Organizacja BMM Spain Testlabs osiągnęła 2 918 194 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 918 194 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 809 152 zł.
Zysk netto wyniósł 109 043 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 416 885 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 918 194 zł w 2024 roku. • 3 034 365 zł w 2023 roku. • 1 471 202 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 15 578 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 109 043 zł w 2024 roku. • 56 627 zł w 2023 roku. • 8460 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BMM Spain Testlabs wynosi 2 495 115 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
113 482 zł a 7 295 485 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 356 445 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 495 115 zł w 2024 roku. • 2 281 116 zł w 2023 roku. • 1 037 114 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT BMM Spain Testlabs wynosi 189 tys. zł.
EBITDA BMM Spain Testlabs wynosi 190 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie BMM Spain Testlabs mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BMM Spain Testlabs wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,207% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BMM Spain Testlabs wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
BMM Spain Testlabs charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BMM Spain Testlabs wynosi 56 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 22 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 117 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 22 tys. zł a 117 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 56 tys. zł w 2024 roku. • 43 tys. zł w 2023 roku. • 21 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 22 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 117 tys. zł w 2024 roku. • 121 tys. zł w 2023 roku. • 59 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
892 971
zł.
Koszty operacyjne BMM Spain Testlabs wyniosły
2 728 810
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
127 567 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 892 971 zł w 2024 roku • 657 367 zł w 2023 roku • 433 308 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33% w 2024 roku •
22% w 2023 roku •
30% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BMM Spain Testlabs wyniosła 761 656 zł.
a
ktywa obrotowe to 761 656 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 761 656 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 610 347 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 151 309 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 108 808 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 761 656 zł w 2024 roku. • 595 655 zł w 2023 roku. • 139 000 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 72%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BMM Spain Testlabs wyniosły 610 347 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 761 656 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 87 192 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 610 347 zł w 2024 roku • 553 388 zł w 2023 roku • 109 035 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2024 roku • 93% w 2023 roku • 78% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BMM Spain Testlabs wykazała przychody na poziomie 2 918 194 zł.
Organizacja zarobiła 159 882 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 50 839 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 109 043 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 32% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 7263 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 50 839 zł w 2024 roku • 13 734 zł w 2023 roku • 6648 zł w 2022 roku
Organizacja BMM Spain Testlabs wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 75% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 274 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 7 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+274
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+7 dni22-07-2025
2023
+4 mies. 20 dni02-12-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−4 mies. 4 dni13-06-2022
2020
+8 mies. 1 dni13-06-2022
2019
+20 mies. 6 dni13-06-2022
2018
+35 mies. 14 dni13-06-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki