SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Orla Invest osiągnęła 334 087 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 334 087 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 290 812 zł.
Zysk netto wyniósł 43 275 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 83 522 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 334 087 zł w 2025 roku. • 2 869 993 zł w 2024 roku. • 946 970 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 10 819 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 43 275 zł w 2025 roku. • 424 828 zł w 2024 roku. • -15 663 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Orla Invest wynosi 728 142 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
332 318 zł a 1 772 364 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 182 035 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 728 142 zł w 2025 roku. • 3 912 503 zł w 2024 roku. • 631 314 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Orla Invest wynosi 56 tys. zł.
EBITDA Orla Invest wynosi 56 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Orla Invest.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Orla Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Orla Invest wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,35% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Orla Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Orla Invest wynosi 47 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 155 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 155 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 47 tys. zł w 2025 roku. • 98 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 80 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 155 tys. zł w 2025 roku. • 140 tys. zł w 2024 roku. • 38 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Orla Invest wyniosły
278 131
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Orla Invest wyniosła 640 075 zł.
a
ktywa obrotowe to 640 075 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 640 075 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 196 984 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 443 091 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 160 019 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 640 075 zł w 2025 roku. • 912 899 zł w 2024 roku. • 2 795 395 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła 17%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Orla Invest wyniosły 196 984 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 640 075 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 49 246 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 196 984 zł w 2025 roku • 513 083 zł w 2024 roku • 2 820 407 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 31% w 2025 roku • 56% w 2024 roku • 101% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Orla Invest wykazała przychody na poziomie 334 087 zł.
Organizacja zarobiła 46 956 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3681 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 43 275 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 920 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3681 zł w 2025 roku • 48 959 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Orla Invest wykazała zysk netto większy niż 71% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 56 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-56
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
−3 mies. 15 dni01-04-2025
2023
−24 dni21-06-2024
2022
−5 dni10-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Moczadło Kamila posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.