Organizacja RR Security Grup osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5295 zł.
Strata netto wyniosła 5295 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -28 786 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2022 roku. • 10 656 zł w 2021 roku. • 141 675 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -17 256 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -5295 zł w 2022 roku. • 2053 zł w 2021 roku. • 4188 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji RR Security Grup wynosi 68 167 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 363 559 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 83 240 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 68 167 zł w 2022 roku. • 87 455 zł w 2021 roku. • 181 800 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT RR Security Grup wynosi -5 tys. zł.
EBITDA RR Security Grup wynosi -5 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
21 222 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -5295 zł w
2022 roku. • 2262 zł w
2021 roku. • 4617 zł w
2020 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
21 222 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -5295 zł w
2022 roku. • 2262 zł w
2021 roku. • 4617 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w RR Security Grup.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2022 roku. • 0 os. w 2021 roku. • 5 os. w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RR Security Grup wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,35% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RR Security Grup wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2022 roku. • 0,08% w 2021 roku. • 0,10% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
RR Security Grup charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla RR Security Grup wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 32 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 32 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2022 roku. • 9 tys. zł w 2021 roku. • 11 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 tys. zł w 2021 roku. • 1 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 32 tys. zł w 2022 roku. • 34 tys. zł w 2021 roku. • 33 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne RR Security Grup wyniosły
5295
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-8387 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 127 675 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
19.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
93% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów RR Security Grup wyniosła 338 171 zł.
a
ktywa obrotowe to 338 171 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 338 171 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 247 281 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 90 890 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 43 963 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 338 171 zł w 2022 roku. • 408 448 zł w 2021 roku. • 456 331 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -14 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -20 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania RR Security Grup wyniosły 247 281 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 338 171 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 42 982 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 247 281 zł w 2022 roku • 312 263 zł w 2021 roku • 362 199 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2022 roku • 76% w 2021 roku • 79% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja RR Security Grup wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -5295 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -5295 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -3967 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 203 zł w 2021 roku • 425 zł w 2020 roku
Organizacja RR Security Grup wykazała zysk netto większy niż 16% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 16% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 25 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-5
dni względem terminu
4
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−25 dni20-06-2023
2021
+6 mies. 6 dni19-04-2023
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
−3 mies. 4 dni13-07-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
+17 dni01-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kaniowski Daniel posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Mjn Save Service posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Mjn Save Service (50% udziałów) • Kaniowski Daniel (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 14.12.2016 do 26.10.2018: • Security Active (50% udziałów) • Mjn Save Service (50% udziałów)