Organizacja Kreuzwerker osiągnęła 86 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 86 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6794 zł.
Strata netto wyniosła 6708 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -5886 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 86 zł w 2024 roku. • 11 555 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5424 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -6708 zł w 2024 roku. • -2817 zł w 2023 roku. • -956 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kreuzwerker wynosi 58 043 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 309 256 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 17 388 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 58 043 zł w 2024 roku. • 70 720 zł w 2023 roku. • 18 693 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kreuzwerker wynosi -7 tys. zł.
EBITDA Kreuzwerker wynosi -7 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
578 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -6708 zł w
2024 roku. • -14 370 zł w
2023 roku. • 0 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
578 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -6708 zł w
2024 roku. • -14 370 zł w
2023 roku. • 0 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Kreuzwerker mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kreuzwerker wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kreuzwerker wynosi 94,7%. To oznacza, że firma ma szansę 94,7% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 13,53% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 94,7% w 2024 roku. • 92,6% w 2023 roku. • 0,54% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Kreuzwerker charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 4 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kreuzwerker wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 27 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 27 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 27 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku. • 8 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Kreuzwerker wyniosły
6794
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kreuzwerker wyniosła 92 647 zł.
a
ktywa obrotowe to 91 447 zł.
a
ktywa trwałe to 1200 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 92 647 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 15 333 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 77 314 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 92 647 zł w 2024 roku. • 102 764 zł w 2023 roku. • 42 363 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -9%.
Marża operacyjna wyniosła -7,832%.
Marża netto wyniosła -7,832%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -13.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5278.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1129.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kreuzwerker wyniosły 15 333 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 92 647 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1919 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 15 333 zł w 2024 roku • 18 742 zł w 2023 roku • 17 439 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2024 roku • 18% w 2023 roku • 41% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kreuzwerker wykazała przychody na poziomie 86 zł.
Organizacja zarobiła -6708 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -6708 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1052 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Kreuzwerker wykazała zysk netto większy niż 23% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 28% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 23% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 28% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 148 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+148
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
2023
+3 mies. 25 dni07-11-2024
2022
+1 mies. 24 dni07-09-2023
2021
+9 mies. 28 dni09-08-2023
2020
+22 mies. 19 dni25-08-2023
2019
+2 mies. 8 dni22-12-2020
2018
−5 dni10-07-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Meisen Nils Daniel posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Eing Tilmann posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Eing Tilmann (50% udziałów) • Meisen Nils Daniel (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 10.07.2017 do 07.04.2023
był Eing Tilmann kontrolując 34% udziałów.
W okresie od 02.09.2016 do 10.07.2017 najwięcej udziałów posiadał Kreuzwerker Gmbh. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.