roku.
• -566 105 zł w 2024 roku.
• -1 969 245 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Stammar Development.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 1 os. w 2023 roku.
• 1 os. w 2022 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 12 obwieszczeń dotyczących organizacji Stammar Development.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 kwietnia 2025 (MSiG nr 78/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
12 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
12 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 289371. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/710154/25/50]
    MSiG 78/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/710154/25/50 Nr ogłoszenia: 289371
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 289370. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/710154/25/649]
    MSiG 78/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/710154/25/649 Nr ogłoszenia: 289370
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 09.04.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 172591. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/584560/24/63]
    MSiG 55/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/584560/24/63 Nr ogłoszenia: 172591
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS D nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 172590. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/584559/24/460]
    MSiG 55/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/584559/24/460 Nr ogłoszenia: 172590
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS D nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.03.2024 okres O 01.01.2023 DO 31.12.2023
  5. Poz. 234263. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/477253/23/564]
    MSiG 78/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/477253/23/564 Nr ogłoszenia: 234263
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KR nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  6. Poz. 234262. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/477253/23/163]
    MSiG 78/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/477253/23/163 Nr ogłoszenia: 234262
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KR nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 31.03.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  7. Poz. 437388. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/392445/22/253]
    MSiG 128/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/392445/22/253 Nr ogłoszenia: 437388
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  8. Poz. 437387. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/392445/22/852]
    MSiG 128/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/392445/22/852 Nr ogłoszenia: 437387
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  9. Poz. 279963. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/289788/21/307]
    MSiG 90/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/289788/21/307 Nr ogłoszenia: 279963
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 05.05.2020 DO 31.12.2020
  10. Poz. 268218. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.05.2020. [RDF/289212/21/720]
    MSiG 87/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/289212/21/720 Nr ogłoszenia: 268218
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 29.04.2021 okres OD 05.05.2020 DO 31.12.2020
  11. Poz. 654443. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.05.2020. [PO.IX NS-REJ.KRS/14117/20/522]
    Rzuć okiem MSiG 182/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/14117/20/522 Nr ogłoszenia: 654443
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.08.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 13.05.2020R. - ZMIENIONO §7 UMOWY SPÓŁKI. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. STASZAK 2. MARIUSZ 3. [ukryto]) wykreślić: 10. 5.000,00 ZŁ wpisać: 10. 5.000,00 ZŁ wykreślić: 11. 5.000,00 ZŁ wpisać: 11. 500.000,00 ZŁ wykreślić: 12. NIE wpisać: 12. NIE PRub. 1 1. 495.000,00 ZŁ 2. NIE 2 (dla pozycji: 1. STASZAK 2. AGNIESZKA 3. [ukryto]) wykreślić: 10. 5.000,00 ZŁ wpisać: 10. 5.000,00 ZŁ wykreślić: 11. 5.000,00 ZŁ wpisać: 11. 850.000,00 ZŁ wykreślić: 12. NIE wpisać: 12. NIE PRub. 1 1. 845.000,00 ZŁ 2. NIE
  12. Poz. 230786. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000839884. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.05.2020. [PO.IX NS-REJ.KRS/8986/20/453]
    MSiG 93/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/8986/20/453 Nr ogłoszenia: 230786
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat WRZESIŃSKI gmina WRZEŚNIA miejscowość WRZEŚNIA 2. miejscowość WRZEŚNIA ulica UL. STASZICA nr domu 14 kod pocztowy 62-300 poczta WRZEŚNIA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej BIURO@ STAMMAR.PL 4. Adres strony internetowej WWW. STAMMAR.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 01.05.2020R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY Rub. 7. Dane wspólników 1 1. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 385981583 4. 0000839654 9. NIE 2 1. STASZAK 2. MARIUSZ 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 9. TAK 10. 5.000,00 ZŁ 11. 5.000,00 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 5.000,00 ZŁ 2. NIE 3 1. STASZAK 2. AGNIESZKA 3. [ukryto] 5. TAK 6. NIE 7. TAK 8. NIE 9. TAK 10. 5.000,00 ZŁ 11. 5.000,00 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 5.000,00 ZŁ 2. NIE Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ 2. KAŻDY WSPÓLNIK UPRAWNIONY DO REPREZENTACJI SPÓŁKI MA PRAWO REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE. PRub. Dane wspólników reprezentujących spółkę 1 1. STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 385981583 4. 0000839654 Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI X V. W P I S Y D

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stammar Development nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stammar Development wynosi 1,02%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,02% w 2025 roku.
• 1,53% w 2024 roku.
• 0,90% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stammar Development charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Stammar Development wynosi 116 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 431 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 431 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 39 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 116 tys. zł w 2025 roku.
• 75 tys. zł w 2024 roku.
• 38 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2025 roku.
• 173 tys. zł w 2022 roku.
• 87 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 431 tys. zł w 2025 roku.
• 426 tys. zł w 2024 roku.
• 626 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Stammar Development wyniosły 156 461 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 19 315 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1564 zł w 2023 roku
• 28 219 zł w 2022 roku
• 40 194 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 0,2% w 2023 roku
• 0,8% w 2022 roku
• 0,9% w 2020 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stammar Development wyniosła 4 580 661 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 4 580 661 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 580 661 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 1 232 681 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 347 981 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 450 325 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 278 352 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 4 580 661 zł sumy bilansowej i 1 232 681 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 4 572 935 zł sumy bilansowej i 1 216 861 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 5 481 310 zł sumy bilansowej i 1 789 385 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0,35%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1,28%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 9,18%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 9,18%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 55,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 98,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 99 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stammar Development wyniosły 3 347 981 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 580 661 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 171 972 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 3 347 981 zł w 2025 roku
• 3 356 073 zł w 2024 roku
• 3 691 925 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 3 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 73% w 2025 roku
• 73% w 2024 roku
• 67% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stammar Development wynosi 2,33 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,22 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (4 580 661 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1 963 167 zł) o 2 617 495 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,02 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 2,33 w 2025 roku
• 2,32 w 2024 roku
• 2,38 w 2023 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 8771 dni. Tak skrajna wartość to zwykle efekt zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru - cecha wyliczenia (zapasy ÷ przychody × długość okresu), nie błąd danych.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 8771 dni w 2025 roku
• -5779 dni w 2024 roku
• -1843 dni w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 400 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja zapasów: 8771 dni w 2025 roku
Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stammar Development wynoszą 156 459 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 155 409 zł, czyli 99% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 20 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 156 tys. zł w 2025 roku
• 304 tys. zł w 2024 roku
• 1 mln zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stammar Development wykazała przychody na poziomie 172 281 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2633 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 6419 zł w 2024 roku
• 7670 zł w 2023 roku
• 1154 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stammar Development wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 63% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 19 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 172 278,91
I. Przychody netto ze sprzedaży 172 278,91
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 156 459,20
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 20,32
III. Usługi obce 155 408,88
IV. Wynagrodzenia 0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: 1 030,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 15 819,71
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 1,61
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 2,02
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 15 819,30
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 15 819,30

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stammar Development składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies. 7 dni
2024
−3 mies. 7 dni
2023
−4 mies. 6 dni
2022
−3 mies. 16 dni
2021
−3 mies. 24 dni
2020
+8 mies. 11 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja