Organizacja Hotel M4 osiągnęła 61 800 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 61 800 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 168 101 zł.
Strata netto wyniosła 106 301 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 10 300 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 61 800 zł w 2025 roku. • 5614 zł w 2024 roku. • 710 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -17 717 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -106 301 zł w 2025 roku. • -91 147 zł w 2024 roku. • -94 347 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hotel M4 wynosi 41 200 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 154 500 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5617 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 41 200 zł w 2025 roku. • 3743 zł w 2024 roku. • 473 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hotel M4 wynosi -104 tys. zł.
EBITDA Hotel M4 wynosi -104 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Hotel M4 wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hotel M4 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hotel M4 wynosi 0,56%. To oznacza, że firma ma szansę 0,56% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,090% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,56% w 2025 roku. • 1,58% w 2024 roku. • 1,64% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Hotel M4 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hotel M4 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
100 305
zł.
Koszty operacyjne Hotel M4 wyniosły
165 859
zł.
Wynagrodzenia stanowią
60%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 718 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 100 305 zł w 2025 roku • 93 692 zł w 2024 roku • 85 874 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
60% w 2025 roku •
97% w 2024 roku •
90% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hotel M4 wyniosła 1 484 176 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 011 429 zł.
a
ktywa trwałe to 472 747 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 484 176 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 526 944 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -42 768 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 245 696 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 484 176 zł w 2025 roku. • 250 945 zł w 2024 roku. • 196 525 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 249%.
Marża operacyjna wyniosła -168%.
Marża netto wyniosła -172%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 41.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -28 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -28.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hotel M4 wyniosły 1 526 944 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 484 176 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 103%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 254 491 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 526 944 zł w 2025 roku • 587 412 zł w 2024 roku • 441 845 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 17.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 103% w 2025 roku • 234% w 2024 roku • 225% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Hotel M4 wykazała przychody na poziomie 61 800 zł.
Organizacja zarobiła -106 301 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -106 301 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku