Organizacja Centrum Konferencyjne Młynarska osiągnęła 81 140 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 81 140 zł.
Całkowite koszty wyniosły 40 893 zł.
Zysk netto wyniósł 40 247 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
3399 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 81 140 zł w 2023 roku. • 31 964 zł w 2022 roku. • 74 342 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
25 378 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 40 247 zł w 2023 roku. • 9767 zł w 2022 roku. • -10 509 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Centrum Konferencyjne Młynarska wynosi 260 149 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
45 068 zł a 563 458 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
101 515 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 260 149 zł w
2023 roku. • 75 259 zł w
2022 roku. • 57 118 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Centrum Konferencyjne Młynarska wynosi 43 tys. zł.
EBITDA Centrum Konferencyjne Młynarska wynosi 43 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
26 704 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 42 900 zł w
2023 roku. • 10 733 zł w
2022 roku. • -10 509 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
26 704 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 42 900 zł w
2023 roku. • 10 733 zł w
2022 roku. • -10 509 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Centrum Konferencyjne Młynarska mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń
dotyczących organizacji Centrum Konferencyjne Młynarska.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 grudnia 2024 (MSiG nr 245/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
11 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1429600. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/688052/24/185]
MSiG 245/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1429599. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/688052/24/784]
MSiG 245/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 25.11.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1429598. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/687649/24/344]
MSiG 245/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
D wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1429597. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/687649/24/943]
MSiG 245/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 21.11.2024 okres O
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 43906. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/465324/23/574]
MSiG 14/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 43905. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/465324/23/173]
MSiG 14/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.01.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 85204. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/368775/22/200]
MSiG 40/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 85203. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/368775/22/799]
MSiG 40/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.02.2022 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 839899. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/249148/20/996]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 03.03.2019 DO 31.12.2019
Poz. 839898. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SYSTEM, wpis
do rejestru: 05.03.2019.
[RDF/249148/20/595]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.10.2020 okres OD
03.03.2019 DO 31.12.2019
Poz. 106743. CENTRUM KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000775050. SĄD REJONOWY
DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.03.2019.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/8276/19/451]
MSiG 50/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 05.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CENTRUM
KONFERENCYJNE MŁYNARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA
województwo MAZOWIECKIE powiat RADOM
gmina RADOM miejscowość RADOM 2. miejscowość RADOM ulica UL. MŁYNARSKA nr domu
10 nr lokalu U-10 kod pocztowy 26-600 poczta
RADOM kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 03.03.2019 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ZIÓŁKO ROMANOWSKA 2. DOROTA
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. ROMANOWSKI
2. MICHAŁ PIOTR 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
X V. W P I S Y D
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU
SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących
w skład organu 1 1. ZIÓŁKO ROMANOWSKA
2. DOROTA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. ROMANOWSKI 2. MICHAŁ PIOTR
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 20
Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
1 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
NA WŁASNY RACHUNEK 2 2. 77 33 Z WYNAJEM
I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH,
WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Centrum Konferencyjne Młynarska nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Centrum Konferencyjne Młynarska wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,81% w 2023 roku. • 1,12% w 2022 roku. • 1,53% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Centrum Konferencyjne Młynarska charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Centrum Konferencyjne Młynarska wynosi 9 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 21 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 21 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 9 tys. zł w 2023 roku. • 3 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2023 roku. • 959 zł w 2022 roku. • 3 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 21 tys. zł w 2023 roku. • 7 tys. zł w 2022 roku. • 4 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Centrum Konferencyjne Młynarska wyniosły
38 240
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 276 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 44 050 zł w 2021 roku • 114 189 zł w 2020 roku • 19 499 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9,7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
51,9% w 2021 roku •
63,9% w 2020 roku •
32,5% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Centrum Konferencyjne Młynarska wyniosła 136 007 zł.
a
ktywa obrotowe to 136 007 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 136 007 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 60 090 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 75 917 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 23 323 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 25 007 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 136 007 zł sumy bilansowej i 60 090 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 103 181 zł sumy bilansowej i 19 843 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 89 361 zł sumy bilansowej i 10 076 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 66,98%.
Marża operacyjna wyniosła 52,87%.
Marża netto wyniosła 49,6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
21 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
85,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
33,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
32 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Centrum Konferencyjne Młynarska wyniosły 75 917 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 136 007 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 55,8%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1684 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 75 917 zł w 2023 roku • 83 338 zł w 2022 roku • 79 285 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
16,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 56% w 2023 roku • 81% w 2022 roku • 89% w 2021 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Centrum Konferencyjne Młynarska wynosi 2,78 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,78 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,26, czyli same środki pieniężne pokrywają 26% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 13 tys. zł należności i inne: 123 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,78 zł, z czego 0,26 zł w gotówce.
2,78
płynność bieżąca
2,78
płynność szybka
0,26
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,83 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,78 w 2023 roku • 1,24 w 2022 roku • 1,13 w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Centrum Konferencyjne Młynarska wynoszą 38 240 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 38 240 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem38 tys. zł
Usługi obce38 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 38 tys. zł w 2023 roku • 21 tys. zł w 2022 roku • 85 tys. zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Centrum Konferencyjne Młynarska wykazała przychody na poziomie 81 140 zł.
Organizacja zarobiła 42 900 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2653 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 40 247 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6,2% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
2 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2653 zł w 2023 roku • 966 zł w 2022 roku • 2662 zł w 2019 roku
Organizacja Centrum Konferencyjne Młynarska wykazała zysk netto większy niż 61% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 61% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 25% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 57% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:81 140,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów81 140,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej38 240,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce38 240,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)42 900,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)42 900,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)42 900,00
J. Podatek dochodowy2 653,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)40 247,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Centrum Konferencyjne Młynarska składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 165 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 133 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+165
dni względem terminu
1
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+4 mies. 13 dni25-11-2024
2022
+16 mies. 15 dni21-11-2024
2021
+2 mies. 29 dni12-01-2023
2020
+4 mies. 1 dzień13-02-2022
2019
−12 dni03-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie