Organizacja Kampinos Development osiągnęła 9 971 214 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 9 971 200 zł. Pozostałe przychody to 14 zł.
Całkowite koszty wyniosły 10 347 135 zł.
Strata netto wyniosła 375 935 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 323 738 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9 971 214 zł w 2020 roku. • 267 000 zł w 2019 roku. • 116 000 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -125 312 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -375 935 zł w 2020 roku. • -811 000 zł w 2019 roku. • -443 000 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kampinos Development wynosi 6 647 476 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 24 928 036 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 215 825 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 647 476 zł w 2020 roku. • 178 000 zł w 2019 roku. • 77 333 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kampinos Development wynosi -168 tys. zł.
EBITDA Kampinos Development wynosi -168 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Kampinos Development mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kampinos Development wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,497% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2020 roku. • 2,88% w 2019 roku. • 2,89% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kampinos Development wynosi 1,46%. To oznacza, że firma ma szansę 1,46% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,467% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,46% w 2020 roku. • 0,47% w 2019 roku. • 0,49% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Kampinos Development charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kampinos Development wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 399 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 399 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 399 tys. zł w 2020 roku. • 8 tys. zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Kampinos Development wyniosły
10 139 434
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • -194 000 zł w 2019 roku • -183 000 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
21% w 2019 roku •
33% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kampinos Development wyniosła 12 223 278 zł.
a
ktywa obrotowe to 12 223 278 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 223 278 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 13 847 914 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 624 636 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4 074 426 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 223 278 zł w 2020 roku. • 14 505 000 zł w 2019 roku. • 13 032 000 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła -2%.
Marża netto wyniosła -4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kampinos Development wyniosły 13 847 914 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 12 223 278 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 113%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 615 971 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 13 847 914 zł w 2020 roku • 15 754 000 zł w 2019 roku • 13 470 000 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 113% w 2020 roku • 109% w 2019 roku • 103% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kampinos Development wykazała przychody na poziomie 9 971 214 zł.
Organizacja zarobiła -375 935 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -375 935 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Kampinos Development wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 11 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 4 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-11
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+4 dni19-10-2021
2019
−29 dni16-09-2020
2018
−7 dni08-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
I Aria Aifm posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.03.2019 jest I Aria Aifm kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.06.2018 do 20.03.2019
był System 3e kontrolując 100% udziałów.