SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Pharmamax wynosi 1 124 812 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
2 916 665 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 124 812 zł w
2024 roku. • 6 400 869 zł w
2023 roku. • 6 958 143 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
123 071 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -228 772 zł w
2022 roku. • -169 463 zł w
2021 roku. • 17 369 zł w
2020 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
125 898 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -209 330 zł w
2022 roku. • -145 564 zł w
2021 roku. • 42 466 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Pharmamax mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 21 obwieszczeń
dotyczących organizacji Pharmamax.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 września 2025 (MSiG nr 176/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
21
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
21 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1229116. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/795226/25/461]
MSiG 176/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1229115. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/795226/25/60]
MSiG 176/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.08.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1229114. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 22.01.2018.
[LD.XX NS-REJ.KRS/24507/25/627]
Rzuć okiemMSiG 176/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 3. Oddziały wpisać: 1 1. PHARMAMAX
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W GDYNI 2. kraj POLSKA województwo POMORSKIE powiat GDYNIA gmina GDYNIA
miejscowość GDYNIA 3. miejscowość GDYNIA ulica
ŁUŻYCKA nr domu 10 kod pocztowy 81-533 poczta
GDYNIA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. ZMIANA
UMOWY SPÓŁKI W DNIU 05.06.2025 ROKU, REP
A NR 2728/2025 PRZED NOTARIUSZEM RAFAŁEM BRANDT PROWADZĄCYM KANCELARIĘ
NOTARIALNĄ W WARSZAWIE, PRZY ULICY
MOKOTOWSKIEJ 46A LOK. 27, W TEN SPOSÓB
ŻE, 1) § 6 OTRZYMUJE BRZMIENIE: „PRZEDMIOTEM DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI JEST: - SPRZEDAŻ
HURTOWA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH
I MEDYCZNYCH [PKD 46.46.Z], - SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW [PKD 46.45.Z],
- SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH [PKD 47.73.Z], - SPRZEDAŻ DETALICZNA
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
WYROBÓW MEDYCZNYCH I ORTOPEDYCZNYCH,
[PKD 47.74.Z], - SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH [PKD
47.75.Z], - POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NIEWYSPECJALIZOWANEJ [PKD 47.91.Z],
- MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW [PKD 52.I0.B], - BADANIA
NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE
NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH [PKD
72.10.Z], - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PAKOWANIEM [PKD 82.92.Z], - POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA [PKD 86.99], - PRODUKCJA
WYROBÓW KOSMETYCZNYCH I TOALETOWYCH
[PKD 20.42.Z], - PRODUKCJA PODSTAWOWYCH
SUBSTANCJI FARMACEUTYCZNYCH [PKD 21.10.Z],
- PRODUKCJA LEKÓW I POZOSTAŁYCH WYROBÓW
FARMACEUTYCZNYCH [PKD 21.20.Z].” 2) W § 14
UST. 1 SKREŚLA SIĘ PKT I) 3) § 14 UST. 1 PKT L)
OTRZYMUJE BRZMIENIE: „L) ROZPORZĄDZENIE
PRAWEM LUB ZACIĄGNIĘCIE ZOBOWIĄZANIA
PRZEZ SPÓŁKĘ, W TYM KREDYTÓW LUB POŻYCZEK, KTÓRYCH WARTOŚĆ/KWOTA PRZEKRACZA 500.000,00 ZŁ BEZ VAT (SŁOWNIE: PIĘĆSET
TYSIĘCY ZŁOTYCH);” 4) W § 14 UST. 3 SKREŚLA
SIĘ PKT J) ORAZ PKT K)
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. STAWECKI
2. MAREK 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. NIE 2 (dla
pozycji: 1. ZIARKOWSKI 2. CEZARY 3. [ukryto])
5. 150 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 7.500,00
ZŁ wpisać: 5. 234 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 11.700,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. STAWECKI 2. MAREK 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. GŁÓWCZEWSKI
2. MAREK 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 2. 49 32 Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH 2 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 3 2. 52 29 C DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH
AGENCJI TRANSPORTOWYCH wpisać: 4 2. 72 10
Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE
W DZIEDZINIE NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH 5 2. 82 92 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z PAKOWANIEM 6 2. 86 99 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Poz. 970156. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/653757/24/42]
MSiG 154/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 970155. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/653757/24/641]
MSiG 154/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 132793. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
iu rejestru: 22.01.2018.
[LD.XX NS-REJ.KRS/1940/24/278]
Rzuć okiemMSiG 45/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 31.07.2023 R. , REPERTORIUM A NUMER
3200/2023, NOTARIUSZ SEBASTIAN CHABER, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE- ZMIANA
TREŚCI § 14 UST. 1 PKT L, 06.11.2023 R. , REPERTORIUM A NUMER 4828/2023, NOTARIUSZ RAFAŁ
BRANDT, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE- SKREŚLONO W CAŁOŚCI § 12
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. STAWECKI 2. MAREK 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 80
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000 ZŁ wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
5.000,00 ZŁ wykreślić: 2 1. MAZURCZAK 2. TOMASZ
3. [ukryto] 5. 150 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 7500 ZŁ 6. NIE wpisać: 3 1. ZIARKOWSKI 2. CEZARY 3. [ukryto] 5. 150 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 7.500,00 ZŁ 6. NIE
Poz. 1019388. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/547377/23/413]
MSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1019387. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/547377/23/12]
MSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2023 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1019386. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/547328/23/828]
MSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1019385. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/547328/23/427]
MSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1019384. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/547272/23/534]
MSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1019383. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/547272/23/133]
MSiG 167/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 788114. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 22.01.2018.
[LD.XX NS-REJ.KRS/19537/23/932]
Rzuć okiemMSiG 151/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 19.04.2023 R., REPERTORIUM A NUMER
1538/2023, NOTARIUSZ RAFAŁ BRANDT, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIENIONO
§ 7 UST. 1, ZMIENIONO § 8, ZMIENIONO § 9 UST.
1, ZMIENIONO § 10, ZMIENIONO § 11, ZMIENIONO
§ 12, ZMIENIONO § 14, WYKREŚLONO W CAŁOŚCI
§ 15.
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. STAWECKI 2. MAREK 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000 ZŁ wpisać: 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000
ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE 2 1. MAZURCZAK 2. TOMASZ 3. [ukryto] 5. 150 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 7500 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpi
sać: 1. 12500,00 ZŁ
Poz. 844970. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/249805/20/923]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 844969. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/249805/20/522]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 844968. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/249805/20/121]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 845446. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/162453/19/117]
MSiG 143/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 22.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 845445. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/162453/19/716]
MSiG 143/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 22.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 845444. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[RDF/162453/19/315]
MSiG 143/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2019 okres OD
22.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 1103. PHARMAMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000714589. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.01.2018.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/44007/18/144]
Rzuć okiemMSiG 1/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.12.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość PŁOCK ulica UL. WITOLDA ZGLEO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
NICKIEGO nr domu 46K kod pocztowy 09-411 poczta
PŁOCK kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość PŁOCK
ulica UL. BIELSKA nr domu 105 kod pocztowy
09-400 poczta PŁOCK kraj POLSKA
Poz. 25376. PHARMAMAX SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000714589. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
DZIA- wpis do rejestru: 22.01.2018.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/1357/18/811]
MSiG 20/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 22.01.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PHARMAMAX
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat PŁOCK gmina PŁOCK miejscowość PŁOCK
2. miejscowość PŁOCK ulica UL. WITOLDA ZGLENICKIEGO nr domu 46K kod pocztowy 09-411 poczta
PŁOCK kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 09.01.2018 R., NOTARIUSZ MAREK RUDZIŃX V. W P I S Y D
SKI, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE,
REPERTORIUM A NR 65/2018 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. STAWECKI 2. MAREK
3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 5.000 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU
ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA
W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU.
W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ
Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO
SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI
JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH
CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA
ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. STAWECKI
2. MAREK 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 46
Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH I MEDYCZNYCH 1 2. 46 45 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW 2 2. 47 73
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47 74 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 47 75 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW
TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 6 2. 49 32
Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH 7 2. 49
41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 8 2. 52 10
B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW 9 2. 52 29 C DZIAŁALNOŚĆ
POZOSTAŁYCH AGENCJI TRANSPORTOWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
W Krajowym Rejestrze Zadłużonych figurują 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Pharmamax,
w tym 3 istotne. Wpisy dotyczą postępowania upadłościowego. To istotny sygnał ostrzegawczy przy ocenie wiarygodności podmiotu.
Najnowsze istotne obwieszczenie: Wniosek o ogłoszenie upadłości złożony przez dłużnika - 23 lutego 2026 (Sąd Rejonowy w Płocku). Najwcześniejszy wpis w rejestrze: 12 stycznia 2026.
Wniosek o ogłoszenie upadłości złożony przez dłużnika
- Sąd Rejonowy w Płocku
3
obwieszczenia w KRZ, w tym 3 istotne
UWAGAPostępowanie upadłościoweWniosek o ogłoszenie upadłości złożony przez dłużnika
Obwieszczenie prawomocnego zarządzenia o zwrocie wniosku o ogłoszenie upadłości
Sąd Rejonowy w Płocku, V Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Sąd Rejonowy w Płocku, V Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, ul. 8 Pułku Artylerii Lekkiej 6, 09-402 Płock, obwieszcza, że prawomocnym zarządzeniem z dnia 13 lutego 2026 roku w sprawie o ogłoszenie upadłości dłużnika, którym jest Pharmamax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (KRS 0000714589), sygnatura akt PL1P/GU/14/2026 zarządził zwrócić wniosek o ogłoszenie upadłości.
UWAGAPostępowanie upadłościoweWniosek o ogłoszenie upadłości złożony przez dłużnika
Obwieszczenie zarządzenia o wpisaniu do repertorium wniosku o ogłoszenie upadłości
Sąd Rejonowy w Płocku, V Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Sąd Rejonowy w Płocku, V Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych w sprawie o ogłoszenie upadłości dłużnika, którym jest Pharmamax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarządził o wpisaniu do repertorium GU sygn. akt PL1P/GU/14/2026 wniosku dłużnika, złożonego w dniu 10 stycznia 2026 r.
UWAGAPostępowanie upadłościoweWniosek o ogłoszenie upadłości złożony przez dłużnika
Obwieszczenie zarządzenia o wpisaniu do repertorium wniosku o ogłoszenie upadłości
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych w sprawie o ogłoszenie upadłości dłużnika, którym jest Pharmamax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarządził o wpisaniu do repertorium GU sygn. akt LD1M/GU/30/2026 wniosku dłużnika, złożonego w dniu 10 stycznia 2026 r.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pharmamax wynosi 95,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 45,21% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 95,0% w 2024 roku. • 2,23% w 2023 roku. • 4,57% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Pharmamax charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pharmamax wynosi 78 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 317 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 317 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 78 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku. • 87 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 317 tys. zł w 2024 roku. • 420 tys. zł w 2023 roku. • 507 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
405 965 zł.
Koszty operacyjne Pharmamax wyniosły
8 267 194 zł.
Wynagrodzenia stanowią
4,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
20 187 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 405 965 zł w 2024 roku • 554 697 zł w 2023 roku • 446 339 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0,7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4,9% w 2024 roku •
5% w 2023 roku •
3,5% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pharmamax wyniosła 388 119 zł.
Aktywa trwałe, w tym środki trwałe to 79 401 zł.
Aktywa obrotowe to 308 718 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 388 119 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -210 907 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 599 026 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 94 973 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 120 241 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 388 119 zł sumy bilansowej i -210 907 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 798 404 zł sumy bilansowej i -525 347 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 578 066 zł sumy bilansowej i -451 388 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
71,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
120 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pharmamax wyniosły 599 026 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 388 119 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 154,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 215 214 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 599 026 zł w 2024 roku • 1 321 577 zł w 2023 roku • 1 029 454 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 154% w 2024 roku • 166% w 2023 roku • 178% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Pharmamax ma 599 026 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 599 026 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Zobowiązania razem
599 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
599 tys. zł
100%
W roku 2024 100% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2019: 56%).
W roku 2018 sprawozdanie nie dzieliło zobowiązań na wierzycieli - cały słupek to „pozostali”.
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Pharmamax wynoszą 308 718 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
309 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu zobowiązań do porównania.
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,75 w 2022 roku • 1,15 w 2021 roku • 1,09 w 2020 roku
Obsługa długu
Brak danych o obsłudze długu organizacji Pharmamax za wybrany okres.
Brak danych
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zapasów wynosi 5 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Rotacja zapasów5 dni
zapasy leżą w magazynie 5 dni
5 dni
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 7 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Pharmamax wynoszą 8 267 194 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 405 965 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 56 696 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 17 270 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
łączne koszty wykazane w druku mikro
Koszty działalności operacyjnej8,3 mln zł
Wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie)406 tys. zł · 5%
Zużycie materiałów i energii57 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty (druk mikro)17 tys. zł · <1%
Amortyzacja16 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 8,3 mln zł w 2024 roku • 11,2 mln zł w 2023 roku • 12,9 mln zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2017, 2018, 2023, 2024 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja Pharmamax wykazała przychody na poziomie 8 858 503 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 795 zł w 2020 roku
Organizacja Pharmamax wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 89% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i strat17 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym:7 921 928,08
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów pozycja własna7 779 745,03
Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki pozycja własna0,00
Przychody netto ze sprzedaży produktów pozycja własna142 183,05
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej8 267 193,92
I. Amortyzacja16 193,26
II. Zużycie materiałów i energii56 696,13
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia405 964,89
IV. Pozostałe koszty17 270,30
Wartość sprzedanych towarów i materiałów pozycja własna7 408 390,83
Podatki i opłaty pozycja własna29 394,71
Usługi obce pozycja własna333 283,80
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym:936 574,88
D. Pozostałe koszty i straty, w tym:193 042,27
E. Podatek dochodowy0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy)398 266,77
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pharmamax składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 132 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 22 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+132
dni względem terminu
3
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+22 dni06-08-2025
2023
−4 dni11-07-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
+9 mies. 5 dni17-07-2023
2020
+21 mies. 10 dni17-07-2023
2019
−12 dni03-10-2020
2018
−2 dni13-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie