Produkcja naturalnych kosmetyków inspirowanych tradycją słowiańską.|Użycie organicznych surowców w składzie produktów.|Bogata oferta pielęgnacyjna dla kobiet, mężczyzn i dzieci.|Nagrody za jakość i innowacyjność kosmetyków.|Możliwość zakupu półproduktów do tworzenia własnych kosmetyków.
UNION 4 FUTURE to innowacyjna marka, która kreuje naturalne kosmetyki, inspirowane tradycjami słowiańskimi oraz bogactwem matki natury. Jej oferta obejmuje różnorodne produkty pielęgnacyjne, które w swoje składzie zawierają wyłącznie najwyższej jakości organiczne surowce. W centrum działalności marki znajduje się przekonanie, że natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy do utrzymania zdrowej i pięknej skóry. Mokosh, jako nazwa marki, odnosi się do starosłowiańskiej bogini matki, co podkreśla bliskość jej produktów z tradycją oraz ekologicznymi wartościami. Produkty Mokosh, wytwarzane przy współpracy technologów oraz specjalistów w dziedzinie kosmetologii, zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych, co potwierdzają liczne nagrody branżowe, w tym Love Cosmetics Award i Glammies Glamour. Oferta marki obejmuje zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, jak również produkty dla mężczyzn oraz dzieci. UNION 4 FUTURE dba także o środowisko poprzez odzysk opakowań szklanych oraz promowanie domowych półproduktów, które klienci mogą wykorzystać do tworzenia własnych kosmetyków. Kosmetyki Mokosh charakteryzują się nie tylko skutecznością, ale również wyjątkowymi zapachami pochodzącymi z naturalnych składników, co czyni je idealnym wyborem dla osób ceniących sobie harmonię z naturą oraz jakość.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Union 4 Future osiągnęła 32 649 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 32 649 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 14 783 zł.
Zysk netto wyniósł 17 866 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -29 823 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 32 649 zł w 2019 roku. • 60 450 zł w 2018 roku. • 92 295 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 27 517 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 17 866 zł w 2019 roku. • -2836 zł w 2018 roku. • -37 168 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Union 4 Future wynosi 93 229 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 250 120 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 15 850 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 93 229 zł w 2019 roku. • 40 300 zł w 2018 roku. • 61 530 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Union 4 Future wynosi 18 tys. zł.
EBITDA Union 4 Future wynosi 18 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
27 509 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 17 866 zł w
2019 roku. • -616 zł w
2018 roku. • -37 151 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Union 4 Future.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2019 roku. • 0 os. w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Union 4 Future wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Union 4 Future wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2019 roku. • 0,04% w 2018 roku. • 0,05% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Union 4 Future charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Union 4 Future wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku. • 4 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2469
zł.
Koszty operacyjne Union 4 Future wyniosły
14 783
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-53 622 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2469 zł w 2019 roku • 1063 zł w 2018 roku • 109 713 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
34 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17% w 2019 roku •
2% w 2018 roku •
85% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Union 4 Future wyniosła 30 971 zł.
a
ktywa obrotowe to 30 971 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 30 971 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 46 755 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -15 784 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 13 620 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 30 971 zł w 2019 roku. • 18 339 zł w 2018 roku. • 3731 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 58%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -113%.
Marża operacyjna wyniosła 55%.
Marża netto wyniosła 55%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 527 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -117 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Union 4 Future wyniosły 46 755 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 30 971 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 151%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6105 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 46 755 zł w 2019 roku • 51 989 zł w 2018 roku • 34 545 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 387.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 151% w 2019 roku • 283% w 2018 roku • 926% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Union 4 Future wykazała przychody na poziomie 32 649 zł.
Organizacja zarobiła 17 866 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 17 866 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Union 4 Future wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 45% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 63 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 141 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-63
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−4 mies. 21 dni27-05-2020
2018
−18 dni27-06-2019
2017
−1 mies.15-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Uznański Jan posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Piech Agnieszka posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Piech Agnieszka (50% udziałów) • Uznański Jan (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 31.03.2016 do 15.11.2017
był Ślesicki Artur kontrolując 100% udziałów.