Organizacja Investor Budovlani osiągnęła 348 780 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 348 780 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 270 907 zł.
Zysk netto wyniósł 77 873 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 87 195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 348 780 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 1 784 493 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 19 468 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 77 873 zł w 2023 roku. • -102 320 zł w 2022 roku. • 122 005 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Investor Budovlani wynosi 604 780 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
60 766 zł a 1 090 225 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 151 195 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 604 780 zł w 2023 roku. • 2361 zł w 2022 roku. • 1 756 785 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Investor Budovlani wynosi 96 tys. zł.
EBITDA Investor Budovlani wynosi 96 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Investor Budovlani.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2023 roku. • 0 os. w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Investor Budovlani wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku. • 3,90% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Investor Budovlani wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2023 roku. • 0,66% w 2022 roku. • 0,09% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Investor Budovlani charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Investor Budovlani wynosi 16 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 28 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 16 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 39 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 21 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 28 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku. • 71 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Investor Budovlani wyniosły
253 184
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 22 276 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
1% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Investor Budovlani wyniosła 507 098 zł.
a
ktywa obrotowe to 507 098 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 507 098 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 426 076 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 81 022 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 126 775 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 507 098 zł w 2023 roku. • 786 815 zł w 2022 roku. • 562 350 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 96%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 22%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Investor Budovlani wyniosły 426 076 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 507 098 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 84%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 106 519 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 426 076 zł w 2023 roku • 783 667 zł w 2022 roku • 456 882 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 84% w 2023 roku • 100% w 2022 roku • 81% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Investor Budovlani wykazała przychody na poziomie 348 780 zł.
Organizacja zarobiła 77 873 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 77 873 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 7953 zł w 2021 roku
Organizacja Investor Budovlani wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 57% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 166 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 238 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+166
dni względem terminu
1
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+7 mies. 28 dni10-03-2025
2022
+20 mies. 4 dni10-03-2025
2021
+11 dni26-10-2022
2020
−6 mies. 11 dni07-04-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Lepa Paweł posiada 120
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Serocki Tomasz posiada 120
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.