INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000753653 NIP 5842777944 REGON 381600220

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
4 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
6 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3 tys.
Info
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
GDAŃSK
Adres
UL. OBROŃCÓW WYBRZEŻA, 9
Kod pocztowy
80-398
Rejestracja
2018-10-17
Kapitał zakładowy
100000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
michal.widawski@kancelaria-intesa.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Intesa Compliance Services osiągnęła 5500 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 5500 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 6805 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1305 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 3450 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 5500 zł w 2025 roku.
• 4000 zł w 2024 roku.
• 12 400 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 3415 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1305 zł w 2025 roku.
• -2752 zł w 2024 roku.
• 5525 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Intesa Compliance Services wynosi 3415 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 14 340 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3415 zł w 2025 roku.
• 2370 zł w 2024 roku.
• 32 095 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Intesa Compliance Services wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Intesa Compliance Services wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 3415 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -1305 zł w 2025 roku.
• -2752 zł w 2024 roku.
• 5525 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 3415 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -1305 zł w 2025 roku.
• -2752 zł w 2024 roku.
• 5525 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Intesa Compliance Services.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 19 obwieszczeń dotyczących organizacji Intesa Compliance Services.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 czerwca 2025 (MSiG nr 122/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
19 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
19 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 568487. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/732041/25/74]
    MSiG 122/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/732041/25/74 Nr ogłoszenia: 568487
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 22 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 568486. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/732041/25/673]
    MSiG 122/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/732041/25/673 Nr ogłoszenia: 568486
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 21 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 568485. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/732041/25/272]
    MSiG 122/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/732041/25/272 Nr ogłoszenia: 568485
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.06.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 268687. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/591324/24/58]
    MSiG 74/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/591324/24/58 Nr ogłoszenia: 268687
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  5. Poz. 260706. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/591273/24/968]
    MSiG 73/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/591273/24/968 Nr ogłoszenia: 260706
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  6. Poz. 260705. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/591273/24/567]
    MSiG 73/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/591273/24/567 Nr ogłoszenia: 260705
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 02.04.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  7. Poz. 498152. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/497548/23/20]
    MSiG 120/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/497548/23/20 Nr ogłoszenia: 498152
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  8. Poz. 498151. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/497548/23/619]
    MSiG 120/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/497548/23/619 Nr ogłoszenia: 498151
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  9. Poz. 491199. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/497548/23/218]
    MSiG 119/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/497548/23/218 Nr ogłoszenia: 491199
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.06.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  10. Poz. 530264. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/401609/22/734]
    MSiG 138/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/401609/22/734 Nr ogłoszenia: 530264
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  11. Poz. 530263. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/401609/22/333]
    MSiG 138/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/401609/22/333 Nr ogłoszenia: 530263
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  12. Poz. 530262. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/401609/22/932]
    MSiG 138/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/401609/22/932 Nr ogłoszenia: 530262
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 05.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 05.07.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  13. Poz. 141741. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/280355/21/694]
    MSiG 58/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/280355/21/694 Nr ogłoszenia: 141741
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  14. Poz. 141740. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/280355/21/293]
    MSiG 58/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/280355/21/293 Nr ogłoszenia: 141740
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020 X V. W P I S Y D
  15. Poz. 141739. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/280355/21/892]
    MSiG 58/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/280355/21/892 Nr ogłoszenia: 141739
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.03.2021 okres OD 75 01.01.2020 DO 31.12.2020
  16. Poz. 513822. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/222375/20/289]
    MSiG 170/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/222375/20/289 Nr ogłoszenia: 513822
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 17.10.2018 DO 31.12.2019
  17. Poz. 513821. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/222375/20/888]
    MSiG 170/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/222375/20/888 Nr ogłoszenia: 513821
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 17.10.2018 DO 31.12.2019
  18. Poz. 513820. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.10.2018. [RDF/222375/20/487]
    MSiG 170/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/222375/20/487 Nr ogłoszenia: 513820
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2020 okres OD 17.10.2018 DO 31.12.2019
  19. Poz. 1074677. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000753653. SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.10.2018. [GD.VII NS-REJ.KRS/21834/18/485]
    MSiG 224/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: GD.VII NS-REJ.KRS/21834/18/485 Nr ogłoszenia: 1074677
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.10.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. INTESA COMPLIANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo POMORSKIE powiat GDAŃSK gmina GDAŃSK miejscowość GDAŃSK 2. miejscowość GDAŃSK ulica UL. OBROŃCÓW WYBRZEŻA nr domu 9 nr lokalu 6 kod pocztowy 80-398 poczta GDAŃSK kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej MICHAL.WIDAWSKI@KANCELARIA-INTESA. PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.10.2018 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MAŁKOWSKI 2. MAREK ARTUR 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 PLN 6. NIE 2 1. WIDAWSKI 2. MICHAŁ MAREK 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MAŁKOWSKI 2. MAREK ARTUR 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. WIDAWSKI 2. MICHAŁ MAREK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 1 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA 2 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI 3 2. 66 1 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH 4 2. 69 20 Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE 5 2. 70 10 Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH 6 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 7 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 8 2. 96 POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Intesa Compliance Services nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Intesa Compliance Services wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,760% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,67% w 2025 roku.
• 2,77% w 2024 roku.
• 0,15% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Intesa Compliance Services charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Intesa Compliance Services wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 220 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 220 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 123 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 704 zł w 2023 roku.
• 334 zł w 2020 roku.
• 212 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 372 zł w 2023 roku.
• 43 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 220 zł w 2025 roku.
• 160 zł w 2024 roku.
• 1 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Intesa Compliance Services wyniosły 6805 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 3200 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1080 zł w 2021 roku
• 7480 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 16,2 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 13,8% w 2021 roku
• 46,2% w 2019 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Intesa Compliance Services wyniosła 4355 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 4355 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4355 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -1476 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5830 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 702 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 2028 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 4355 zł sumy bilansowej i -1476 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 2338 zł sumy bilansowej i -171 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 2950 zł sumy bilansowej i 2581 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -29,96%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -23,72%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -23,72%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 108,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 63 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 34,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 34,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Intesa Compliance Services wyniosły 5830 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4355 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 133,9%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2731 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 5830 zł w 2025 roku
• 2509 zł w 2024 roku
• 369 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 60,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 134% w 2025 roku
• 107% w 2024 roku
• 13% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Intesa Compliance Services wynosi 0,75 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,75 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,05, czyli same środki pieniężne pokrywają 5% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (4355 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (5830 zł) o 1476 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 3,62 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,75 w 2025 roku
• 0,93 w 2024 roku
• 8 w 2023 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Intesa Compliance Services wynosi 122 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 313 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -190 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 1845 zł, z czego 1845 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 122 dni w 2025 roku
• 0 dni w 2024 roku
• 24 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Intesa Compliance Services wynoszą 6805 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 6805 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 7 tys. zł w 2025 roku
• 7 tys. zł w 2024 roku
• 7 tys. zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Intesa Compliance Services wykazała przychody na poziomie 5500 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Intesa Compliance Services wykazała zysk netto większy niż 33% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 16% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 4% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 18% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 33% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 16% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 4% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 52 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 5 500,00
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 5 500,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) (+1) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 6 804,50
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Usługi obce 6 804,50
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 0,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -1 304,50
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -1 304,50
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -1 304,50
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -1 304,50

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Intesa Compliance Services składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 95 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies.
2024
−1 mies. 3 dni
2023
−3 mies. 14 dni
2022
−1 mies. 2 dni
2021
−3 mies. 5 dni
2020
−7 mies. 4 dni
2019
−3 mies. 7 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Widawski Michał posiada 500 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Małkowski Marek posiada 500 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 26.02.2026) są:
• Widawski Michał (50% udziałów)
• Małkowski Marek (50% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 17.10.2018 do 26.02.2026:
• Widawski Michał (50% udziałów)
• Małkowski Marek (50% udziałów)

Reprezentacja