Organizacja EPP Retail - M1 Bytom osiągnęła 18 101 276 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 17 452 680 zł. Pozostałe przychody to 648 595 zł.
Całkowite koszty wyniosły 19 488 774 zł.
Strata netto wyniosła 2 036 094 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 6 033 759 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 18 101 276 zł w 2020 roku. • 17 312 548 zł w 2019 roku. • 51 987 484 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -678 698 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -2 036 094 zł w 2020 roku. • -1 083 733 zł w 2019 roku. • 35 371 746 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji EPP Retail - M1 Bytom wynosi 45 103 046 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 176 189 487 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 15 034 349 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 45 103 046 zł w 2020 roku. • 53 362 127 zł w 2019 roku. • 204 824 457 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT EPP Retail - M1 Bytom wynosi 4,77 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie EPP Retail - M1 Bytom mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji EPP Retail - M1 Bytom wynosi 2,71%. To oznacza, że firma ma szansę 2,71% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,547% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,71% w 2020 roku. • 2,72% w 2019 roku. • 2,57% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji EPP Retail - M1 Bytom wynosi 0,17%. To oznacza, że firma ma szansę 0,17% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,037% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,17% w 2020 roku. • 0,15% w 2019 roku. • 0,10% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
EPP Retail - M1 Bytom charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla EPP Retail - M1 Bytom wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8,81 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8,81 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8,81 mln zł w 2020 roku. • 11,15 mln zł w 2019 roku. • 7,65 mln zł w 2018 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów EPP Retail - M1 Bytom wyniosła 131 990 414 zł.
a
ktywa obrotowe to 10 111 266 zł.
a
ktywa trwałe to 121 879 149 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 131 990 414 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 87 943 043 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 44 047 372 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 43 996 805 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 131 990 414 zł w 2020 roku. • 138 945 203 zł w 2019 roku. • 148 821 210 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -5%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła -11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.7 punktu procentowego rocznie.
Organizacja EPP Retail - M1 Bytom wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 97% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 64 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 45 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+64
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies. 15 dni29-01-2026
2023
+4 dni19-03-2025
2022
+20 dni04-08-2023
2021
+9 dni24-10-2022
2020
+2 mies. 13 dni27-12-2021
2019
−1 mies. 5 dni10-09-2020
2018
+14 mies. 3 dni10-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Horse Group S.a.r.l. posiada 3052
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 29.08.2023 jest Horse Group S.a.r.l. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 30.09.2022 do 29.08.2023
był M1 Group S.a.r.l. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 29.09.2022 do 30.09.2022 najwięcej udziałów posiadał M1 Holdco S.a.r.l.. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.