Organizacja Ezma Trade osiągnęła 94 420 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 94 420 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 36 413 zł.
Zysk netto wyniósł 58 007 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 15 737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 94 420 zł w 2024 roku. • 500 zł w 2023 roku. • 41 559 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9668 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 58 007 zł w 2024 roku. • -26 095 zł w 2023 roku. • -33 735 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ezma Trade wynosi 294 973 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 812 093 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 49 162 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 294 973 zł w 2024 roku. • 333 zł w 2023 roku. • 27 706 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ezma Trade wynosi 58 tys. zł.
EBITDA Ezma Trade wynosi 58 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Ezma Trade wynosi 1 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ezma Trade wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ezma Trade wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku. • 0,13% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Ezma Trade charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ezma Trade wynosi 1 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
30 246
zł.
Koszty operacyjne Ezma Trade wyniosły
36 351
zł.
Wynagrodzenia stanowią
83%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
5041 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 30 246 zł w 2024 roku • 25 105 zł w 2023 roku • 28 717 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
13.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
83% w 2024 roku •
94% w 2023 roku •
38% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ezma Trade wyniosła 83 318 zł.
a
ktywa obrotowe to 83 318 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 83 318 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 124 345 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -41 028 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 13 886 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 83 318 zł w 2024 roku. • 36 455 zł w 2023 roku. • 61 367 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 70%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -141%.
Marża operacyjna wyniosła 62%.
Marża netto wyniosła 61%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -23.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ezma Trade wyniosły 124 345 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 83 318 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 149%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 724 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 124 345 zł w 2024 roku • 135 489 zł w 2023 roku • 134 307 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 149% w 2024 roku • 372% w 2023 roku • 219% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ezma Trade wykazała przychody na poziomie 94 420 zł.
Organizacja zarobiła 58 069 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 62 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 58 007 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 10 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 62 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Ezma Trade wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 47% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 47% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 112 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 282 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+112
dni względem terminu
4
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 12 dni23-04-2026
2023
+17 mies.07-12-2025
2022
−4 dni11-07-2023
2021
−1 mies. 10 dni05-09-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−2 mies. 16 dni31-07-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie