Organizacja Klima-Therm Group osiągnęła 7475 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 7475 zł.
Całkowite koszty wyniosły -3334 zł.
Zysk netto wyniósł 3334 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7475 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2800 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3334 zł w 2019 roku. • -2326 zł w 2018 roku. • -2267 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Klima-Therm Group wynosi 110 429 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
11 212 zł a 491 263 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 801 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 110 429 zł w 2019 roku. • 89 612 zł w 2018 roku. • 88 827 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Klima-Therm Group wynosi -4 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
826 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -3919 zł w
2019 roku. • -2326 zł w
2018 roku. • -2267 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Klima-Therm Group.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Klima-Therm Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku. • 4,35% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Klima-Therm Group wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2019 roku. • 0,10% w 2018 roku. • 0,08% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Klima-Therm Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Klima-Therm Group wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 25 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 25 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2019 roku. • 4 tys. zł w 2018 roku. • 4 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 25 tys. zł w 2019 roku. • 24 tys. zł w 2018 roku. • 24 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Klima-Therm Group wyniosły
3919
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Klima-Therm Group wyniosła 137 808 zł.
a
ktywa obrotowe to 5189 zł.
a
ktywa trwałe to 132 619 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 137 808 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 14 992 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 122 816 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7928 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 137 808 zł w 2019 roku. • 125 235 zł w 2018 roku. • 121 952 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża netto wyniosła 45%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Klima-Therm Group wyniosły 14 992 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 137 808 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 11%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5738 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 14 992 zł w 2019 roku • 5753 zł w 2018 roku • 3516 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 11% w 2019 roku • 5% w 2018 roku • 3% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Klima-Therm Group wykazała przychody na poziomie 7475 zł.
Organizacja Klima-Therm Group wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 68 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 198 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-68
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−6 mies. 18 dni31-03-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Orlik Agnieszka posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 29.01.2018 jest Michalska Agnieszka kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 25.09.2017 do 29.01.2018
był Klimor kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 06.05.2016 do 25.09.2017 najwięcej udziałów posiadał Inopa Capital Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.