Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Drivers wynosi 165 159 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
674 530 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 165 159 zł w
2018 roku. • 839 689 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Drivers wynosi -137 tys. zł.
EBITDA Drivers wynosi -137 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
13 356 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -137 499 zł w
2018 roku. • -124 143 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
22 542 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -136 980 zł w
2018 roku. • -114 438 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Drivers.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji Drivers. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 7 października 2026.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 października 2026 (MSiG nr 195/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 46128. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie. KRS 0000598201.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22 stycznia 2016 r., sygn. akt
Wa XII Ns-Rej. KRS 54833/26/313.
[BMSiG-45957/2026]
UWAGAMSiG 195/2026IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział
Gospodarczy KRS, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego wobec DRIVERS SPÓŁKI
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, nr KRS 598201,
adres siedziby: ul. Nowogrodzka 64 lok. 43, 02-014 Warszawa.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes
mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez przepro– 3
TAW Ę O K R A J O W Y M R E J E S T R Z E S Ą D O W Y M
wadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu
z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia.
W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru
nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi
działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego
podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (7) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 972394. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000598201. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
22.01.2016.
[WA.XII NS-REJ.KRS/54256/20/534]
Rzuć okiemMSiG 209/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. MARYMONCKA nr domu 12 kod pocztowy 01-869 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. NOWOGRODZKA nr domu
64 nr lokalu 43 kod pocztowy 02-014 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. WINIARSKI 2. PAWEŁ CEZARY 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. KRISHNASMY 2. KAMAL 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 577923. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000598201. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2016.
[RDF/136142/19/706]
MSiG 130/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 577922. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000598201. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.01.2016.
[RDF/136142/19/305]
MSiG 130/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 166909. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000598201. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
22.01.2016.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/13188/19/125]
Rzuć okiemMSiG 67/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 3. Oddziały wpisać: 1 1. DRIVERS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE ODDZIAŁ
W BIELSKU BIAŁEJ 2. kraj POLSKA województwo
ŚLĄSKIE powiat BIELSKO-BIAŁA gmina BIELSKO-BIAŁA miejscowość BIELSKO-BIAŁA 3. miejscowość BIELSKO-BIAŁA ulica UL. MOSTOWA nr domu
5 nr lokalu 400 kod pocztowy 43-300 poczta BIELSKO-BIAŁA kraj POLSKA 2 1. DRIVERS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE ODDZIAŁ W SOPOCIE 2. kraj
POLSKA województwo POMORSKIE powiat SOPOT
gmina SOPOT miejscowość SOPOT 3. miejscowość
SOPOT ulica AL. NIEPODLEGŁOŚCI nr domu 809A
kod pocztowy 81-810 poczta SOPOT kraj POLSKA
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. BIENIEK
2. ANDRZEJ SŁAWOMIR 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500 ZŁ
6. NIE 2 1. JABŁONKA 2. ADAM 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500 ZŁ
6. NIE wpisać: 3 1. QUAANTUM SPÓŁKA AKCYJNA
3. 382542334 4. 0000770866 5. 100 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁOTYCH 6. TAK
Poz. 56174. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 0598201.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
22.01.2016.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/144/18/14]
Rzuć okiemMSiG 42/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.02.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. EUGENIUSZA ROMERA nr domu 10 nr lokalu 80 kod
pocztowy 02-784 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica
UL. MARYMONCKA nr domu 12 kod pocztowy
01-869 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 20.12.2017 R., REP. A NR 11726/2017, NOTARIUS
MARIUSZ SOCZYŃSKI, KANCELARIA NOTARIALNA
W WARSZAWIE, ZMIENIONO: § 1, § 14, USUNIĘTO
§ 13 PKT 2.
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić:
2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO
OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA
CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU
SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ
LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ
W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO
JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI
UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU
SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących
w skład organu wykreślić: 1 1. BIENIEK 2. ANDRZEJ
SŁAWOMIR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. JABŁONKA 2. ADAM 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 3 1. WINIARSKI 2. PAWEŁ CEZARY 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 292143. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000598201. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.01.2016.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/57531/17/423]
MSiG 175/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.01.2017 okres OD
22.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 22.01.2016 DO
31.12.2016 1 4. OD 22.01.2016 DO 31.12.2016
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 19474. DRIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000598201. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
22.01.2016.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/3332/16/300]
MSiG 19/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 22.01.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. DRIVERS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA
miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. EUGENIUSZA ROMERA nr domu
10 nr lokalu 80 kod pocztowy 02-784 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 21.01.2016 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. BIENIEK 2. ANDRZEJ SŁAWOMIR
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500 ZŁ 6. NIE 2 1. JABŁONKA 2. ADAM
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2 500 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE
JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BIENIEK 2. ANDRZEJ
SŁAWOMIR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. JABŁONKA 2. ADAM 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 39
Z POZOSTAŁY TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Drivers nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Drivers wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 2,990% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2018 roku. • 5,8% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Drivers charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Drivers wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2018 roku. • 64 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
5340 zł.
Koszty operacyjne Drivers wyniosły
416 296 zł.
Wynagrodzenia stanowią
1,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
177 672 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 5340 zł w 2018 roku • 183 012 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
9,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1,3% w 2018 roku •
10,5% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Drivers wyniosła 146 998 zł.
Aktywa obrotowe to 146 998 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 146 998 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -316 247 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 463 245 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 103 776 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 147 395 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 146 998 zł sumy bilansowej i -316 247 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 250 774 zł sumy bilansowej i -168 852 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Pozostali, 123 698 zł (27%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
463 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
29%
44%
27%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
133 tys. zł
29%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
206 tys. zł
44%
Klienci
zaliczki, klienci spoza grupy kapitałowej
1 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
124 tys. zł
27%
W roku 2018 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 44% (w 2017: 35%).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Drivers wynosi 0,32 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,32.
Płynność gotówkowa wynosi <0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają poniżej 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,06 miesiąca.
Aktywa obrotowe (146 998 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (463 245 zł) o 316 247 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
147 tys. zł
463 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 2 tys. zł należności i inne: 145 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,32 zł, z czego poniżej 0,01 zł w gotówce.
0,32
płynność bieżąca
<0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,32 w 2018 roku • 0,59 w 2017 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Drivers wobec banków i pożyczkodawców: 205 934 zł, gotówka: 2079 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 203 855 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 4504 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
EBITDA (zysk operacyjny przed amortyzacją) jest ujemna - nie ma z czego spłacać długu netto.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 463 245 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 204 tys. zł
0 zł206 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców206 tys. zł
gotówka2 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 5 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
Strata EBITDA - nie ma z czego spłacać długu netto.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2018: 204 tys. zł • 2017: 143 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2018: strata operacyjna • 2017: strata operacyjna
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Drivers wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 116 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -116 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-116 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
116 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 116 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -116 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2018 roku • 19 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Drivers wynoszą 409 158 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 286 493 zł, czyli 70% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 68 942 zł, czyli 17% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 47 851 zł, czyli 12% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej409 tys. zł
Usługi obce286 tys. zł · 70%
Pozostałe koszty rodzajowe69 tys. zł · 17%
Zużycie materiałów i energii48 tys. zł · 12%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia5 tys. zł · 1%
Amortyzacja519 zł · <1%
Podatki i opłaty12 zł · <1%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 409 tys. zł w 2018 roku • 1,7 mln zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2018 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Drivers wykazała przychody na poziomie 278 797 zł.
Organizacja Drivers wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 4% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:238 165,40
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów238 165,40
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej409 157,90
I. Amortyzacja519,43
II. Zużycie materiałów i energii47 851,49
III. Usługi obce286 493,09
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)11,60
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)5 339,95
VII. Pozostałe koszty rodzajowe68 942,34
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-170 992,50
D. Pozostałe przychody operacyjne40 631,40
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych8 559,13
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne32 072,27
E. Pozostałe koszty operacyjne7 137,87
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne7 137,87
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-137 498,97
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe4 504,02
I. Odsetki, w tym: (+1)4 504,02
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-142 002,99
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-142 002,99
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Drivers składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 14 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-14
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−14 dni01-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Quaantum posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 28.03.2019 jest Quaantum kontrolujący
100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.01.2016 do 28.03.2019: • Bieniek Andrzej (50% udziałów) • Jabłonka Adam (50% udziałów)