Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji D.P.CONSTRUCTION wynosi 665 565 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
70 119 zł a 1 623 927 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
623 857 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 665 565 zł w
2019 roku. • 41 708 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT D.P.CONSTRUCTION wynosi 128 tys. zł.
EBITDA D.P.CONSTRUCTION wynosi 128 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
155 769 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 128 385 zł w
2019 roku. • -27 384 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
155 769 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 128 385 zł w
2019 roku. • -27 384 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie D.P.CONSTRUCTION mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji D.P.CONSTRUCTION.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 sierpnia 2021 (MSiG nr 157/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 630804. D.P.CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000748710. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 12.09.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/39853/21/281]
Rzuć okiemMSiG 157/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. D.P.CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 16.12.202
R., REP. A NR 6066/2020, NOTARIUSZ DOROTA KOSSEWSKA, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, PRZYJĘTO NOWY TEKST JEDNOLITY UMOWY
SPÓŁKI
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. DEMCZUK 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 49 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4900,00 ZŁ 6. NIE wpisać:
2 1. PETCZKE 2. DARIUSZ 3. [ukryto] 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 ZŁ
6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić:
2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO
OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA
CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU
SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ
LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ
W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU
ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE
Z PROKURENTEM. wpisać: 2. KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. DEMCZUK 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. PETCZKE 2. DARIUSZ
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 82 19 Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA
PROWADZENIE BIURA wpisać: 2 1. 41 20 Z ROBOTY
BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH wykreślić: 1 2. 18 11 Z DRUKOWANIE GAZET
2 2. 18 12 Z POZOSTAŁE DRUKOWANIE 3 2. 18 13
Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZYGOTOWYWANIEM DO DRUKU 4 2. 18 14 Z INTROLIGATORSTWO I PODOBNE USŁUGI 5 2. 47 11
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTOK R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
NIOWYCH 6 2. 77 33 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA
MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WŁĄCZAJĄC
KOMPUTERY 7 2. 95 11 Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
wpisać: 8 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 9 2. 42 ROBOTY
ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII
LĄDOWEJ I WODNEJ 10 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 11 2. 49 TRANSPORT
LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 12
2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 13 2. 56
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 14 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA 15 2. 81
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI 16 2. 82
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ
OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ
Poz. 780598. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748710. SYSTEM, wpis do rejestru:
12.09.2018.
[RDF/243374/20/907]
MSiG 192/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 780597. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000748710. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.09.2018.
[RDF/243373/20/195]
MSiG 192/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 780596. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748710. SYSTEM, wpis do rejestru:
12.09.2018.
[RDF/243373/20/794]
MSiG 192/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.09.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 509111. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000748710. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.09.2018.
[RDF/129374/19/937]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 30.08.2018 DO 31.12.2018
Poz. 509110. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000748710. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.09.2018.
[RDF/129374/19/536]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 30.08.2018 DO 31.12.2018
Poz. 509109. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748710. SYSTEM, wpis do rejestru:
12.09.2018.
[RDF/129374/19/135]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.06.2019 okres OD
30.08.2018 DO 31.12.2018
Poz. 997751. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000748710. SĄD REJONOWY DLA
M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.09.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/58659/18/448]
MSiG 220/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 12.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRAX V. W P I S Y D
NICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PRINTMEDIA24-ANDROMEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina
WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ZŁOTA nr domu
7 nr lokalu 18 kod pocztowy 00-019 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 30.08.2018 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DEMCZUK 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 49
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4900,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. DEMCZUK
2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 82 19
Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA
PROWADZENIE BIURA 1 2. 18 11 Z DRUKOWANIE
GAZET 2 2. 18 12 Z POZOSTAŁE DRUKOWANIE
3 2. 18 13 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZYGOTOWYWANIEM DO DRUKU
4 2. 18 14 Z INTROLIGATORSTWO I PODOBNE
USŁUGI 5 2. 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW
I WYROBÓW TYTONIOWYCH 6 2. 77 33 Z WYNAJEM
I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH,
WŁĄCZAJĄC KOMPUTERY 7 2. 95 11 Z NAPRAWA
I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ
PERYFERYJNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji D.P.CONSTRUCTION w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji D.P.CONSTRUCTION wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,055% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2019 roku. • 1,53% w 2018 roku. • 0,15% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
D.P.CONSTRUCTION charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla D.P.CONSTRUCTION wynosi 18 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 33 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 33 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 18 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 6 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 33 tys. zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
49 283 zł.
Koszty operacyjne D.P.CONSTRUCTION wyniosły
70 969 zł.
Wynagrodzenia stanowią
69,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 041 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 49 283 zł w 2019 roku • 37 241 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
29,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
69,4% w 2019 roku •
39,6% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów D.P.CONSTRUCTION wyniosła 125 362 zł.
Aktywa obrotowe to 125 362 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 125 362 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 94 514 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 30 849 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 119 500 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 117 262 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 125 362 zł sumy bilansowej i 94 514 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 5863 zł sumy bilansowej i -22 748 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
31 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
91%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
626 zł
2%
Państwo
podatki, cła i ZUS
2 tys. zł
7%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
28 tys. zł
91%
W roku 2019 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 91% (w 2018: 98%).
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji D.P.CONSTRUCTION wynosi 4,06 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 4,06.
Płynność gotówkowa wynosi 4,06 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 21,2 miesiąca.
gotówka od ręki: 125 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 4,06 zł, z czego 4,06 zł w gotówce.
4,06
płynność bieżąca
4,06
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 4,06 w 2019 roku • 0,2 w 2018 roku
Obsługa długu
Dług organizacji D.P.CONSTRUCTION wobec banków i pożyczkodawców: 28 000 zł, gotówka: 125 362 zł. Gotówka przewyższa dług o 97 362 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 30 849 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 97 tys. zł
0 zł125 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców28 tys. zł
gotówka125 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2019: nadwyżka gotówki 97 tys. zł • 2018: 22 tys. zł • 2017: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2019: bez kosztów odsetek • 2018: bez kosztów odsetek • 2017: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji D.P.CONSTRUCTION wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -3 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-3 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
3 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 3 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -3 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2019 roku • 0 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji D.P.CONSTRUCTION wynoszą 70 969 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 49 283 zł, czyli 69% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 20 588 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 750 zł, czyli 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej71 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)49 tys. zł · 69%
Usługi obce21 tys. zł · 29%
Zużycie materiałów i energii750 zł · 1%
Pozostałe koszty rodzajowe348 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 71 tys. zł w 2019 roku • 94 tys. zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja D.P.CONSTRUCTION wykazała przychody na poziomie 199 354 zł.
Organizacja zarobiła 127 487 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 10 225 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 117 262 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 10 225 zł w 2019 roku
W tym okresie organizacja miała w KRS inne PKD główne niż dziś (dziś: 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych). Porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.
Organizacja D.P.CONSTRUCTION wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,14%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 33% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:199 354,13
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów199 354,13
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej70 968,70
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii750,00
III. Usługi obce20 587,72
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia49 282,67
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe348,31
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)128 385,43
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)128 385,43
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe898,31
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne898,31
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)127 487,12
J. Podatek dochodowy10 225,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)117 262,12
Pełne sprawozdania finansowe organizacji D.P.CONSTRUCTION składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 21 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 22 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-21
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−22 dni23-09-2020
2018
−20 dni25-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Petczke Dariusz posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 22.07.2021 jest Petczke Dariusz kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 12.09.2018 do 22.07.2021 najwięcej udziałów posiadał
Demczuk Rafał (98%).