Organizacja Queen Valeri osiągnęła 451 073 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 446 073 zł. Pozostałe przychody to 5001 zł.
Całkowite koszty wyniosły 711 759 zł.
Strata netto wyniosła 265 687 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 225 537 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 451 073 zł w 2020 roku. • 344 475 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -132 843 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -265 687 zł w 2020 roku. • 112 692 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Queen Valeri wynosi 300 716 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 127 684 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 150 358 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 300 716 zł w 2020 roku. • 768 686 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Queen Valeri mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Queen Valeri wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Queen Valeri wynosi 1,03%. To oznacza, że firma ma szansę 1,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,485% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,03% w 2020 roku. • 0,04% w 2019 roku. • 0,06% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Queen Valeri charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Queen Valeri wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 18 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 18 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 22 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 10 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 18 tys. zł w 2020 roku. • 41 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
397 452
zł.
Koszty operacyjne Queen Valeri wyniosły
716 129
zł.
Wynagrodzenia stanowią
56%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
198 726 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 397 452 zł w 2020 roku • 98 882 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
27.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
56% w 2020 roku •
45% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Queen Valeri wyniosła 222 718 zł.
a
ktywa obrotowe to 222 718 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 222 719 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -147 995 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 370 713 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 111 359 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 222 719 zł w 2020 roku. • 16 884 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -119%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 180%.
Marża operacyjna wyniosła -61%.
Marża netto wyniosła -59%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -59.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 90 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -30.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -29.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Queen Valeri wyniosły 370 713 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 222 719 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 166%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 185 357 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 370 713 zł w 2020 roku • -100 808 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 166% w 2020 roku • -597% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Queen Valeri wykazała przychody na poziomie 451 073 zł.
Organizacja zarobiła -265 687 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -265 687 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 11 204 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku