Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Komfort Renovatie wynosiła 933 813 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieściła się pomiędzy
115 820 zł a 1 582 485 zł.
Wartość organizacji powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosił
689 350 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 933 813 zł w
2020 roku. • 244 463 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Komfort Renovatie wynosił 126 tys. zł.
EBITDA Komfort Renovatie wynosiła 126 tys. zł.
EBIT powiększał się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosił
85 566 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 126 118 zł w
2020 roku. • 40 553 zł w
2019 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 126 118 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Komfort Renovatie wynosiło 5 osób.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 10 obwieszczeń
dotyczących organizacji Komfort Renovatie. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 2 maja 2025.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 maja 2025 (MSiG nr 84/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
10
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 332874. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[LU.VI NS-REJ.KRS/6537/24/715]
UWAGAMSiG 84/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 17.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 13021. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublinie. KRS 0000772492.
SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ
W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18 lutego 2019 r.,
sygn. akt VI Ns-Rej. KRS 6537/24/715.
[BMSiG-12563/2024]
UWAGAMSiG 54/2024IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Zgodnie z art. 25b Ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 685
z późn. zm.) Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, informuje, iż zostało wszczęte postępowanie
w przedmiocie wykreślenia z Krajowego Rejestru Sądowego
KOMFORT RENOVATIE Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z s. w Lublinie, adres: ul. Sądowa 2 lok. 11, 20-027 Lubl
(nr KRS 0000772492), bez przeprowadzania jej likwidacji
(sygn. spr. VI NS-Rej. KRS 6537/24/715).
Jednocześnie sąd wzywa wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu
bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego
–
TAW Ę O K R A J O W Y M R E J E S T R Z E S Ą D O W Y M
wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od
dnia ogłoszenia.
Sąd informuje również, iż w przypadku stwierdzenia, że KOMFORT RENOVATIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
z s. w Lublinie nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie
nie prowadzi działalności, może orzec o jej rozwiązaniu bez
przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jej
wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (8) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 1373536. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[LU.VI NS-REJ.KRS/22255/24/982]
Rzuć okiemMSiG 232/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość LUBLIN ulica UL. SĄDOWA nr domu
2 nr lokalu 11 kod pocztowy 20-027 poczta LUBLIN
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość LUBLIN kraj
POLSKA
Poz. 1138739. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[RDF/361564/21/386]
MSiG 229/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1138738. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[RDF/361564/21/985]
MSiG 229/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.11.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1138737. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[RDF/361564/21/777]
MSiG 229/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 18.02.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1138736. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[RDF/361563/21/65]
MSiG 229/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.11.2021 okres OD
18.02.2019 DO 31.12.2019
Poz. 960510. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[LU.VI NS-REJ.KRS/14066/19/651]
Rzuć okiemMSiG 154/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.08.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 2. 46
HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU
POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 2 2. 47 HANDEL
DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
Poz. 98727. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000772492. SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.02.2019.
[LU.VI NS-REJ.KRS/3852/19/456]
Rzuć okiemMSiG 46/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.02.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapitał nie
został pokryty
Poz. 81814. KOMFORT RENOVATIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.KRS 0000772492.
SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE
Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 18.02.2019.
[LU.VI NS-REJ.KRS/3197/19/38]
MSiG 39/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 18.02.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. KOMFORT
RENOVATIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adre
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat LUBLIN gmina LUBLIN miejscowość
LUBLIN 2. miejscowość LUBLIN ulica UL. SĄDOWA
nr domu 2 nr lokalu 11 kod pocztowy 20-027 poczta
LUBLIN kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej
KOMFORT.RENOVATIE@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.02.2019 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. VEREŠČAKA 2. VIKTORS 3. [ukryto] 5. 90 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4 500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. SMIRNOVS
2. IGORS 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
spółki 1. 5000,00 ZŁ 2. Kapitał nie został pokryt
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. VEREŠČAKA 2. VIKTORS 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. SMIRNOVS 2. IGORS
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 2 2. 42 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ
OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 3 2. 41
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 4 2. 39 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ
ODPADAMI 5 2. 38 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE
ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓW
6 2. 71 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Komfort Renovatie w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Komfort Renovatie wynosiło 0,29%. Oznaczało to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma mogła trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rosło w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosił 0,045% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,29% w 2020 roku. • 0,23% w 2019 roku. • 0,20% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Organizacja Komfort Renovatie miała wysoką wiarygodność płatniczą (ocena: B).
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Komfort Renovatie wynosił 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego wynosił 17 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki wynosił 55 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieścił się między 17 tys. zł a 55 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrastał między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosiła 20 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2020 roku. • 7 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 17 tys. zł w 2020 roku. • 3 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 55 tys. zł w 2020 roku. • 15 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
183 674 zł.
Koszty operacyjne Komfort Renovatie wyniosły
427 816 zł.
Wynagrodzenia stanowiły
42,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosły w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosił
131 006 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 183 674 zł w 2020 roku • 52 668 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniżał się w czasie. Średni spadek udziału wynosił
43,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
42,9% w 2020 roku •
86,2% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Komfort Renovatie wyniosła 193 437 zł.
Aktywa obrotowe to 193 437 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 193 437 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 156 332 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 37 104 zł.
Organizacja powiększała całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosił 142 438 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększała kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosił 114 430 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 193 437 zł sumy bilansowej i 156 332 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 50 999 zł sumy bilansowej i 41 903 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Pozostali, 2648 zł (7%), stanowili część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie była winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie miało terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
37 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
33%
39%
21%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
12 tys. zł
33%
Państwo
podatki, cła i ZUS
14 tys. zł
39%
Pracownicy
wynagrodzenia
8 tys. zł
21%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
3 tys. zł
7%
W roku 2020 największa część zobowiązań przypadała państwu (podatki, ZUS): 39% (w 2019: 73%).
W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Komfort Renovatie wynosił 5,21 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższały zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa był duży, choć tak wysoka nadpłynność mogła oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka była równa bieżącej i wynosiła 5,21.
Płynność gotówkowa wynosiła 4,44 - same środki pieniężne wystarczały na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 4,64 miesiąca.
gotówka od ręki: 165 tys. zł należności i inne: 29 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma miała 5,21 zł, z czego 4,44 zł w gotówce.
5,21
płynność bieżąca
4,44
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniżała się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 5,21 w 2020 roku • 5,61 w 2019 roku
Obsługa długu
Organizacja Komfort Renovatie nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 164 861 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja miała udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynosiły 37 104 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł165 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka165 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W roku 2020 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: bez długu, gotówka 165 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywał odsetki: • 2020: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Komfort Renovatie wynosiła 9 dni - tyle średnio organizacja czekała na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosiła 10 dni - tyle średnio mijało, zanim organizacja uregulowała zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosiła -1 dzień. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosiła 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynosiły 14 086 zł, z czego 14 086 zł z terminem do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-1 dzień
firma płaciła dostawcom 1 dzień później, niż sama otrzymywała zapłatę od klientów
9 dni
rotacja należności (DSO) - firma czekała na zapłatę od klientów 9 dni
10 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaciła dostawcom po 10 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rosła w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 9 dni w 2020 roku • 8 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Komfort Renovatie wynosiły 422 428 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), wynosiła 183 674 zł, czyli 43% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria, podatki i opłaty, wynosiła 122 588 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria, usługi obce, wynosiła 82 458 zł, czyli 20% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej422 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)184 tys. zł · 43%
Podatki i opłaty123 tys. zł · 29%
Usługi obce82 tys. zł · 20%
Zużycie materiałów i energii34 tys. zł · 8%
Amortyzacja0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosły w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 422 tys. zł w 2020 roku • 61 tys. zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2020 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), podatki i opłaty, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Komfort Renovatie wykazała przychody na poziomie 555 555 zł.
Organizacja zarobiła 125 747 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 11 317 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 114 430 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rósł w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosił
7667 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 11 317 zł w 2020 roku • 3650 zł w 2019 roku
Organizacja Komfort Renovatie wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększał się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększały się w czasie. W 2020 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększała się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 38% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększał się w czasie. W 2020 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejszała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejszała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejszała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejszała się w czasie. W 2020 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększał się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:545 541,38
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)545 541,38
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej422 428,37
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii33 707,77
III. Usługi obce82 458,28
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)122 587,98
V. Wynagrodzenia183 674,34
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)123 113,01
D. Pozostałe przychody operacyjne8 392,55
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne8 392,55
E. Pozostałe koszty operacyjne5 387,18
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne5 387,18
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)126 118,38
G. Przychody finansowe1 621,09
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne1 621,09
H. Koszty finansowe1 992,80
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne1 992,80
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)125 746,67
J. Podatek dochodowy11 317,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)114 429,67
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Komfort Renovatie były składane do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 216 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 33 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+216
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+1 mies. 3 dni17-11-2021
2019
+13 mies. 8 dni17-11-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Ostatni stan rejestru przed wykreśleniem spółki z KRS (17.04.2025):